Veselības apdrošināšana

uzņēmumu darbiniekiem

Saņemt piedāvājumu
 1. Uzņēmumiem
 2. Apdrošināšana
 3. Veselības apdrošināšana

Izveidojiet savam darbinieku kolektīvam piemērotāko apdrošināšanas programmu, iekļaujot tajā nepieciešamos veselības aprūpes pakalpojumus.

 • Saprotami nosacījumi
 • Ērti norēķini
 • Ātra čeku apmaksa

Programmās iekļautie veselības aprūpes pakalpojumi var tikt apmaksāti pilnā apmērā vai daļēji,
nosakot limitu par katru saņemto pakalpojumu vai apmaksājot pakalpojumus noteiktu procentu apmērā (piemēram, 50%, 70% vai 75%).

PAMATPGROGRAMMĀ PIEDĀVĀJAM IEKĻAUT:
Pacienta iemaksa

Tiek apmaksāta likumā noteiktā pacienta iemaksa par pakalpojumiem pie ģimenes ārsta un ārsta speciālista, izmeklējumiem, kā arī par pakalpojumiem slimnīcā, sanatorijā, pacienta līdzmaksājums.

Maksas ambulatorā aprūpe

Tiek apmaksāti maksas pakalpojumi veselības centros un ārstu praksēs: ārstu konsultācijas, ģimenes ārsta, terapeita un pediatra mājas vizītes, manipulācijas (pārsiešana, injekcijas u.c.), grūtniecības aprūpe (ārstu konsultācijas, izmeklējumi), medicīniskās izziņas (sauszemes transporta līdzekļu vadītājiem, ieroču iegādes atļaujas saņemšanai), neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšana (tai skaitā privātā neatliekamā palīdzība Rīgā un Pierīgā); ar ārsta norīkojumu: izmeklējumi (rentgens, sonoskopija, kardiogramma u.c.)

Vakcinācija

Vakcinācija pret gripu, ērču encefalītu, A hepatītu, B hepatītu, pneimokoku, vēdertīfu, holēru, dzelteno drudzi, trakumsērgu un meningokoku meningītu, ērču encefalīta imūnglobulīna G līmeņa noteikšana.

Ambulatorā rehabilitācija

Tiek apmaksāti ārsta nozīmēti un ārstniecības iestādē uz vietas saņemti rehabilitācijas pakalpojumi: ārstnieciskā masāža, ārstnieciskā vingrošana, ūdens procedūras (dūņu procedūras, šarko duša u.c.), manuālā terapeita un osteopāta apmeklējums, kā arī fizioterapeita, ergoterapeita, kineziologa, fizikālās medicīnas un rehabilitācijas ārsta atkārtotas konsultācijas un nodarbības.

Maksas stacionārā aprūpe

Tiek apmaksāti stacionāros ar ārstējošā ārsta nosūtījumu saņemtie maksas veselības aprūpes pakalpojumi, ārpus valsts finansējuma noteiktajām kvotām un rindām atbilstoši kartē un informatīvajā lapā norādītā seguma limitam.

Maksas dzemdību palīdzība

Tiek apmaksāti ar dzemdībām saistītie izdevumi - ārsta vai vecmātes piedalīšanās dzemdībās, plānots ķeizargrieziens, dzemdību atsāpināšana, paaugstināta servisa palāta apdrošinātajai dzemdētājai, kā arī paaugstināta servisa palāta apdrošinātajam tēvam.

Stacionārā rehabilitācija

Tiek apmaksāta maksas ārstēšanās sanatorijā, kas saskaņā ar medicīnisko pamatojumu un ārstniecības personas norīkojumu uzsākta 30 dienu laikā pēc ārstēšanās stacionārā sakarā ar smagām saslimšanām, traumām. Ārstēšanās iepriekš jāsaskaņo ar Apdrošināšanas sabiedrību.

Papildini Pamatprogrammu, izvēlies:

 • Sports
  Dažāda veida sporta nodarbību apmeklējums, piemēram, trenažieru, peldbaseina apmeklējumi, jogas, fitnesa, skvoša un tenisa nodarbības, grūtnieču vingrošana.
 • Medikamenti
  LR Zāļu reģistrā reģistrētu medikamentu iegāde ar ārsta recepti.
 • Zobārstniecība
  Zobu higiēnas un zobārstniecības pakalpojumi.
 • Optika
  Optisko briļļu un kontaktlēcu iegāde ar ārsta recepti.
 1. Uzņēmumiem
 2. Apdrošināšana
 3. Veselības apdrošināšana