Veselības apdrošināšana

Tagad ir iespēja iegādāties veselības apdrošināšanu arī tad, ja to nenodrošina darba devējs.

 • Ērti pieteikties un uzzināt cenu
 • Nav vecuma ierobežojuma
 • Nosacījumu uzlabojumi nākamajos gados
Pieteikties polisei Pieteikt atlīdzību Kas tiek apdrošināts?

Veselīgi domājošiem cilvēkiem tagad ir iespēja iegādāties veselības apdrošināšanu arī tad, ja to nenodrošina darba devējs.


Kāpēc izvēlēties If Apdrošināšanu?

 • Plašs apmaksāto pakalpojumu klāsts

  If veselības apdrošināšanas polise apmaksā gan pacienta līdzmaksājumu, gan arī maksas medicīnas pakalpojumus. Tas ļauj brīvi izvēlēties ārstu, pie kura doties – nav jāgaida rindā valsts apmaksātiem pakalpojumiem.
  Polisē iekļauto maksas ambulatoro pakalpojumu klāsts ir līdzvērtīgs programmām, kādu If nodrošina uzņēmumu darbinieku polisēm.

 • Tūlītēji norēķini ar If veselības karti

  If nodrošina visplašāko līgumiestādēs apmaksāto pakalpojumu klāstu - vairāk nekā 80% gadījumu apmaksa tiek veikta, uzrādot If Veselības karti vai If Mobile aplikāciju. 
  Līgumiestāžu skaits un ērtības norēķiniem ar karti ir līdzvērtīgas polisēm, ko If piedāvā uzņēmumu darbiniekiem.

 • If Mobile aplikācija

  Ērti lietojami un viegli saprotami veselības apdrošināšanas pakalpojumi Tavā viedtālrunī:

  • Lieto If Mobile plastikāta kartes vietā
  • Piesaki atlīdzību ātri un ērti
  • Seko līdzi saviem pieteikumiem
  • Apskati savu polises programmu un pieejamos limitus
 • Īpaši risinājumi

  Ārkārtas situācija liek mainīt iedzīvotāju ikdienu un šajos apstākļos mēs esam radušu iespēju papildināt mūsu piedāvātos veselības apdrošināšanas pakalpojumus ar attālinātajiem medicīnas pakalpojumiem..

  Uzzini vairāk par If Veselības apdrošināšanas priekšrocībām

Apdrošināšanas programma Apmaksas apmērs

AMBULATORĀ APRŪPE, GADA LIMITS 1500 EUR

Likumā noteiktā pacienta iemaksa par pakalpojumiem pie ģimenes ārsta un ārsta speciālista, izmeklējumiem, par pakalpojumiem slimnīcā, sanatorijā, pacienta līdzmaksājums.

100%

Maksas pakalpojumi veselības centros un ārstu praksēs: ārstu konsultācijas, ģimenes ārsta, terapeita un pediatra mājas vizītes, manipulācijas (pārsiešana, injekcijas u.c.), grūtniecības aprūpe (ārstu konsultācijas, izmeklējumi), medicīniskās izziņas (sauszemes transporta līdzekļu vadītājiem, ieroču iegādes atļaujas saņemšanai), neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšana (tai skaitā privātā neatliekamā palīdzība Rīgā un Pierīgā); ar ārsta norīkojumu: izmeklējumi (rentgens, sonoskopija, kardiogramma u.c.), laboratorijas analīzes, fizikālās procedūras.

50%

Specifiskie maksas izmeklējumi ar ārsta norīkojumu: datortomogrāfija, magnētiskā rezonanse, gremošanas orgānu izmeklējumi, augļa četrdimensiju sonoskopija, scintigrāfijas izmeklējumi.

50%

STACIONĀRĀ APRŪPE, GADA LIMITS 1500 EUR

Likumā noteiktā pacienta iemaksa par pakalpojumiem slimnīcā, sanatorijā, pacienta līdzmaksājums.

100%

Maksas operācijas diennakts vai dienas stacionārā un ar operāciju saistītie izdevumi (anestēzija, uzturēšanās), izņemot ar dzemdībām un zobārstniecību saistītie pakalpojumi.
Limits - 450 EUR

pēc izvēles

Programmas kopējā apdrošinājuma summa

3000 EUR

If Mobile - Veselības apdrošināšana Tavā telefonā.

If Mobile ir aplikācija, kas palīdzēs Tev atrast nepieciešamo informāciju par savu veselības apdrošināšanas programmu, ātri iesniegt čekus atlīdzības saņemšanai un sekot līdzi atlīdzību izmaksas gaitai.

Daži būtiski fakti pirms polises iegādes

 • Polise sāk darboties 1 mēnesipēc tās noformēšanas.
 • Piedāvājuma saturs nav maināms– nav iespējams papildināt ar citām programmām, aizstāt kādu no programmām ar citu vai no kādas programmas atteikties.
 • Polise sedz tikai tos pakalpojumus, kas iekļauts piedāvājumā - pirmajā gadā apdrošināšana sedzambulatoros (ārstu konsultācijas, izmeklējumus, analīzes) un stacionāros pakalpojumus (ārstēšanos slimnīcā).
 • Polise nesedz, piemēram, procedūras izmantojot lāzeriekārtas, zobārstniecības un zobu higiēnas pakalpojumus, vēnu operācijas, masāžas u.c. pakalpojumus, kas nav iekļauti aprakstā.