Mājdzīvnieku apdrošināšana

Izmanto atlaides kodu un ietaupi!
20% atlaides kods: MAJDZIVNIEKS līdz 29.02.
 1. Privātpersonām
 2. Apdrošināšana
 3. Mājdzīvnieku apdrošināšana

Pasargā sevi no negaidītām izmaksām - iegādājies apdrošināšanu savam sunim vai kaķim.

Daži būtiski fakti pirms polises iegādes!

Brīži, kad mūsu mīļos mājdzīvniekus skar slimība vai arī tie ir pazuduši, ir ne tikai emocionāli sāpīgi, bet var būt arī finansiāli smagi. Veterinārārsta apmeklējums slimības laikā vai arī finansiāls zaudējums dzīvnieka pazušanas gadījumā - tās ir tikai dažas no ikdienas situācijām, kas var skart ikvienu suņu vai kaķu īpašnieku.
Ja Tev ir šķirnes vai bezšķirnes suns vai kaķis vecumā no 6 mēnešiem līdz 8 gadiem, apdrošini savu mīluli un pasargā sevi no neparedzētiem izdevumiem!


Kāpēc izvēlēties If suņu un kaķu apdrošināšanu?

 • Plašākais risku segums

  Polise sedz Latvijā plašāko risku klāstu, ieskaitot ārstēšanu, nelaimes gadījumus un īpašnieka civiltiesisko atbildību.

 • Medikamentu apmaksa

  Segumā ir iekļauta arī medikamentu vai medicīnisko palīglīdzekļu apmaksa, kas nepieciešami slimības/traumas ārstēšanai.

 • Iespēja noteikt vērtību

  Mūsu mājdzīvnieks katram no mums ir visdārgākais, tāpēc, apdrošinot savu mīluli, īpašnieks pats var noteikt tā vērtību.

Situācijas, kurās vari paļauties uz If: Iekļauts
Mājdzīvnieka nāve slimības vai nelaimes gadījuma dēļ

Ja slimības vai nelaimes gadījuma dēļ ir iestājusies dzīvnieka nāve, tajā skaitā, eitanāzijas rezultātā, saskaņā ar vetārsta ieteikumiem, atlīdzinām jauna mājdzīvnieka iegādes izmaksas.

Ārstēšanās izdevumi - līdz pat 1000 eiro

Atlīdzinām ārstēšanās izdevumus par pēkšņiem un neparedzētiem vetārsta apmeklējumiem, t.sk. operācijām, kā arī par medikamentiem un medicīniskajiem palīglīdzekļiem, kuri nepieciešami pēkšņas slimības vai traumas ārstēšanai.

Svarīgi! Mājdzīvniekiem obligāti jābūt vakcinētiem ar nepieciešamajām vakcīnām

Zādzība un pazušana

Ja 90 dienu laikā kopš pazušanas dzīvnieks nav atradies, atlīdzinām jauna mājdzīvnieka iegādes izmaksas.
Papildus atlīdzināsim izmaksas mājdzīvnieka atradējam par dzīvnieka atrašanu un uzturēšanu, piemēram, barošanu, līdz brīdim, kad dzīvnieks tiks nodots saimniekam.

Mājdzīvnieka īpašnieka civiltiesiskā atbildība

Atlīdzinām izdevumus par mājdzīvnieka nodarītiem zaudējumiem trešajām personām, par kuriem, saskaņā ar Latvijas likumdošanu, ir atbildīgs dzīvnieka saimnieks.

Mājdzīvnieka īpašnieka ceļojuma pārtraukšana

Atlīdzinām zaudējumus, kas radušies saistībā ar ceļojuma atcelšanu vai pārtraukšanu, ja pēkšņas slimības vai nelaimes gadījuma dēļ mājdzīvnieka dzīvībai draud nopietnas briesmas, kuru dēļ mājdzīvnieka īpašnieks ir spiests atcelt ceļojumu vai atgriezties no tā agrāk. Atlīdzinām ar ceļojumu saistītās neizmantotās un neatgūstamās transporta un naktsmītņu izmaksas, piemēram, lidmašīnas biļetes un maksu par viesnīcu.

Medību vai dienesta suņa prasmju zudums

Atlīdzinām 50% no pilnas apdrošinājuma summas, ja dienesta suns, medību suns vai neredzīgā pavadonis slimības vai nelaimes gadījuma dēļ vairs nav spējīgs izpildīt pienākumus, kuru veikšanai tas bija speciāli apmācīts un kurš līdz pat spēju zuduma dienai pildīja savus pienākumus.

Svarīgi! Iegādājoties polisi pirmo reizi, tiek noteikts 14 dienu nogaidīšanas periods, kura laikā zaudējumi netiek atlīdzināti.


Ikdienas situācijas,

kurās apdrošināšana var Tev noderēt!

