Veselības apdrošināšana

Izveidojiet savam darbinieku kolektīvam piemērotāko apdrošināšanas programmu, iekļaujot tajā nepieciešamos veselības aprūpes pakalpojumus.

Saņemt piedāvājumu
 • If Mobile aplikācija

  Ērti lietojami un viegli saprotami veselības apdrošināšanas pakalpojumi viedtālrunī. Augsta datu drošība.

 • Visplašākais apmaksāto pakalpojumu klāsts

  Vairāk apmaksāto pakalpojumu līgumiestādēs, mazāk izņēmumu nekā citos piedāvājumos.

 • Tūlītēja apmaksa

  Vairāk nekā 80% gadījumu apmaksa tiek veikta, uzrādot If Veselības karti vai aplikāciju, nav nepieciešams ieguldīt savus līdzekļus.


Mūsu klientu atsauksmes

 • Ette Tete Snores Ltd

  If izmantojam jau otro gadu. Ļoti ērta un ātra pieteikšana priekš atlīdzībām, kā arī naudas atgriešana notiek 2 dienu laikā. Aplikācija ir pārskatāma un saprotama, patīk, ka ir piemēri priekš čekiem, jo tie mēdz atšķirties. Kā arī komunikācija ar If apdrošinātājiem ir ļoti ērta, brīva un ātra.

 • SIA Ogres Prestižs

  Esam priecīgi par sadarbību ar IF P&C Insurance AS Latvijas filiāli savu darbinieku veselības apdrošināšanā. Ir plašs līgumiestāžu saraksts, vienkārša atlīdzību pieteikumu iesniegšana, ātra kompensāciju izmaksa, kā arī vienmēr laipna un saprotama komunikācija.

 • EVOLUTION LATVIA

  Profesionāla attieksme, veidojot sadarbību, “If” iedziļinās detaļās un klientu vēlmēs, piedāvājot individuālu risinājumu apdrošināšanas programmām. Plašs līgumiestāžu saraksts un ērts mobilās apikācijas risinājums.

If veselības klientiem paplašinātas iespējas.

Ārkārtas situācija liek mainīt iedzīvotāju ikdienu un šajos apstākļos mēs esam radušu iespēju papildināt mūsu piedāvātos veselības apdrošināšanas pakalpojumus ar attālinātajiem medicīnas pakalpojumiem.

Uzzini vairāk par If Veselības apdrošināšanas priekšrocībām

Programmās iekļautie veselības aprūpes pakalpojumi var tikt apmaksāti pilnā apmērā vai daļēji, nosakot limitu par katru saņemto pakalpojumu vai apmaksājot pakalpojumus noteiktu procentu apmērā (piemēram, 50%, 70% vai 75%).

PAMATPGROGRAMMĀ PIEDĀVĀJAM IEKĻAUT:

Tiek apmaksāta likumā noteiktā pacienta iemaksa par pakalpojumiem pie ģimenes ārsta un ārsta speciālista, izmeklējumiem, kā arī par pakalpojumiem slimnīcā, sanatorijā, pacienta līdzmaksājums.

Tiek apmaksāti maksas pakalpojumi veselības centros un ārstu praksēs: ārstu konsultācijas, ģimenes ārsta, terapeita un pediatra mājas vizītes, manipulācijas (pārsiešana, injekcijas u.c.), grūtniecības aprūpe (ārstu konsultācijas, izmeklējumi), medicīniskās izziņas (sauszemes transporta līdzekļu vadītājiem, ieroču iegādes atļaujas saņemšanai), neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšana (tai skaitā privātā neatliekamā palīdzība Rīgā un Pierīgā); ar ārsta norīkojumu: izmeklējumi (rentgens, sonoskopija, kardiogramma u.c.)

Vakcinācija pret gripu, ērču encefalītu, A hepatītu, B hepatītu, pneimokoku, vēdertīfu, holēru, dzelteno drudzi, trakumsērgu un meningokoku meningītu, ērču encefalīta imūnglobulīna G līmeņa noteikšana.

Tiek apmaksāti ārsta nozīmēti un ārstniecības iestādē uz vietas saņemti rehabilitācijas pakalpojumi: ārstnieciskā masāža, ārstnieciskā vingrošana, ūdens procedūras (dūņu procedūras, šarko duša u.c.), manuālā terapeita un osteopāta apmeklējums, kā arī fizioterapeita, ergoterapeita, kineziologa, fizikālās medicīnas un rehabilitācijas ārsta atkārtotas konsultācijas un nodarbības.

Tiek apmaksāti stacionāros ar ārstējošā ārsta nosūtījumu saņemtie maksas veselības aprūpes pakalpojumi, ārpus valsts finansējuma noteiktajām kvotām un rindām atbilstoši kartē un informatīvajā lapā norādītā seguma limitam.

Tiek apmaksāti ar dzemdībām saistītie izdevumi - ārsta vai vecmātes piedalīšanās dzemdībās, plānots ķeizargrieziens, dzemdību atsāpināšana, paaugstināta servisa palāta apdrošinātajai dzemdētājai, kā arī paaugstināta servisa palāta apdrošinātajam tēvam.

Tiek apmaksāta maksas ārstēšanās sanatorijā, kas saskaņā ar medicīnisko pamatojumu un ārstniecības personas norīkojumu uzsākta 30 dienu laikā pēc ārstēšanās stacionārā sakarā ar smagām saslimšanām, traumām. Ārstēšanās iepriekš jāsaskaņo ar Apdrošināšanas sabiedrību.

Papildini savu Pamatprogrammu

Izvēlies, kura no papildu iespējām būs noderīga tieši Tavai polisei:

 • Sports
  Dažāda veida sporta nodarbību apmeklējums, piemēram, trenažieru, peldbaseina apmeklējumi, jogas, fitnesa, skvoša un tenisa nodarbības, grūtnieču vingrošana.
 • Medikamenti
  LR Zāļu reģistrā reģistrētu medikamentu iegāde ar ārsta recepti.
 • Zobārstniecība
  Zobu higiēnas un zobārstniecības pakalpojumi.
 • Optika
  Optisko briļļu un kontaktlēcu iegāde ar ārsta recepti.

If Mobile - Veselības apdrošināšana Tavā telefonā.

If Mobile ir aplikācija, kas palīdzēs Tev atrast nepieciešamo informāciju par savu veselības apdrošināšanas programmu, ātri iesniegt čekus atlīdzības saņemšanai un sekot līdzi atlīdzību izmaksas gaitai.

Vairāk par Veselības apdrošināšanu