DARBS IF

Maini uz labu! Mēs palīdzēsim.

if panākumi ir komandā un cilvēkos, kas to veido.

Mēs ticam talantam, idejām un savstarpējam atbalstam. Darba vide un procesi ir sakārtoti, tāpēc varam veltīt uzmanību tam, kas patiesi sniedz gandarījumu darbā.

Mūsu stāsts

Katrs no mums mainās. Atrodoties jaunu ideju, jaunu sasniegumu virpulī, katram pašam jāizšķiras - vai es plūstu pa straumi, vai arī es veidoju straumi.​​​​​​

​Mēs meklējam tos, kuri nebaidās pārmaiņu un ir gatavi mainīt uz labu. Tos, kuri grib mācīties, apšaubīt un apstrīdēt, lai būtu labākie. Mēs gādājam par saviem cilvēkiem un nodrošinām viņiem vidi, kurā attīstīties, uzņemties atbildību un kļūt par līderiem. Lai viņi strādātu no sirds un sniegtu labāko mūsu klientiem.

Mēs vēlamies būt apdrošināšanas nozares vadošais uzņēmums. Paredzēt klientu nākotnes vajadzības, piedāvāt viņiem īpašu pieredzi un pārsniegt viņu cerības tad, kad esam viņiem visvairāk vajadzīgi.

If par patiesi unikālu šajā pārmaiņu laikā padara mūsu mūsdienīgā un personiskā attieksme. Mēs esam apņēmušies nodrošināt sirdsmieru saviem klientiem. Viņi var nezināt visas apdrošināšanas nozares nianses, un tas viņiem nav arī nepieciešams. Jo viņi ir cilvēciskas būtnes, par kurām rūpējas cilvēcīgs apdrošinātājs.

Kā vadošais apdrošinātājs Skandināvijā un Baltijas valstīs, mēs uzņemamies atbildību par labām un paliekošām pārmaiņām, veidojot drošāku pasauli. Šī ir arī tava iespēja.​

Mūsu vērtības

Mūsu darbā ir svarīgas 4 pamatvērtības. Tās vislabāk raksturo, kā attiecamies viens pret otru un pret klientiem.

SAPROTAMS

If pakalpojumi ir viegli saprotami un ar klientiem mēs runājam vienā valodā.

UZTICAMS

If ir kompetents, tur dotos solījumus un palīdz, kad tas ir nepieciešams.

IEINTERESĒTS

If izrāda personisku attieksmi pret klientu vajadzībām un uzņemas iniciatīvu

PROGRESĪVS

If virza attīstību un mūs raksturo moderna domāšana un attieksme it visā.