Galvenā izvēlne

Mājokļa apdrošināšana

Apdrošini nekustamo īpašumu un iedzīvi - abus kopā vai katru atsevišķi, kā arī papildini savu polisi ar civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu. Izvēlies sev piemērotāko īpašuma apdrošināšanu!

Kāpēc izvēlēties If?

Drošs mājoklis ir svarīga mūsu dzīves daļa. If Mājokļa apdrošināšana ļaus justies droši un pasargās no lieliem izdevumiem dažādās neparedzētās situācijās.

  • Apdrošinot iedzīvi, nav nepieciešams to grupēt vai iesniegt iedzīves priekšmetu sarakstus.

  • Viegla neuzmanība, piemēram, uz galda aizmirsta svece, nav iemesls atlīdzības samazinājumam vai atteikumam.
  • Vairumā gadījumu lēmums par atlīdzību tiek pieņemts 2 darba dienu laikā pēc visu dokumentu saņemšanas.

  • Internetā iespējams gan iegādāties polisi, gan pieteikt atlīdzību.

  • Pēc negadījuma klients var izvēlēties uzticēt remontu sev zināmiem meistariem vai If sadarbības partneriem.

  • 96% klienti, kuriem noticis Atlīdzības gadījums, ieteiktu mūs citiem. Skati mūsu klientu atsauksmes par If Īpašuma apdrošināšanu.

If ir lielākais apdrošinātājs Ziemeļeiropā un vadošais riska apdrošināšanas uzņēmums Baltijā, tāpēc varam droši apgalvot, ka If Apdrošināšana ir stabils un uzticams partneris.

Kādu nekustamā īpašuma polisi izvēlēties

Mēs apdrošinām visu veidu nekustamo īpašumu - privātmāju (arī rindu un dvīņu māju), dzīvokli un vasarnīcu, kā arī iedzīvi. Tavām ērtībām esam izveidojuši vairāku veidu polises. Domājot par sava īpašuma apdrošināšanu, izvērtē dzīvokļa apdrošināšanas, mājas apdrošināšanas vai iedzīves apdrošināšanas  piedāvāto polišu riskus un izvēlies sev piemērotāko. 

Papildus piedāvājam arī civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu, kas atlīdzinās Tavus trešajām personām nodarītos zaudējumus.

Apskati arī padomus, kā pasargāt savu īpašumu?