Mājdzīvnieku apdrošināšana

Apdrošini savu mīluli un slimības vai traumas gadījumā par izdevumiem parūpēsimies mēs

 • Sākot no 2 mēnešu vecuma
 • Arī bezšķirnes mājdzīvniekiem
 • Apmaksāti neparedzētas ārstēšanās izdevumi
Aprēķināt cenu Pieteikt atlīdzību

Kāpēc izvēlēties If suņu un kaķu apdrošināšanu?

 • Labākais Tavam mīlulim

  Izvēloties If, Tu apdrošināsi gan sava mīluļa ārstēšanu, gan nelaimes gadījumus, gan citiem radītus zaudējumus

 • Medikamentu apmaksa

  Polisē ir iekļauta arī medikamentu vai medicīnisko palīglīdzekļu apmaksa, kas nepieciešami slimības/traumas ārstēšanai

 • Arī zobārstniecības izdevumi

  Apmaksāsim arī izdevumus par zobu ārstēšanu vai izraušanu, kas nepieciešama zobu saslimšanas vai nelaimes gadījuma dēļ

Apdrošini mīluli jau no 2 mēnešu vecuma

Iegādājies apdrošināšanu šķirnes vai bezšķirnes mājas mīlulim, kā arī medību, dienesta vai servisa sunim - pavadonim.

Lai mēs būtu Tev blakus visās situācijās, iesakām pirmo polisi iegādāties laikus - jau no 2 mēnešu vecuma. Apdrošināt iespējams mājdzīvniekus līdz 8 gadu vecumam.

Apmaksāsim ārstēšanās izmaksas

Slimības vai nelaimes gadījumi var skart ikvienu - arī mājdzīvnieku. Vai zināji, ka vienas slimības ārstēšanas izmaksas vidēji sasniedz 200 eiro? Mēs parūpēsimies par neparedzētās ārstēšanās izdevumiem, kā arī medikamentu iegādi. 

Atkarībā no izvēlētās polises apmaksāsim mīluļa ārstēšanās izdevumus no 2500 līdz 10 000 eiro apmērā.

Būsim blakus mīluļa zaudējuma gadījumā

Ja slimības vai nelaimes gadījuma dēļ iestājas mīluļa nāve, izmaksāsim kompensāciju jauna kucēna vai kaķēna iegādei. Savukārt, ja mājdzīvnieks pazūd, atlīdzināsim izmaksas atradējam vai patversmei, kas saistītas ar mājdzīvnieka uzturēšanu līdz mīlulis būs atpakaļ mājās.

Svarīgi: Apdrošināšanas polisē Mini šis risks nav iekļauts. Ja vēlies to apdrošināt, izvēlies Pamata vai Super polisi.

Izvēlies piemērotāko polisi


Mini Pamata Super

Atlīdzinām ārstēšanās izdevumus par pēkšņiem un neparedzētiem vetārsta apmeklējumiem, t.sk. operācijām, kā arī par medikamentiem un medicīniskajiem palīglīdzekļiem, kas nepieciešami pēkšņas slimības vai traumas ārstēšanai. Norādītā summa ir visa apdrošināšanas perioda (1 gads) izmaksu limits.

2500 € 5000 € 10000 €

Atlīdzinām ārstēšanās izdevumus neparedzētiem un pēkšņiem vetārsta apmeklējumiem un operācijām, tomēr atlīdzība par ārstēšanas izmaksām nesedz:
- hronisku un iedzimtu slimību ārstēšanu
- slimību ārstēšanu, kas iestājušās pirms polises iegādes vai arī nogaidīšanas periodā (14 dienas pēc polises iegādes)
- regulāras un paredzamas vizītes pie vetārsta, piemēram, potes, nagu griešana, zobu kopšana u.tml.

400 € 700 € 1000 €

Atlīdzinām izdevumus par mājdzīvnieka nodarītiem zaudējumiem trešajām personām, par kuriem, saskaņā ar Latvijas likumdošanu, ir atbildīgs dzīvnieka saimnieks. Tomēr netiek atlīdzināti tie zaudējumi, kas nodarīti saimniekam, ģimenes locekļiem vai citām personām, kas dzīvo vienā mājā ar apdrošināto mājdzīvnieku.


3500 € 10000 €

Atlīdzināsim izdevumus par zobu ārstēšanu vai izraušanu, kas nepieciešama zobu saslimšanas vai nelaimes gadījuma dēļ.200 €

Atlīdzinām mājdzīvnieka polisē norādīto vērtību, ja 1 mēneša laikā pēc nelaimes gadījuma vai saslimšanas ir iestājusies mājdzīvnieka nāve (tajā skaitā, ja vetārsts iesaka veikt eitanāziju).


Ingår Ingår

Atlīdzinām mājdzīvnieka polisē norādīto vērtību, ja 90 dienu laikā kopš pazušanas dzīvnieks nav atradies. Papildus atlīdzināsim izmaksas mājdzīvnieka atradējam vai patversmei par dzīvnieka atrašanu un uzturēšanu, piemēram, barošanu, līdz brīdim, kad dzīvnieks tiks nodots saimniekam.


Ingår Ingår

Atlīdzinām zaudējumus, kas radušies saistībā ar ceļojuma atcelšanu vai pārtraukšanu, ja pēkšņas slimības vai nelaimes gadījuma dēļ mājdzīvnieka dzīvībai draud nopietnas briesmas, kuru dēļ mājdzīvnieka īpašnieks ir spiests atcelt ceļojumu vai atgriezties no tā agrāk. Atlīdzinām ar ceļojumu saistītās neizmantotās un neatgūstamās transporta un naktsmītņu izmaksas, piemēram, lidmašīnas biļetes un maksu par viesnīcu.


Ingår Ingår

Ja suns ir apmācīts kā medību, neredzīgā pavadoņa vai dienesta suns, tad, 3 mēnešu laikā pēc saslimšanas vai nelaimes gadījuma izraisīta prasmju zuduma, izmaksājam atlīdzību 50% apmērā no apdrošinājuma summas.


Ingår Ingår

Atkarībā no izvēlētās polises veida, Tava mājdzīvnieka apdrošināšana būs spēkā Latvijā, Baltijas valstīs vai Eiropā*.

*Izņemot Baltkrieviju, Krieviju un Ukrainu.

Latvija Baltijas valstis Eiropa
Aprēķināt cenu

Ja mājdzīvnieks nodara kaitējumu citiem

Diemžēl mēdz būt situācijas, kad sava mīluļa uzvedību nevaram paredzēt un tiek nodarīts kaitējums citam cilvēkam - tā mantai, dzīvībai vai veselībai. Izmaksas, ar kādām nākas saskarties, var sasniegt vairākus tūkstošus eiro.

Atkarībā no izvēlētās apdrošināšanas polises, apmaksāsim zaudējumus līdz pat 10 000 eiro apmērā.

Kas jāzina pirms polises iegādes?

Svarīgi! Iegādājoties polisi pirmo reizi, tiek noteikts 14 dienu nogaidīšanas periods. Tā laikā nekompensējam izdevumus par slimību ārstēšanu, kas sākušās pirms nogaidīšanas perioda beigām, un to izraisītu nāvi