Veselības apdrošināšana

Tagad ir iespēja iegādāties veselības apdrošināšanu arī tad, ja to nenodrošina darba devējs.

  • Plašs pakalpojumu klāsts
  • Nav vecuma ierobežojuma
  • Katru gadu labi nosacījumi
Pieteikties polisei Pieteikt atlīdzību Kas tiek apdrošināts?

Veselīgi domājošiem cilvēkiem tagad ir iespēja iegādāties veselības apdrošināšanu arī tad, ja to nenodrošina darba devējs.


Apdrošināšanas programma Apmaksas apmērs

AMBULATORĀ APRŪPE, GADA LIMITS 1500 EUR

Pacienta iemaksa

Likumā noteiktā pacienta iemaksa par pakalpojumiem pie ģimenes ārsta un ārsta speciālista, izmeklējumiem, par pakalpojumiem slimnīcā, sanatorijā, pacienta līdzmaksājums.

100%
Maksas ambulatorie pakalpojumi

Maksas pakalpojumi veselības centros un ārstu praksēs: ārstu konsultācijas, ģimenes ārsta, terapeita un pediatra mājas vizītes, manipulācijas (pārsiešana, injekcijas u.c.), grūtniecības aprūpe (ārstu konsultācijas, izmeklējumi), medicīniskās izziņas (sauszemes transporta līdzekļu vadītājiem, ieroču iegādes atļaujas saņemšanai), neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšana (tai skaitā privātā neatliekamā palīdzība Rīgā un Pierīgā); ar ārsta norīkojumu: izmeklējumi (rentgens, sonoskopija, kardiogramma u.c.), laboratorijas analīzes, fizikālās procedūras.

50%
Diagnostikas izmeklējumi

Specifiskie maksas izmeklējumi ar ārsta norīkojumu: datortomogrāfija, magnētiskā rezonanse, gremošanas orgānu izmeklējumi, augļa četrdimensiju sonoskopija, scintigrāfijas izmeklējumi.

50%

STACIONĀRĀ APRŪPE, GADA LIMITS 1500 EUR

Pacienta iemaksa par pakalpojumiem stacionārā

Likumā noteiktā pacienta iemaksa par pakalpojumiem slimnīcā, sanatorijā, pacienta līdzmaksājums.

100%
Maksas stacionāra aprūpe

Maksas operācijas diennakts vai dienas stacionārā un ar operāciju saistītie izdevumi (anestēzija, uzturēšanās), izņemot ar dzemdībām un zobārstniecību saistītie pakalpojumi.
Limits - 450 EUR

pēc izvēles

Programmas kopējā apdrošinājuma summa

3000 EUR