medijiem

If mediju informācija par visu, kas saistīts ar uzņēmuma darbību - mūsu ekspertu viedokļi un skaidrojumi par atlīdzībām, darbības rezultātiem un citiem notikumiem.

Katra piektā mobilā ierīce tiek sabojāta jau pirmā gada laikā

22. augusts
If Apdrošināšanas dati Baltijas valstīs liecina, ka katra piektā viedierīce piedzīvo negadījumu jau pirmā gada laikā pēc tās iegādes. Diemžēl statistika rāda, ka 40% no telefoniem un planšetēm pēc šī negadījuma vairs nav lietojami. Ierīci nepieciešams labot vai arī pilnībā nomainīt.

Aptauja: Kādi negadījumi latviešiem ārzemēs visbiežāk atgadās ar nomas auto?

8. augusts

83% no Latvijas iedzīvotājiem ārzemju ceļojumos vismaz reizi braukuši ar auto; lielākā daļa no latviešiem, kas ar auto ceļo, vismaz reizi to ir arī nomājuši (88%), liecina If Apdrošināšana veiktā aptauja. Negadījumi ar nomātiem auto galvenokārt notiek aktīvās tūrisma sezonas laikā - no maija līdz vasaras beigām. Nomātās automašīnas biežāk tiek apskādētas Itālijā.

Netipiski vasarai pieaudzis auto lukturu zādzību skaits

31. jūlijs
Vasaras mēnešos īpaši pieaudzis lukturu zādzību skaits. If Apdrošināšanas atlīdzību dati liecina, ka līdz 2019. gada jūlija vidum jau ir nozagts tāds pats lukturu skaits, kā visa 2018. gada laikā. Visbiežāk bez auto lukturiem paliek tieši Volvo automašīnas.

Ja Tev ir jautājumi, sazinies ar mani!
Dace Vesterdāla

Dace Vesterdāla

Komunikācijas vadītāja
Tālrunis: +371 28 473 116
Rakstīt e-pastu