Mājdzīvnieku apdrošināšana

Sunim vai kaķim vecumā no 4 mēnešiem līdz 8 gadiem

 • Sākot no 6 € mēnesī
 • Piemērota arī bezšķirnes mājdzīvniekiem
 • Apmaksāti neparedzētas ārstēšanās izdevumi
Aprēķināt cenu Pieteikt atlīdzību Kas tiks apdrošināts?
 1. Privātpersonām
 2. Apdrošināšana
 3. Mājdzīvnieku apdrošināšana

Kāpēc izvēlēties If suņu un kaķu apdrošināšanu?

 • Plašākais risku segums

  Polise sedz Latvijā plašāko risku klāstu, ieskaitot ārstēšanu, nelaimes gadījumus un īpašnieka civiltiesisko atbildību.

 • Medikamentu apmaksa

  Segumā ir iekļauta arī medikamentu vai medicīnisko palīglīdzekļu apmaksa, kas nepieciešami slimības/traumas ārstēšanai.

 • Iespēja noteikt vērtību

  Mūsu mājdzīvnieks katram no mums ir visdārgākais, tāpēc, apdrošinot savu mīluli, īpašnieks pats var noteikt tā vērtību.


Apdrošināšana var Tev noderēt ikdienas situācijās

Brīži, kad mūsu mīļos mājdzīvniekus skar slimība vai arī tie ir pazuduši, ir ne tikai emocionāli sāpīgi, bet var būt arī finansiāli smagi.

 • Vetārsta apmeklējums

  Slimība var skart ikvienu - arī mūsu mājdzīvnieku. Izmaksas, ar kurām nākas saskarties, apmeklējot veterinārārstu, var sasniegt vairākus simtus eiro. Mēs atlīdzināsim Tava mīluļa ārstēšanās izdevumus, kā arī medikamentu iegādi līdz 1000 eiro pēkšņas un neparedzētas slimības gadījumā.

 • Nelaimes gadījums

  Tie var būt dažāda veida negadījumi, piemēram, saindēšanās, lūzumi, norīti priekšmeti, traumas, kas radītas ceļu satiksmes negadījumā, saišu izmežģījumi vai plīsumi. Mēs atlīdzināsim Tava mīluļa ārstēšanās izdevumus, kā arī medikamentu iegādi līdz 1000 eiro .

 • Citam nodarīts kaitējums

  Diemžēl mēdz būt situācijas, kad sava mīluļa uzvedību nevaram paredzēt un tiek nodarīts kaitējums citam cilvēkam - tā mantai, dzīvībai vai veselībai. Izmaksas, ar kādām nākas saskarties, ir atkarīgas no kaitējuma apmēra, bet tās var sasniegt vairākus tūkstošus eiro. Mēs atlīdzināsim zaudējumus līdz 3500 eiro.

 • Pazudis mājdzīvnieks

  Gadās situācijas, kad mājdzīvnieks ir pazudis vai arī nozagts. Ja 90 dienu laikā mīlulis nebūs atradies, mēs atlīdzināsim izmaksas, kas saistītas ar jauna mājdzīvnieka iegādi. Savukārt, ja Tavu mīluli būs atradusi cita persona, mēs atlīdzināsim izmaksas atradējam, kas saistītas ar mājdzīvnieka uzturēšanu (barošanu, transportēšanu) līdz mīlulis būs atpakaļ mājās. 

Daži būtiski fakti pirms polises iegādes

Rūpīgi analizējot mūsu klientu jautājumus pirms polises iegādes vai polises darbības laikā, mēs esam sagatavojuši pāris jautājumus, kurus būtu vērts apsvērt, domājot par polises iegādi.

Mājdzīvnieku apdrošināšana
Apdrošini savu mājdzīvnieku un pasargā sevi no neparedzētiem izdevumiem

Vai zini, ka vienas slimības ārstēšanas izmaksas vidēji ir 200 eiro?
Lai Tevi nepārsteigtu neplānoti izdevumi mājdzīvnieka pēkšņas saslimšanas gadījumā, vetārsta apmeklējums, medikamentu iegāde un medicīnisko palīglīdzekļu iegāde ir tikai viens no riskiem, kuru ir iespējams apdrošināt.

Vai esi pārliecināts par sava mājdzīvnieka uzvedību ikvienā situācijā?
Diemžēl mēdz būt situācijas, kad sava mīluļa uzvedību nevaram paredzēt un tiek nodarīts kaitējums trešajai personai. Izmaksas, ar kādām nākas saskarties, ir atkarīgas no kaitējuma apmēra, bet tās var sasniegt vairākus tūkstošus eiro, tāpēc ir būtiski, ja esi apdrošinājis savu kā īpašnieka civiltiesisko atbildību.

