Būvniecības uzņēmumu apdrošināšana

 1. Uzņēmumiem
 2. Apdrošināšana
 3. Būvniecības uzņēmumi

Neatkarīgi, vai Jūsu uzņēmums veic logu uzstādīšanas darbus vai attīsta daudzstāvu ēku būvniecības projektus, katram darbam ir sava unikāla specifika - mēs to saprotam. Tieši tāpēc mēs pielāgosim apdrošināšanas piedāvājumu tieši Jums.

Piemēri, kad būvniecības uzņēmumam palīdzēs apdrošināšana

 • Ūdens bojājumi

  Šķidrumu noplūde no cauruļvadiem vai lietus nokrišņu radītie bojājumi caur jumta vai logu/durvju atvērumiem. Katrs trešais šāds negadījums izmaksā vairāk par 5000 €

 • Ugunsgrēks

  Metināšanas darbu laikā var izcelties ugunsgrēks, atkarībā no objekta atrašanās vietas var tikt nodarīti lieli postījumi, trešajām personām nodarītie zaudējumi var būt vairāku miljonu € apmērā.

 • Neuzmanība

  Neuzmanīga rīcība ar uguni vai karstuma darbi, nodara vislielākos zaudējumus, kas ir ne vien bojāti materiāli, bet arī finansiāli zaudējumi dēļ laikus nepabeigtās būvniecības. Zaudējuma apmēri var pārsniegt 100 000 €

Apdrošināšanas varianti

 • Būvniecības gada polise

  Uzņēmums nodarbojas ar vispārējo būvniecības darbu veikšanu II un III grupas būvēm. Ik gadu uzņēmumam ir ap 20 objektu un viena objekta vērtība ir vidēji 30 000 €.

  If Apdrošināšanas piedāvātais risinājums:

  Gada atvērtā būvniecības visu risku polise ar kopējo limitu 800 000 € gadā, bet ne vairāk kā 50 000 € par vienu objektu. 
  Civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas  limits 150 000 €
  Pašrisks 350 €

  Aptuvenā polises cena gadā: 480 €

 • Individuāls projekts

  Jaunas noliktavu ēkas būvniecības darbi un teritorijas labiekārtojuma izbūve. Būvdarbu periods 8 mēneši + garantijas periods 24 mēneši.
  Būvdarbu vērtība 1 000 000 €

  If Apdrošināšanas piedāvātais risinājums:

  Būvniecības visu risku apdrošināšana, Atbildības apdrošināšana būvniecības laikā.
  Civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas limits 150 000 €
  Pašrisks 500 €

  Aptuvenā polises cena gadā:  1111 €

 • Papildu iespējas:

  Ja vēlaties nodrošināt saviem darbiniekiem Veselības apdrošināšanas polises, mēs sagatavosim tieši Jums piemērotāko piedāvājumu.

  Aptuvenās izmaksas, ar kurām jārēķinās par polises pamata līmeni, būtu sākot no 180 € darbiniekam, tomēr samaksa ir lielā mērā atkarīga no izvēlētās programmas, darbinieku skaita un daudziem citiem faktoriem. 

  Darba devēja civiltiesiskās atbildības apdrošināšana ar limitu 200 000 €, 35 darbinieki:

  Aptuvenā polises cena 350 € gadā.

Vairāk par If apdrošināšanas iespējām Jūsu būvniecības uzņēmumam:

Lai saņemtu īpaši Jūsu uzņēmumam pielāgotu apdrošināšanas segumu, sazinieties ar mūsu speciālistiem, lai kopā sagatavotu nepieciešamo apdrošināšanas segumu.
 1. Uzņēmumiem
 2. Apdrošināšana
 3. Būvniecības uzņēmumi