Kritisko slimību apdrošināšana

Kritisko slimību apdrošināšana ļaus jūsu darbiniekiem iegūt finansiālo atbalstu nopietnu slimību gadījumā, kad nepieciešama ilgstoša ārstēšanās.

Saņemt piedāvājumu

Kāpēc pie If?

  • Plašs apdrošināšanas segums

    ​piedāvājam plašāko risku segumu

  • Nogaidīšanas periods

    netiek piemērots tādām kritiskām slimībām kā insults, HIV, Laimas slimība, C hepatīts

  • Nodokļu atvieglojumi

    paredzēti uzņēmumiem, kuri savus darbiniekus apdrošinājuši pret kritiskajām slimībām


Sedzam vairāk, nekā citi Apdrošinātie riski

Sirds vārstuļa bojājums, kura dēļ ir nepieciešama operācija, atverot krūškurvi vai endoskopiski, lai nomainītu vai koriģētu vienu vai vairākus sirds vārstuļus.

Iekļauts

Sirds muskuļa neatgriezenisks bojājums sirds muskuļa asinsrites traucējumu dēļ.

Iekļauts

Galvas smadzeņu pēkšņs asinsrites traucējums, kas izraisa pastāvīgu, vairāk nekā 24 stundas ilgu neiroloģisku nepietiekamību un rada ilglaicīgus un pastāvīgus neiroloģiskus bojājumus.

Iekļauts

Histoloģiski apstiprināta ļaundabīgo šūnu attīstība un to izplatīšanās veselajos audos.

Iekļauts

Centrālās nervu sistēmas slimība, kuras dēļ tiek iznīcināts nervu šķiedru mielīns galvas un muguras smadzenēs.

Iekļauts

Hroniska, neatgriezeniska abu nieru mazspēja, kuras ārstēšanai nepieciešama regulāra peritoneālā hemodialīze vai nieru transplantācija un kura ir izveidojusies uz hroniskas nieru slimības fona.

Iekļauts

Sirds, sirds un plaušas, aknas, aizkuņģa dziedzera vai kaula smadzeņu pārstādīšanas operācija attiecīgā orgāna neatgriezeniska bojājuma dēļ.

Iekļauts

Hroniska infekcijas slimība, ko izraisa cilvēka imūndeficīta vīruss (HIV) un kas iegūta, pārlejot inficētas asinis vai asiņu preparātus.

Iekļauts

Slimība, kuru izraisījis inficētas ērces kodiens un kuras dēļ izveidojies multisistēmisks bojājums (bojātas vismaz divas orgānu sistēmas).

Iekļauts

Akūta vai hroniska infekcijas slimība, ko izraisa C hepatīta vīruss un kas iegūta, pārlejot inficētas asinis vai asiņu preparātus.

Iekļauts

Hroniska aizkuņģa dziedzera slimība, kuras galvenais simptoms ir paaugstināts glikozes līmenis asinīs; aizkuņģa dziedzera β šūnas neražo insulīnu pietiekamā daudzumā, un šo aizkuņģa dziedzera nepietiekamo funkciju kompensēšanai nepieciešamas regulāras insulīna injekcijas.

Iekļauts