Mājdzīvnieku apdrošināšana

Apdrošināšana pasargās Tevi no zaudējumiem, kas saistīti ar mājdzīvnieka zudumu, ārstēšanās un citiem izdevumiem.
Pirkt Uzzināt vairāk
 1. Privātpersonām
 2. Apdrošināšana
 3. Mājdzīvnieku apdrošināšana

Pasargā sevi no negaidītām izmaksām - iegādājies apdrošināšanu savam sunim vai kaķim!

Kāpēc izvēlēties If suņu un kaķu apdrošināšanu?

 • Plašākais risku segums

  Polise sedz Latvijā plašāko risku klāstu, ieskaitot ārstēšanu, nelaimes gadījumus un īpašnieka civiltiesisko atbildību.

 • Medikamentu apmaksa

  Segumā ir iekļauta arī medikamentu vai medicīnisko palīglīdzekļu apmaksa, kas nepieciešami slimības/traumas ārstēšanai.

 • Iespēja noteikt vērtību

  Mūsu mājdzīvnieks katram no mums ir visdārgākais, tāpēc, apdrošinot savu mīluli, īpašnieks pats var noteikt tā vērtību.


Daži būtiski fakti pirms polises iegādes!
Brīži, kad mūsu mīļos mājdzīvniekus skar slimība vai arī tie ir pazuduši, ir ne tikai emocionāli sāpīgi, bet var būt arī finansiāli smagi. Veterinārārsta apmeklējums slimības laikā vai arī finansiāls zaudējums dzīvnieka pazušanas gadījumā - tās ir tikai dažas no ikdienas situācijām, kas var skart ikvienu suņu vai kaķu īpašnieku.
Ja Tev ir šķirnes vai bezšķirnes suns vai kaķis vecumā no 6 mēnešiem līdz 8 gadiem, apdrošini savu mīluli un pasargā sevi no neparedzētiem izdevumiem!

Situācijas, kurās vari paļauties uz If: Iekļauts
Mājdzīvnieka nāve slimības vai nelaimes gadījuma dēļ

Ja slimības vai nelaimes gadījuma dēļ ir iestājusies dzīvnieka nāve, tajā skaitā, eitanāzijas rezultātā, saskaņā ar vetārsta ieteikumiem, atlīdzinām jauna mājdzīvnieka iegādes izmaksas.

Ārstēšanās izdevumi - līdz pat 1000 eiro

Atlīdzinām ārstēšanās izdevumus par pēkšņiem un neparedzētiem vetārsta apmeklējumiem, t.sk. operācijām, kā arī par medikamentiem un medicīniskajiem palīglīdzekļiem, kuri nepieciešami pēkšņas slimības vai traumas ārstēšanai.

Svarīgi! Mājdzīvniekiem obligāti jābūt vakcinētiem ar nepieciešamajām vakcīnām

Zādzība un pazušana

Ja 90 dienu laikā kopš pazušanas dzīvnieks nav atradies, atlīdzinām jauna mājdzīvnieka iegādes izmaksas.
Papildus atlīdzināsim izmaksas mājdzīvnieka atradējam par dzīvnieka atrašanu un uzturēšanu, piemēram, barošanu, līdz brīdim, kad dzīvnieks tiks nodots saimniekam.

Mājdzīvnieka īpašnieka civiltiesiskā atbildība

Atlīdzinām izdevumus par mājdzīvnieka nodarītiem zaudējumiem trešajām personām, par kuriem, saskaņā ar Latvijas likumdošanu, ir atbildīgs dzīvnieka saimnieks.

Mājdzīvnieka īpašnieka ceļojuma pārtraukšana

Atlīdzinām zaudējumus, kas radušies saistībā ar ceļojuma atcelšanu vai pārtraukšanu, ja pēkšņas slimības vai nelaimes gadījuma dēļ mājdzīvnieka dzīvībai draud nopietnas briesmas, kuru dēļ mājdzīvnieka īpašnieks ir spiests atcelt ceļojumu vai atgriezties no tā agrāk. Atlīdzinām ar ceļojumu saistītās neizmantotās un neatgūstamās transporta un naktsmītņu izmaksas, piemēram, lidmašīnas biļetes un maksu par viesnīcu.

Medību vai dienesta suņa prasmju zudums

Atlīdzinām 50% no pilnas apdrošinājuma summas, ja dienesta suns, medību suns vai neredzīgā pavadonis slimības vai nelaimes gadījuma dēļ vairs nav spējīgs izpildīt pienākumus, kuru veikšanai tas bija speciāli apmācīts un kurš līdz pat spēju zuduma dienai pildīja savus pienākumus.

Svarīgi! Iegādājoties polisi pirmo reizi, tiek noteikts 14 dienu nogaidīšanas periods, kura laikā zaudējumi netiek atlīdzināti.

Ikdienas situācijas,

kurās apdrošināšana var Tev noderēt!
 • Kā pasargāt suni no ērcēm

  Ērces ir aktīvas viscaur gadu, bet jo īpaši – siltākā laikā. Un no tām piesardzīgiem jābūt ne tikai cilvēkiem, bet arī mājdzīvniekiem, kuriem ērču pārnēsātās slimības var izraisīt veselību, pat dzīvību apdraudošas sekas. Lai samazinātu iespēju saskarties ar neparedzētām situācijām, If Apdrošināšana un Dino zoo veterinārklīnika dalās ar ieteikumiem, kā pasargāt suni no ērces koduma un kā rīkoties, ja tomēr sunim ir piesūkusies ērce.

  Uzzināt kā rīkoties, ja sunim piesūkusies ērce
 • Pašrisks

  PAŠRISKS – Apdrošināšanas polisē norādīta zaudējumu daļa, kas izteikta fiksētā naudas summā vai procentos, vai dienās, un kuru, iestājoties Apdrošināšanas gadījumam, sedz Apdrošinājuma ņēmējs vai Apdrošinātais, vai tā tiek atskaitīta no izmaksājamās Apdrošināšanas atlīdzības.

  Lasīt vairāk
 • Kam pievērst uzmanību, dodoties ceļojumā ar suni

  Vasara ir laiks, kad biežāk nekā ierasts dodamies ceļojumos, līdzi ņemot arī savus mājas mīluļus. Tomēr svarīgi atcerēties, ka ceļojums sunim neizraisa tādas pašas emocijas kā mums. Esam sagatavojuši vērtīgus ieteikumus, kas palīdzēs sagatavoties ceļojumam ar auto, kuģi vai lidmašīnu.

  Vērtīgi padomi ceļošanai ar suni
 1. Privātpersonām
 2. Apdrošināšana
 3. Mājdzīvnieku apdrošināšana