Apskatīt pārējos faktus

Situācijas, kurās vari paļauties uz If

Apdrošināšanas gadījumi: Iekļauts
Mājdzīvnieka nāve slimības vai nelaimes gadījuma dēļ

Ja slimības vai nelaimes gadījuma dēļ ir iestājusies dzīvnieka nāve, tajā skaitā, eitanāzijas rezultātā, saskaņā ar vetārsta ieteikumiem, atlīdzinām jauna mājdzīvnieka iegādes izmaksas.

Ārstēšanās izdevumi - līdz pat 1000 eiro

Atlīdzinām ārstēšanās izdevumus par pēkšņiem un neparedzētiem vetārsta apmeklējumiem, t.sk. operācijām, kā arī par medikamentiem un medicīniskajiem palīglīdzekļiem, kuri nepieciešami pēkšņas slimības vai traumas ārstēšanai.

Svarīgi! Mājdzīvniekiem obligāti jābūt vakcinētiem ar nepieciešamajām vakcīnām

Zādzība un pazušana

Ja 90 dienu laikā kopš pazušanas dzīvnieks nav atradies, atlīdzinām jauna mājdzīvnieka iegādes izmaksas.
Papildus atlīdzināsim izmaksas mājdzīvnieka atradējam par dzīvnieka atrašanu un uzturēšanu, piemēram, barošanu, līdz brīdim, kad dzīvnieks tiks nodots saimniekam.

Mājdzīvnieka īpašnieka civiltiesiskā atbildība

Atlīdzinām izdevumus par mājdzīvnieka nodarītiem zaudējumiem trešajām personām, par kuriem, saskaņā ar Latvijas likumdošanu, ir atbildīgs dzīvnieka saimnieks.

Mājdzīvnieka īpašnieka ceļojuma pārtraukšana

Atlīdzinām zaudējumus, kas radušies saistībā ar ceļojuma atcelšanu vai pārtraukšanu, ja pēkšņas slimības vai nelaimes gadījuma dēļ mājdzīvnieka dzīvībai draud nopietnas briesmas, kuru dēļ mājdzīvnieka īpašnieks ir spiests atcelt ceļojumu vai atgriezties no tā agrāk. Atlīdzinām ar ceļojumu saistītās neizmantotās un neatgūstamās transporta un naktsmītņu izmaksas, piemēram, lidmašīnas biļetes un maksu par viesnīcu.

Medību vai dienesta suņa prasmju zudums

Atlīdzinām 50% no pilnas apdrošinājuma summas, ja dienesta suns, medību suns vai neredzīgā pavadonis slimības vai nelaimes gadījuma dēļ vairs nav spējīgs izpildīt pienākumus, kuru veikšanai tas bija speciāli apmācīts un kurš līdz pat spēju zuduma dienai pildīja savus pienākumus.

Svarīgi! Iegādājoties polisi pirmo reizi, tiek noteikts 14 dienu nogaidīšanas periods, kura laikā zaudējumi netiek atlīdzināti.

 • Kā pasargāt suni no ērcēm

  Ērces ir aktīvas viscaur gadu, bet jo īpaši – siltākā laikā. Lai samazinātu iespēju saskarties ar neparedzētām situācijām, dalāmies ar ieteikumiem, kā pasargāt suni no ērces koduma un kā rīkoties, ja tomēr sunim ir piesūkusies ērce.

  Uzzināt kā rīkoties, ja sunim piesūkusies ērce
 • Kas ir pašrisks?

  Ko tieši tas nozīmē? Vai pašrisks var būt dažāds? Kādos gadījumos tas nav jāmaksā, kā arī cik liels tas ir apdrošinot mājdzīvnieku?

  Lasīt vairāk
 • Kam pievērst uzmanību, dodoties ceļojumā ar suni

  Vasara ir laiks, kad biežāk nekā ierasts dodamies ceļojumos, līdzi ņemot arī savus mājas mīluļus. Esam sagatavojuši vērtīgus ieteikumus, kas palīdzēs sagatavoties ceļojumam ar auto, kuģi vai lidmašīnu.

  Vērtīgi padomi ceļošanai ar suni
 1. Privātpersonām
 2. Apdrošināšana
 3. Mājdzīvnieku apdrošināšana