Apdrošināšanas risinājumi ražošanas uzņēmumiem

Šī brīža īpašais piedāvājums!
Apdrošiniet ražošanas uzņēmumu un iegūsiet papildu bonusus, kas nav standarta apdrošināšanas polisē.

Apskatīt piedāvājumu

Neatkarīgi vai uzņēmumā šuj apģērbu, ražo koka rotaļlietas vai nodarbojas ar metālapstrādi, katram ražošanas procesam ir sava unikālā specifika. Jūs katru dienu tiecaties pēc labākajiem biznesa rezultātiem, tāpēc neļaujiet negadījumiem sabojāt Jūsu plānus. Pasargājiet uzņēmumu no negaidītām izmaksām!

Lai uzņēmums varētu koncentrēties uz savu pamatdarbību, mēs palīdzēsim izprast un novērtēt riskus, kas raksturīgi ražošanas nozarei.

Vai zinājāt, ka ražošanā visbiežāk:

 • Elektrības bojājumu radītie zaudējumi vidēji ir 3000€

  Ražošanas uzņēmumiem biežāk notiek negadījumi ar iekārtām. Tās tiek bojātas elektrības svārstību rezultātā (pārslodze vai pārāk maza slodze).

 • Ugunsgrēka radīto bojājumu zaudējumi vidēji ir 50000€

  Vidēji liela ugunsgrēka gadījumā ražošanas uzņēmuma darbība var tikt paralizēta vismaz uz 12 mēnešiem.

 • Produkcijas atsaukšana var radīt lielus zaudējumus

  Nekvalitatīvas produkcijas dēļ radušies zaudējumi veselībai vai īpašumam var sasniegt vairāksu tūkstošus eiro lielus zaudējumus.

 • Ražošanas uzņēmumu apdrošināšana

  Apdrošiniet sev svarīgo

  Ēkas, iekārtas, saražotā produkcija - apdrošiniet ražošanas aktīvus pret neparedzētiem gadījumiem. Pasargājiet savu biznesu no zaudējumiem!

 • Saražotā produkcija

  Uzņēmums ir atbildīgs par saražoto produkciju, tāpēc situācijas, kad saražotā prece ir jāizņem no apgrozības un jāveic tā labošana vai aizvietošana, var radīt lielus zaudējumus. Apdrošiniet savu atbildību!

 • Neaizmirstiet par darbiniekiem

  Jūsu uzņēmuma darbinieki ir Jūsu lielākais resurss, lai ražošana noritētu veiksmīgi. Rūpes par darbiniekiem ir rūpes par uzņēmumu. Apdrošini savu darbinieku veselību!

Cik izmaksā ražošanas apdrošināšana?

 • Piemērs 1.
  Ģimenes uzņēmums ražo koka rotaļlietas

  Uzņēmums tikko ieguldījis 10 000€ nomāto telpu remontā. Telpās atrodas ražošanai nepieciešamās iekārtas 50 000€ vērtībā, kā arī izejvielas un gatavā prece 15 000€ vērtībā.

  Mūsu piedāvātais risinājums:

  • Īpašuma apdrošināšana telpām, iekārtām un precēm - limits 75 000€
  • Elektriskas parādības (svārstības, pārslodze, pārāk maza slodze) - limits 75 000€
  • Komercdarbības pārtraukuma apdrošināšana ar limitu 50 000€
  • Vispārējā civiltiesiskās atbildības apdrošināšana un atbildības par produkta radīto kaitējumu apdrošināšana ar limitu 50 000€

  Polises cena: 300€ / gadā

 • Piemērs 2.
  Metālapstrādes uzņēmums

  Metālapstrādes uzņēmuma rūpnīcas ēkas vērtība ir 500 000€. Ražošanas iekārtas un papildaprīkojums sastāda 200 000€. Noliktavā vienmēr atrodas preces 100 000€ vērtībā.

  Mūsu piedāvātais risinājums:

  • Īpašuma apdrošināšana telpām, iekārtām un precēm - limits 800 000€
  • Elektriskas parādības (svārstības, pārslodze, pārāk maza slodze) - limits 800 000€
  • Komercdarbības pārtraukuma apdrošināšana ar limitu 300 000€
  • Vispārējā civiltiesiskās atbildības apdrošināšana un atbildības par produkta radīto kaitējumu apdrošināšana ar limitu 100 000€

  Polises cena: 580€ / gadā

Šī brīža īpašais piedāvājums

Apdrošiniet ražošanas uzņēmumu un iegūsiet papildu bonusus, kas nav standarta apdrošināšanas polisē

Apskatīt piedāvājumu

Ko var apdrošināt?

Ražošanas nozarē mēdz būt daudz pārsteigumu - cauruļvadu plīsuma izraisīto plūdu dēļ tiek bojātas ražošanas iekārtas, kļūdas dēļ jāatsauc visa saražotā produkcija, zagļi ielaužas noliktavā un nozog preces, darbinieki cieš nelaimes gadījumā. Kā būtu, ja Jums būtu zināšana un pārliecība, ka esat tam visam gatavi un pasargāti?

Vēlaties saņemt atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar apdrošināšanu?

Mēs konsultēsim Jūs un izveidosim tieši Jūsu uzņēmuma personalizētu apdrošināšanas piedāvājumu, jo sarunas laikā izanalizēsim uzņēmuma pašreizējos riskus, kā arī pārrunāsim tos riskus, kas, uzņēmumam attīstoties, varētu rasties nākotnē.

No sirds priecāsimies atrast vispiemērotāko risinājumu Jūsu uzņēmumam, lai Jums būtu sirdsmiers un atliktu gan laiks, gan enerģija pašam svarīgākajam - Jūsu uzņēmuma attīstībai un vadībai!