Apdrošināšanas risinājumi viesnīcām, restorāniem un kafejnīcām

Neliela vasaras māja viesu izmitināšanai, viesnīcas komplekss, restorāns vai ceļmalas krodziņš – uzņēmējdarbības mērķis ir viens, tomēr to piedāvātais serviss ir atšķirīgs. Mēs to saprotam, tādēļ pielāgosim apdrošināšanas piedāvājumu tieši Jums.

Pieteikties konsultācijai

Lai Jūsu viesnīca, restorāns vai kafejnīca varētu koncentrēties uz savu pamatdarbību, mēs palīdzēsim izprast un novērtēt riskus, kas raksturīgi viesmīlības nozarei. Pasargājiet uzņēmumu no negaidītām izmaksām!

Jūs pārzināt viesmīlības nozari, mēs - apdrošināšanu!

Vai zinājāt, ka viesmīlības biznesā visbiežāk:

  • Viesu nodarītie bojājumi vidēji izmaksā 1 000€

    Biežāk sastopamie negadījumi viesnīcās ir viesu nodarīti bojājumi, kā arī šķidrumu noplūde no komunikācijām.

  • Vidējais viesu veselībai nodarītā kaitējuma apmērs 5000€

    Viesnīcās visbiežāk nelaimes gadījumi notiek paslīdēšanas un paklupšanas dēļ.

  • Neliela ugunsgrēka un 3 mēnešu dīkstāves gadījumā, vidējie zaudējumi 15 000€

    Pat neliels ugunsgrēks var apturēt viesnīcas darbu uz ilgāku laiku.

Sazināties ar apdrošinātāju

Ko var apdrošināt?

Viesmīlības nozarē mēdz būt daudz pārsteigumu - ēdiena piegāde var kavēties, darba vietā notiek negadījums, darbinieki saslimst vai Jūsu īpašumu sabojā trešās personas, viesnīcas iemītnieki vai preču piegādātāji. Gadījumā, ja kāds no jūsu darbiniekiem, piemēram, netīšām apgāzis kādu dārgu vāzi - atlīdzināsim zaudējumus.

Vēlaties saņemt atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar apdrošināšanu?

Mēs konsultēsim Jūs un izveidosim tieši Jūsu uzņēmuma personalizētu apdrošināšanas piedāvājumu, jo sarunas laikā izanalizēsim uzņēmuma pašreizējos riskus, kā arī pārrunāsim tos riskus, kas, uzņēmumam attīstoties, varētu rasties nākotnē.

No sirds priecāsimies atrast vispiemērotāko risinājumu Jūsu uzņēmumam, lai Jums būtu sirdsmiers un atliktu gan laiks, gan enerģija pašam svarīgākajam - Jūsu uzņēmuma attīstībai un vadībai!