Apdrošināšanas risinājumi būvniecības uzņēmumiem

Jūs pārzināt būvniecību, mēs - būvniecības apdrošināšanu!
Pasargājiet uzņēmumu no negaidītām izmaksām!

Pieteikties konsultācijai

Neatkarīgi, vai uzņēmums veic logu uzstādīšanas darbus, remontē ceļus vai attīsta daudzstāvu ēku būvniecības projektus, katram darbam ir sava unikāla specifika. Jūs katru dienu tiecaties pēc labākajiem biznesa rezultātiem, tāpēc neļaujiet negadījumiem sabojāt Jūsu plānus. Pasargājiet uzņēmumu no negaidītām izmaksām!

Lai uzņēmums varētu koncentrēties uz savu pamatdarbību, mēs palīdzēsim izprast un novērtēt riskus, kas raksturīgi būvniecības nozarei. 

Vai zinājāt, ka būvniecībā visbiežāk:

  • Ugunsnelaimes notiek metināšanas darbu laikā

    Šādā veidā izcēlies ugunsgrēks var nodarīt lielus postījumus. Ja ir cietusi arī citas personas manta, tad kopējie zaudējuma apmēri var sasniegt vairākus milionus eiro.

  • Ūdens radīto bojājumu zaudējumi pārsniedz 5000€

    Tie parasti rodas ūdenim noplūstot no cauruļvadiem vai vētras un nokrišņu laikā tiem iekļūstot ēkā caur nepabeigto jumtu, logiem, durvīm.

  • Vislielākie zaudējumi rodas neuzmanīgas rīcības rezultātā

    Pārsvarā tā ir neuzmanīga rīcība ar uguni. Zaudējumu apmēri par bojātajiem materiāliem un kavētu būvniecību var pārsniegt 100 000 €.

Cik izmaksā būvniecības apdrošināšana?

Sazināties ar apdrošinātāju

Ko var apdrošināt?

Būvniecības nozarē mēdz būt daudz pārsteigumu - būvdarbi kavējas, darba vietā notiek negadījums vai arī darbinieki slimo, rodas neplānoti zaudējumi, jo darbinieku neatbilstošas darbības rezultātā ir nodarīti zaudējumi citiem. Kā būtu, ja Jums būtu zināšana un pārliecība, ka esat tam visam gatavi un pasargāti?

Vēlaties saņemt atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar apdrošināšanu?

Mēs konsultēsim Jūs un izveidosim tieši Jūsu uzņēmuma personalizētu apdrošināšanas piedāvājumu, jo sarunas laikā izanalizēsim uzņēmuma pašreizējos riskus, kā arī pārrunāsim tos riskus, kas, uzņēmumam attīstoties, varētu rasties nākotnē.

No sirds priecāsimies atrast vispiemērotāko risinājumu Jūsu uzņēmumam, lai Jums būtu sirdsmiers un atliktu gan laiks, gan enerģija pašam svarīgākajam - Jūsu uzņēmuma attīstībai un vadībai!