IF PARTNERIEM

Sazinieties ar mums, ja vēlaties kļūt par mūsu partneri!
  1. Partneri

Izvēlieties atbilstošāko apdrošināšanas starpniecības veidu, kas atbilst Jūsu biznesa/uzņēmējdarbības stratēģijai.

Piedāvājam sadarbību ar If P&C Insurance AS Latvijas filiāli apdrošināšanas aģentiem, piesaistītajiem apdrošināšanas aģentiem, apdrošināšanas brokeriem, ceļojumu aģentūrām vai ar interneta pārdošanas starpniecību (web servisi, baneri utt).

Aģenti un piesaistītie aģenti

​If apdrošināšanas polises iespējams iegādāties ne tikai klientu apkalpošanas centros un internetā, bet tos piedāvā arī starpnieki, tai skaitā If piesaistītie apdrošināšanas aģenti, apdrošināšanas aģenti un apdrošināšanas brokeri.

Apdrošināšanas brokeris - persona vai uzņēmums, kas nodarbojas ar apdrošināšanas un pārapdrošināšanas starpniecību klienta vārdā un interesēs, pamatojoties uz vispusīgu piedāvājuma analīzi.

Apdrošināšanas aģents - persona vai uzņēmums, kas nodarbojas ar apdrošināšanas starpniecību tikai vienas apdrošināšanas sabiedrības vārdā un interesēs.

Piesaistītais apdrošināšanas aģents – persona vai uzņēmums, kas nodarbojas ar apdrošināšanas starpniecību vienas vai vairāku apdrošināšanas sabiedrību vārdā un interesēs, ja vairāku apdrošināšanas sabiedrību izplatāmie apdrošināšanas pakalpojumi neparedz vienādu apdrošināšanas veidu.

Piesaistīto aģentu saraksts (pdf)

Sistēmas partneriem

If Partneriem piedāvājam caur mājas lapu piekļūt ārējām pārdošanas sistēmām

Online pārdošanas sistēma - Partneru servisi
Online pārdošanas sistēmā vienuviet visiem mūsu partneriem ir izveidota ērti administrējama un pārskatāma darba vide, kas pieejama jebkurā laikā (24/7). Sistēma ir bāzēta WEB aplikācijā, kura ir pieejama partneriem, brokeriem un citiem, kam ir piešķirtas pieejas tiesības.

Esi drošs, mēs palīdzēsim! Šī If apdrošināšanas devīze attiecas ne tikai uz mūsu klientiem, bet arī sadarbības partneriem!

Partneru servisu mājas lapa.

Eagle

polišu pārdošanas un administrēšanas sistēma If sadarbības partneriem. Autorizācijā sistēmā notiek ar If piešķirto lietotājvārdu un paroli.
Sistēmu var atvērt, lietojot Internet Explorer

Kravu deklarācijas

partneru serviss kravu apdrošināšanas reģistrēšanai. Autorizācijā sistēmā notiek ar If piešķirto lietotājvārdu un paroli.
Sistēmu var atvērt, lietojot Internet Explorer.

Veselības apdrošināšanas partneriem

pakalpojumu automātiskas apstrādes nodrošināšana (t.i. pakalpojumu pieejamības pārbaude un reģistrācija, veicot datu apmaiņu starp Iestādes sistēmu un If sistēmu)

Partneru darbības normatīvais regulējums un uzraudzība

  1. Partneri