Apdrošināšanas risinājumi būvniecības uzņēmumiem

Jūs pārzināt būvniecību, mēs - būvniecības apdrošināšanu!
Pasargājiet uzņēmumu no negaidītām izmaksām!

Pieteikties konsultācijai

Neatkarīgi, vai uzņēmums veic logu uzstādīšanas darbus, remontē ceļus vai attīsta daudzstāvu ēku būvniecības projektus, katram darbam ir sava unikāla specifika. Jūs katru dienu tiecaties pēc labākajiem biznesa rezultātiem, tāpēc neļaujiet negadījumiem sabojāt Jūsu plānus. Pasargājiet uzņēmumu no negaidītām izmaksām!

Lai uzņēmums varētu koncentrēties uz savu pamatdarbību, mēs palīdzēsim izprast un novērtēt riskus, kas raksturīgi būvniecības nozarei. 

Vai zinājāt, ka būvniecībā visbiežāk:

 • Ugunsnelaimes notiek metināšanas darbu laikā

  Šādā veidā izcēlies ugunsgrēks var nodarīt lielus postījumus. Ja ir cietusi arī citas personas manta, tad kopējie zaudējuma apmēri var sasniegt vairākus milionus eiro.

 • Ūdens radīto bojājumu zaudējumi pārsniedz 5000€

  Tie parasti rodas ūdenim noplūstot no cauruļvadiem vai vētras un nokrišņu laikā tiem iekļūstot ēkā caur nepabeigto jumtu, logiem, durvīm.

 • Vislielākie zaudējumi rodas neuzmanīgas rīcības rezultātā

  Pārsvarā tā ir neuzmanīga rīcība ar uguni. Zaudējumu apmēri par bojātajiem materiāliem un kavētu būvniecību var pārsniegt 100000€.

 • Būvniecības apdrošināšana

  Apdrošiniet sev svarīgo

  Ja strādājiet būvniecības objektā, esiet tā pasūtītājs, galvenais darbu veicējs vai apakšuzņēmējs, apdrošiniet to pret neparedzētiem gadījumiem. Pasargājiet savu biznesu no zaudējumiem!

 • Atbildība pret citiem

  Celtnis, kas sabojā blakus mājas sienu, garāmgājējam uz galvas netīšām uzkrīt celtniecības materiāls - tā visa ir Jūsu atbildība pret citiem cilvēkiem un to īpašumu. Apdrošiniet savu atbildību!

 • Neaizmirstiet par darbiniekiem

  Jūsu uzņēmuma darbinieki ir Jūsu lielākais resurss, lai būvniecība noritētu veiksmīgi un tiktu pabeigta laikā. Rūpes par darbiniekiem ir rūpes par uzņēmumu. Apdrošini savu darbinieku veselību!

 • Cik izmaksā būvniecības apdrošināšana?

  Piemērs 1.
  Neliela būvniecības uzņēmuma polise gadam

  Uzņēmums nodarbojas ar vispārējo būvniecības darbu veikšanu II un III grupas būvēm. Ik gadu uzņēmumam ir ap 20 objektu un viena objekta vērtība ir vidēji 30 000€.

  Mūsu piedāvātais risinājums:

  • Būvniecības visu risku apdrošināšana ar visu objektu kopejo vērtību -  800 000€
  • Civiltiesiskās atbildības apdrošināšana, maksimālā atlīdzības summa -  150 000€

  Polises cena: 480€ / gadā

 • Cik izmaksā būvniecības apdrošināšana?

  Piemērs 2.
  Liels vienreizējs būvniecības projekts 

  Jaunas noliktavu ēkas būvniecības darbi un teritorijas labiekārtojuma izbūve. Būvdarbu periods 8 mēneši + garantijas periods 24 mēneši. Būvdarbu vērtība - 1000000 €

  Mūsu piedāvātais risinājums:

  • Būvniecības visu risku apdrošināšana būvdarbu vērtībā - 1000000 €
  • Civiltiesiskās atbildības apdrošināšana, maksimālā atlīdzības summa 150000 €

  Polises cena: 1100€ par visu projektu

Ko var apdrošināt?

Būvniecības nozarē mēdz būt daudz pārsteigumu - būvdarbi kavējas, darba vietā notiek negadījums vai arī darbinieki slimo, rodas neplānoti zaudējumi, jo darbinieku neatbilstošas darbības rezultātā ir nodarīti zaudējumi citiem. Kā būtu, ja Jums būtu zināšana un pārliecība, ka esat tam visam gatavi un pasargāti?

Vēlaties saņemt atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar apdrošināšanu?

Mēs konsultēsim Jūs un izveidosim tieši Jūsu uzņēmuma personalizētu apdrošināšanas piedāvājumu, jo sarunas laikā izanalizēsim uzņēmuma pašreizējos riskus, kā arī pārrunāsim tos riskus, kas, uzņēmumam attīstoties, varētu rasties nākotnē.

No sirds priecāsimies atrast vispiemērotāko risinājumu Jūsu uzņēmumam, lai Jums būtu sirdsmiers un atliktu gan laiks, gan enerģija pašam svarīgākajam - Jūsu uzņēmuma attīstībai un vadībai!