Mājdzīvnieku apdrošināšana

Kāpēc pie If?
Polise sākot no 6 € mēnesī.
Piemērota arī bezšķirnes mājdzīvniekiem.
Apmaksāti neparedzētas ārstēšanās izdevumi.

Aprēķināt cenu Pieteikt atlīdzību Kas tiks apdrošināts?

Kāpēc izvēlēties If suņu un kaķu apdrošināšanu?

 • Plašākais risku segums

  Polise sedz Latvijā plašāko risku klāstu, ieskaitot ārstēšanu, nelaimes gadījumus un īpašnieka civiltiesisko atbildību.

 • Medikamentu apmaksa

  Segumā ir iekļauta arī medikamentu vai medicīnisko palīglīdzekļu apmaksa, kas nepieciešami slimības/traumas ārstēšanai.

 • Iespēja noteikt vērtību

  Mūsu mājdzīvnieks katram no mums ir visdārgākais, tāpēc, apdrošinot savu mīluli, īpašnieks pats var noteikt tā vērtību.


Apdrošināšana var Tev noderēt ikdienas situācijās.

 • Vetārsta apmeklējums

  Slimība var skart ikvienu - arī mūsu mājdzīvnieku. Izmaksas, ar kurām nākas saskarties, apmeklējot veterinārārstu, var sasniegt vairākus simtus eiro. Mēs atlīdzināsim Tava mīluļa ārstēšanās izdevumus, kā arī medikamentu iegādi līdz 1000 eiro pēkšņas un neparedzētas slimības gadījumā.

 • Nelaimes gadījums

  Tie var būt dažāda veida negadījumi, piemēram, saindēšanās, lūzumi, norīti priekšmeti, traumas, kas radītas ceļu satiksmes negadījumā, saišu izmežģījumi vai plīsumi. Mēs atlīdzināsim Tava mīluļa ārstēšanās izdevumus, kā arī medikamentu iegādi līdz 1000 eiro .

 • Citam nodarīts kaitējums

  Diemžēl mēdz būt situācijas, kad sava mīluļa uzvedību nevaram paredzēt un tiek nodarīts kaitējums citam cilvēkam - tā mantai, dzīvībai vai veselībai. Izmaksas, ar kādām nākas saskarties, ir atkarīgas no kaitējuma apmēra, bet tās var sasniegt vairākus tūkstošus eiro. Mēs atlīdzināsim zaudējumus līdz 3500 eiro.

 • Pazudis mājdzīvnieks

  Gadās situācijas, kad mājdzīvnieks ir pazudis vai arī nozagts. Ja 90 dienu laikā mīlulis nebūs atradies, mēs atlīdzināsim izmaksas, kas saistītas ar jauna mājdzīvnieka iegādi. Savukārt, ja Tavu mīluli būs atradusi cita persona, mēs atlīdzināsim izmaksas atradējam, kas saistītas ar mājdzīvnieka uzturēšanu (barošanu, transportēšanu) līdz mīlulis būs atpakaļ mājās. 

Daži būtiski fakti pirms polises iegādes

Rūpīgi analizējot mūsu klientu jautājumus pirms polises iegādes vai polises darbības laikā, mēs esam sagatavojuši pāris jautājumus, kurus būtu vērts apsvērt, domājot par polises iegādi.

Mājdzīvnieku apdrošināšana
Apdrošini savu mājdzīvnieku un pasargā sevi no neparedzētiem izdevumiem

Vai zini, ka vienas slimības ārstēšanas izmaksas vidēji ir 200 eiro?
Lai Tevi nepārsteigtu neplānoti izdevumi mājdzīvnieka pēkšņas saslimšanas gadījumā, vetārsta apmeklējums, medikamentu iegāde un medicīnisko palīglīdzekļu iegāde ir tikai viens no riskiem, kuru ir iespējams apdrošināt.

Vai esi pārliecināts par sava mājdzīvnieka uzvedību ikvienā situācijā?
Diemžēl mēdz būt situācijas, kad sava mīluļa uzvedību nevaram paredzēt un tiek nodarīts kaitējums trešajai personai. Izmaksas, ar kādām nākas saskarties, ir atkarīgas no kaitējuma apmēra, bet tās var sasniegt vairākus tūkstošus eiro, tāpēc ir būtiski, ja esi apdrošinājis savu kā īpašnieka civiltiesisko atbildību.

Apskatīt pārējos faktus

Situācijas, kurās vari paļauties uz If

Apdrošināšanas gadījumi: Iekļauts
Iekļauts
Iekļauts
Iekļauts
Iekļauts
Iekļauts
Iekļauts

Svarīgi! Iegādājoties polisi pirmo reizi, tiek noteikts 14 dienu nogaidīšanas periods, kura laikā zaudējumi netiek atlīdzināti.

 • Ziemassvētku un Jaungada svinības mājdzīvniekiem

  Ziemassvētku brīvdienas ir īsas, bet Ziemassvētku rotājumi, īpašais svētku telpaugs – puansetija jeb Ziemassvētku zvaigzne, pārtika un saldumi ir ap mums un mūsu mājdzīvniekiem visu decembri un vēl nedaudz janvārī.

  Lasīt vairāk
 • Suņiem uguņošana saistās ar draudiem, palīdzi sunim un nomierini.

  Kāpēc sunim nepatīk uguņošana?

  Suņiem uguņošana saistās ar draudiem. Tā ir pēkšņa un skaļa, tādējādi radot sunim paniku, dusmas, bailes un citas nevajadzīgas emocijas.
  Esi pats mierīgs un palīdzi sunim ar savu klātbūtni, nomierini.

  Lasīt vairāk
 • Kā pasargāt suni no ērcēm

  Ērces ir aktīvas viscaur gadu, bet jo īpaši – siltākā laikā. Lai samazinātu iespēju saskarties ar neparedzētām situācijām, dalāmies ar ieteikumiem, kā pasargāt suni no ērces koduma un kā rīkoties, ja tomēr sunim ir piesūkusies ērce.

  Uzzināt kā rīkoties, ja sunim piesūkusies ērce