Slimība var skart ikvienu - arī mūsu mājdzīvnieku. Izmaksas, ar kurām nākas saskarties, apmeklējot veterinārārstu, var sasniegt vairākus simtus eiro. Mēs atlīdzināsim Tava mīluļa ārstēšanās izdevumus, kā arī medikamentu iegādi līdz 1000 eiro pēkšņas un neparedzētas slimības gadījumā.

Diemžēl mēdz būt situācijas, kad sava mīluļa uzvedību nevaram paredzēt un tiek nodarīts kaitējums trešās personas mantai, dzīvībai vai veselībai. Izmaksas, ar kādām nākas saskarties, ir atkarīgas no kaitējuma apmēra, bet tās var sasniegt vairākus tūkstošus eiro. Mēs atlīdzināsim zaudējumus līdz 3500 eiro.

Diemžēl gadās situācijas, kad mājdzīvnieks ir pazudis vai arī nozagts. Ja 90 dienu laikā mīlulis nebūs atradies, mēs atlīdzināsim izmaksas, kas saistītas ar jauna mājdzīvnieka iegādi. Savukārt, ja Tavu mīluli būs atradusi cita persona, mēs atlīdzināsim izmaksas atradējam, kas saistītas ar mājdzīvnieka uzturēšanu (barošanu, transportēšanu) līdz mīlulis būs atpakaļ mājās. 

Kam pievērst uzmanību, dodoties ceļojumā ar suni

Vasara ir laiks, kad biežāk nekā ierasts dodamies ceļojumos, līdzi ņemot arī savus mājas mīluļus. Tomēr svarīgi atcerēties, ka ceļojums sunim neizraisa tādas pašas emocijas kā mums. Esam sagatavojuši vērtīgus ieteikumus, kas palīdzēs sagatavoties ceļojumam ar auto, kuģi vai lidmašīnu.

Vērtīgi padomi ceļošanai ar suni

Četri iesmesli, kāpēc Tavam sunim nepatīk uguņošana

Ne visiem uguņošana sagādā prieku un svētku sajūtu. Pēkšņas ugunspuķes suni spēj nobiedēt, un panikas brīdī viņš centīsies bēgt. Lai saprastu, kāpēc suņi baidās no uguņošanas un kā viņiem palīdzēt, būtu jāsaprot šo baiļu iemesli

Uzzini, kāpēc sunim nepatīk uguņošana?

Jautājumi, kurus būtu vērts apsvērt, domājot par polises iegādi

Vai zini, ka vienas slimības ārstēšanas izmaksas vidēji ir 200 eiro? Vai Tu mēdz ceļot, atstājot savu mīluli mājās? Vai esi pārliecināts par sava mājdzīvnieka uzvedību ikvienā situācijā? Šie ir tikai daži no jautājumiem, uz kuriem mēs iesakām rast atbildes.

Kāpēc apdrošināt mājdzīvnieku?

Polises cena un pašrisks

Kas ietekmē apdrošināšanas polises cenu?

 • mājdzīvnieka šķirne;
 • mājdzīvnieka vecums;
 • īpašnieka izvēlētā apdrošinājuma summa (to nosakot, iesakām ņemt vērā jauna mājdzīvnieka iegādes vērtību un apmācību izmaksas);
 • fakts, vai mājdzīvniekam ir mikročips.

Pašrisks

Polisē minētais 40 eiro pašrisks ir attiecināms uz visu vienas slimības/traumas ārstniecības ciklu. Piemēram, ja mājdzīvnieks ir saslimis un vetārsts tiek apmeklēts 3 reizes, kā arī tiek veikta operācija un lietoti medikamenti, tad pašrisks tiks atskaitīts no kopējiem ārstniecības izdevumiem par šīs vienas saslimšanas/traumas ārstēšanu.

Būtiski zināt, ko polise neatlīdzina

 • izdevumus par slimību ārstēšanu, kuras iestājušās pirms polises iegādes vai arī nogaidīšanas periodā (14 dienas pēc polises iegādes);
 • izmaksas par hronisku slimību ārstēšanu;
 • paredzamus izdevumus par vakcīnām, nagu griešanu, ausu tīrīšanu u.tml.;
 • izmaksas par zobu tīrīšanu;
 • izdevumus, kas saistīti ar alerģiju ārstēšanu;
 • dzīvnieka transportēšanas izmaksas.

Ar pilnu sarakstu, ko polise neatlīdzina, iepazīsties Mājdzīvnieku apdrošināšanas noteikumos.

Apdrošināšanas noteikumi, produkta dokuments

Katrai apdrošināšanas polisei ir saistoši apdrošināšanas noteikumi, saskaņā ar kuriem mēs atlīdzinām zaudējumus pēc negadījuma. Noteikumos uzzini par apdrošinātajiem riskiem, vispārējiem izņēmumiem, apdrošināšanas gadījumiem utt.

 1. Privātpersonām
 2. Apdrošināšana
 3. Mājdzīvnieku apdrošināšana