Par mums

If P&C Insurance AS
If pieder lielākajai nedzīvības apdrošināšanas kompānijai Ziemeļeiropā - If P&C Insurance Holding Ltd, kuras īpašnieks ir Sampo Group. Piedāvājam pilnu riska apdrošināšanas pakalpojumu klāstu gan privātpersonām, gan uzņēmumiem Zviedrijā, Norvēģijā, Somijā, Dānijā, Baltijas valstīs. 

​If P&C Insurance AS Latvijas filiāle

If bija pirmā apdrošināšanas sabiedrība, kas Latvijā sāka piedāvāt iegādāties apdrošināšanas polises un pieteikt KASKO negadījumu internetā - If interneta sistēmā, par ko savulaik tika saņemta LIKTA inovāciju balvu Platīna Pele nominācijā "Biznesa attīstība un e-komercija" un Ekonomikas ministrijas un LIKTA atzinības raksts par ieguldījumu e-komercijas attīstībā.

Mēs vēlamies, lai jūs - If klienti - justos droši par savu apdrošināšanas un apdrošinātāja izvēli. Mēs strādājam, lai jūs varētu pārliecinoši teikt, ka bijis vērts izvēlēties If. Tādēļ saviem esošajiem un jaunajiem klientiem piedāvājam virkni priekšrocību, piemēram, iegādāties apdrošināšanu If internetā, kā arī internetbanku klientiem iespēju If Portālā, ne tikai iegādāties apdrošināšanu, bet arī pieteikt atlīdzību, sekot līdzi saviem rēķiniem un to apmaksas termiņiem.

Mēs - If - daudz zinām par riskiem un kā no tiem izvairīties, tāpēc varam atbildēt uz Jūsu jautājumiem par apdrošināšanu un to, kā vislabāk izvairīties no riskiem.

If faktos


Centrālais birojs
If Skadeförsäkring AB
Pasta adrese: If, 106 80 Stockholm Barks väg 15, Bergshamra, Stockholm
Rīkotājdirektors
Morten Thorsrud
Īpašnieks
If īpašnieks ir Sampo Plc, uzņēmums, kura akcijas tiek kotētas NASDAQ OMX Helsinku biržā
Vieta tirgū
Lielākais uzņēmums Ziemeļvalstīs, vadošais riska apdrošinātājs Baltijā
Nodarbināto skaits
6 900
Parakstīto bruto prēmiju apjoms
4,3 miljardi EUR (2018)
Klienti
Kopējais klientu skaits - 3.7 miljoni (2018)
Klientu skaits Baltijā - 280 000 (2018)
Pieteikto atlīdzību skaits
Ik gadu uzņēmums saņem aptuveni 1,5 miljonus atlīdzību pieteikumu. Vairāk nekā puse no tiem tiek izskatīta 24 stundu laikā. 9 no 10 klientiem ir devuši If visaugstāko novērtējumu par pieteikuma izvērtēšanu.