Veselības apdrošināšana

Tagad ir iespēja iegādāties veselības apdrošināšanu arī tad, ja to nenodrošina darba devējs.

 • Apdrošināšana darbojas Baltijas teritorijā
 • Nav vecuma ierobežojuma
 • Apdrošinājuma summa: 3000 € bez sadalījuma riskos
Aprēķināt cenu Pieteikt atlīdzību Kas tiek apdrošināts?

Kāpēc izvēlēties If Apdrošināšanu?

 • If Mobile aplikācija

  Ērti lietojami un viegli saprotami veselības apdrošināšanas pakalpojumi viedtālrunī. Augsta datu drošība

 • Plašākais apmaksāto pakalpojumu klāsts

  Polisē iekļauto maksas ambulatoro pakalpojumu klāsts ir līdzvērtīgs programmām, kādu If nodrošina uzņēmumu darbinieku polisēm

 • Tūlītēja apmaksa

  Vairāk nekā 80% gadījumu apmaksa tiek veikta, uzrādot If Veselības karti vai aplikāciju, nav nepieciešams ieguldīt savus līdzekļus

Pakalpojums If klientiem - "Ārsts tiešsaistē"

Visiem If veselības apdrošināšanas klientiem pieejamas ārsta konsultācijas tiešsaistē.

Piesaki konsultāciju If Mobile Baltics aplikācijas sadaļā “Pakalpojumi” vai zvani +371 678 477 19 un saņem pakalpojumu. Konsultācijas pieejamas darba dienās no 9:00 līdz 17:00. Tās pilnā apmērā apmaksās If veselības polise.

Apdrošināšanas programma 1. gadam* Apmaksas apmērs

Ambulatorā aprūpe

Ingår inte

Tiek apmaksātas likumā noteiktā pacienta iemaksas par pakalpojumiem pie ģimenes ārsta un ārsta speciālista, izmeklējumiem. Lai saņemtu valsts apmaksātos plānveida veselības aprūpes pakalpojumus, nepieciešams nosūtījums no ģimenes ārsta vai ārsta-speciālista, kurš ir līgumattiecībās ar NVD.
Lasīt vairāk.

100%

Tiek apmaksāti maksas pakalpojumi veselības centros un ārstu praksēs: ārstu konsultācijas, ģimenes ārsta, terapeita un pediatra mājas vizītes, manipulācijas (pārsiešana, injekcijas u.c.), grūtniecības aprūpe (ārstu konsultācijas, izmeklējumi), medicīniskās izziņas (sauszemes transporta līdzekļu vadītājiem, ieroču iegādes atļaujas saņemšanai), neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšana (tai skaitā privātā neatliekamā palīdzība Rīgā un Pierīgā), ar ārsta norīkojumu izmeklējumi (rentgens, sonoskopija, kardiogramma u.c.), plaša spektra laboratorijas analīzes, fizikālās procedūras.

50%

Tiek apmaksāti specifiskie maksas izmeklējumi ar ārsta norīkojumu: datortomogrāfija, magnētiskā rezonanse, gremošanas trakta endoskopiskie izmeklējumi (fibrogastroskopija, kolonoskopija, kapsulas endoskopija), augļa četrdimensiju sonoskopija, 3-4 dimensiju ultrasonogrāfija, scintigrāfijas izmeklējumi. Tā arī kapsulas endoskopija un pozitronu emisijas tomogrāfija (PET/CT) nepārsniedzot 220 €.

50%

Stacionārā aprūpe

Ingår inte

Tiek apmaksātas likumā noteiktā pacienta iemaksas par pakalpojumiem slimnīcā, sanatorijā. Lai saņemtu valsts apmaksātos plānveida veselības aprūpes pakalpojumus, nepieciešams nosūtījums no ģimenes ārsta vai ārsta-speciālista, kurš ir līgumattiecībās ar NVD.
Lasīt vairāk.

100%

Tiek apmaksātas maksas operācijas diennakts vai dienas stacionārā un ar operāciju saistītie izdevumi (anestēzija, uzturēšanās), izņemot ar dzemdībām un zobārstniecību saistītie pakalpojumi. Limits - 450 €.

pēc izvēles

Apdrošināšanas darbības teritorija

Baltija

Programmas kopējā apdrošinājuma summa

3000 €
Pieteikties polisei

* Ar katru gadu ir pieejami nosacījumu uzlabojumi pēc klienta izvēles

If Mobile - Veselības apdrošināšana Tavā telefonā

If Mobile ir aplikācija, kas palīdzēs Tev atrast nepieciešamo informāciju par savu veselības apdrošināšanas programmu, ātri iesniegt čekus atlīdzības saņemšanai un sekot līdzi atlīdzību izmaksas gaitai.

Daži būtiski fakti pirms polises iegādes

 • Polise sāk darboties 1 mēnesi pēc tās noformēšanas.
 • Piedāvājuma saturs nav maināms– nav iespējams papildināt ar citām programmām, aizstāt kādu no programmām ar citu vai no kādas programmas atteikties.
 • Polise sedz tikai tos pakalpojumus, kuri iekļauti piedāvājumā - pirmajā gadā apdrošināšana sedz ambulatoros (ārstu konsultācijas, izmeklējumus, analīzes) un stacionāros pakalpojumus (ārstēšanos slimnīcā).