Veselības apdrošināšana

Izveidojiet savam darbinieku kolektīvam piemērotāko apdrošināšanas programmu, iekļaujot tajā nepieciešamos veselības aprūpes pakalpojumus.

Saņemt piedāvājumu

Kāpēc izvēlēties If?

 • If Mobile aplikācija

  Ērti lietojami un viegli saprotami veselības apdrošināšanas pakalpojumi viedtālrunī. Augsta datu drošība

 • Plašākais apmaksāto pakalpojumu klāsts

  Vairāk apmaksāto pakalpojumu līgumiestādēs, mazāk izņēmumu nekā citos piedāvājumos

 • Tūlītēja apmaksa

  Vairāk nekā 80% gadījumu apmaksa tiek veikta, uzrādot If Veselības karti vai aplikāciju, nav nepieciešams ieguldīt savus līdzekļus

Mūsu klientu atsauksmes

Izlasīt pārējās atsauksmes

Pakalpojums If klientiem - "Ārsts tiešsaistē"

Visiem If veselības apdrošināšanas klientiem pieejamas ārsta konsultācijas tiešsaistē.

Piesakiet konsultāciju If Mobile Baltics aplikācijas sadaļā “Pakalpojumi” vai zvaniet +371 678 477 19 un saņemiet pakalpojumu. Konsultācijas pieejamas darba dienās no 9:00 līdz 17:00. Tās pilnā apmērā apmaksās If veselības polise.

Programmās iekļautie veselības aprūpes pakalpojumi var tikt apmaksāti pilnā apmērā vai daļēji, nosakot limitu par katru saņemto pakalpojumu vai apmaksājot pakalpojumus noteiktu procentu apmērā (piemēram, 50%, 70% vai 75%).

Pamatprogrammā piedāvājam iekļaut:

Apmaksājam likumā noteiktās pacienta iemaksas par pakalpojumiem pie ģimenes ārsta un ārsta speciālista, izmeklējumiem, kā arī par pakalpojumiem slimnīcā, sanatorijā. Lai saņemtu valsts apmaksātos plānveida veselības aprūpes pakalpojumus, nepieciešams nosūtījums no ģimenes ārsta vai ārsta-speciālista, kurš ir līgumattiecībās ar NVD. Lasīt vairāk.

Apmaksājam maksas pakalpojumus veselības centros un ārstu praksēs: ārstu konsultācijas, ģimenes ārsta, terapeita un pediatra mājas vizītes, manipulācijas (pārsiešana, injekcijas u.c.), grūtniecības aprūpe (ārstu konsultācijas, izmeklējumi), medicīniskās izziņas (sauszemes transporta līdzekļu vadītājiem, ieroču iegādes atļaujas saņemšanai), neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšana (tai skaitā privātā neatliekamā palīdzība Rīgā un Pierīgā), ar ārsta norīkojumu izmeklējumi (rentgens, sonoskopija, kardiogramma u.c.).

Apmaksājam vakcināciju pret gripu, ērču encefalītu, A hepatītu, B hepatītu, pneimokoku, vēdertīfu, holēru, dzelteno drudzi, trakumsērgu un meningokoku meningītu, ērču encefalīta imūnglobulīna G līmeņa noteikšana.

Apmaksājam ārsta nozīmētus un ārstniecības iestādē uz vietas saņemtus rehabilitācijas pakalpojumus: ārstnieciskā masāža, ārstnieciskā vingrošana, ūdens procedūras (dūņu procedūras, šarko duša u.c.), manuālā terapeita un osteopāta apmeklējums, kā arī fizioterapeita, ergoterapeita, kineziologa, fizikālās medicīnas un rehabilitācijas ārsta atkārtotas konsultācijas un nodarbības.

Apmaksājam stacionāros ar ārstējošā ārsta nosūtījumu saņemtos maksas veselības aprūpes pakalpojumus, ārpus valsts finansējuma noteiktajām kvotām un rindām atbilstoši kartē un informatīvajā lapā norādītā seguma limitam.

Apmaksājam ar dzemdībām saistītos izdevumus - ārsta vai vecmātes piedalīšanās dzemdībās, plānots ķeizargrieziens, dzemdību atsāpināšana, paaugstināta servisa palāta apdrošinātajai dzemdētājai, kā arī paaugstināta servisa palāta apdrošinātajam tēvam.

Apmaksājam maksas ārstēšanos sanatorijā, kas saskaņā ar medicīnisko pamatojumu un ārstniecības personas norīkojumu uzsākta 30 dienu laikā pēc ārstēšanās stacionārā sakarā ar smagām saslimšanām, traumām. Ārstēšanās iepriekš jāsaskaņo ar Apdrošināšanas sabiedrību.

Papildini savu pamatprogrammu

Izvēlies, kura no papildu iespējām būs noderīga tieši Jūsu polisei:

 • Sports
  Dažāda veida sporta nodarbību apmeklējums: telpās (trenažieru zāles, peldbaseina apmeklējums, jogas un citi) un brīvā dabā organizētas sporta treniņos un sacensībās (orientēšanās, maratonā, velosacensībās u.c.), iekļaujot maksu par apmeklējumu, instruktora pakalpojumiem un inventāra nomu.
 • Medikamenti
  LR Zāļu reģistrā reģistrētu medikamentu iegāde ar ārsta recepti.
 • Zobārstniecība
  Zobu higiēnas un zobārstniecības pakalpojumi.
 • Optika
  Optisko briļļu un kontaktlēcu iegāde ar ārsta recepti.
 • Psihoterapija, uztura konsultācijas
  Uztura speciālista, dietologa, psihologa, psihiatra vai psihoterapeita konsultācijas.

If Mobile - Veselības apdrošināšana Tavā telefonā

If Mobile ir aplikācija, kas palīdzēs Tev atrast nepieciešamo informāciju par savu veselības apdrošināšanas programmu, ātri iesniegt čekus atlīdzības saņemšanai un sekot līdzi atlīdzību izmaksas gaitai.

Vairāk par Veselības apdrošināšanu