Apdrošināšanas risinājumi ražošanas uzņēmumiem

Šī brīža īpašais piedāvājums!
Apdrošiniet ražošanas uzņēmumu un iegūsiet papildu bonusus, kas nav standarta apdrošināšanas polisē.

Apskatīt piedāvājumu

Neatkarīgi vai uzņēmumā šuj apģērbu, ražo koka rotaļlietas vai nodarbojas ar metālapstrādi, katram ražošanas procesam ir sava unikālā specifika. Jūs katru dienu tiecaties pēc labākajiem biznesa rezultātiem, tāpēc neļaujiet negadījumiem sabojāt Jūsu plānus. Pasargājiet uzņēmumu no negaidītām izmaksām!

Lai uzņēmums varētu koncentrēties uz savu pamatdarbību, mēs palīdzēsim izprast un novērtēt riskus, kas raksturīgi ražošanas nozarei.

Vai zinājāt, ka ražošanā visbiežāk:

  • Elektrības bojājumu radītie zaudējumi vidēji ir 3000€

    Ražošanas uzņēmumiem biežāk notiek negadījumi ar iekārtām. Tās tiek bojātas elektrības svārstību rezultātā (pārslodze vai pārāk maza slodze).

  • Ugunsgrēka radīto bojājumu zaudējumi vidēji ir 50000€

    Vidēji liela ugunsgrēka gadījumā ražošanas uzņēmuma darbība var tikt paralizēta vismaz uz 12 mēnešiem.

  • Produkcijas atsaukšana var radīt lielus zaudējumus

    Nekvalitatīvas produkcijas dēļ radušies zaudējumi veselībai vai īpašumam var sasniegt vairāksu tūkstošus eiro lielus zaudējumus.

Cik izmaksā ražošanas apdrošināšana?

Šī brīža īpašais piedāvājums

Apdrošiniet ražošanas uzņēmumu un iegūsiet papildu bonusus, kas nav standarta apdrošināšanas polisē

Apskatīt piedāvājumu

Ko var apdrošināt?

Ražošanas nozarē mēdz būt daudz pārsteigumu - cauruļvadu plīsuma izraisīto plūdu dēļ tiek bojātas ražošanas iekārtas, kļūdas dēļ jāatsauc visa saražotā produkcija, zagļi ielaužas noliktavā un nozog preces, darbinieki cieš nelaimes gadījumā. Kā būtu, ja Jums būtu zināšana un pārliecība, ka esat tam visam gatavi un pasargāti?

Vēlaties saņemt atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar apdrošināšanu?

Mēs konsultēsim Jūs un izveidosim tieši Jūsu uzņēmuma personalizētu apdrošināšanas piedāvājumu, jo sarunas laikā izanalizēsim uzņēmuma pašreizējos riskus, kā arī pārrunāsim tos riskus, kas, uzņēmumam attīstoties, varētu rasties nākotnē.

No sirds priecāsimies atrast vispiemērotāko risinājumu Jūsu uzņēmumam, lai Jums būtu sirdsmiers un atliktu gan laiks, gan enerģija pašam svarīgākajam - Jūsu uzņēmuma attīstībai un vadībai!