Galvenā izvēlne Pāriet uz saturu

Medijiem

If mediju informācija par visu, kas saistīts ar uzņēmuma darbību - mūsu ekspertu viedokļi un skaidrojumi par atlīdzībām, darbības rezultātiem un citiem notikumiem.

 • Ātrs, elektrisks un negants: viens skrejriteņa negadījums var sasniegt 1000 eiro izmaksas

  7. jūnijs
  Siltajā sezonā elektrisko skrejriteņu skaits uz ielām palielinās. Attīstītais nomas sektors lielākajās Latvijas pilsētās padara šo transportlīdzekli viegli pieejamu. Diemžēl, palielinoties elektrisko skrejriteņu skaitam, palielinās arī ar tiem saistīto negadījumu skaits. Šogad jau ir fiksēti pirmie gadījumi, un visbiežāk tie ir kaulu lūzumi, kuru ārstēšanas izmaksas var sasniegt pat 1000 eiro, liecina If nelaimes gadījumu apdrošināšanas statistika

  Lasīt vairāk
 • Aptauja: katrs piektais Latvijas iedzīvotājs šovasar plāno ārzemju ceļojumu, trešdaļai plānu vēl nav

  28. maijs
  If Apdrošināšanas veiktajā aptaujā noskaidroti Latvijas iedzīvotāju vasaras ceļojumu plāni. Gandrīz puse aptaujāto (45 procenti) atzina, ka šovasar ceļos, bet priekšroka tiks dota ceļojumiem pa Latviju (26 procenti). Ārzemju braucienus tuvākajos mēnešos ieplānojuši tikai 19 procenti aptaujāto.

  Lasīt vairāk
 • Pandēmijas gads nesaudzē mājdzīvniekus – rada dārgas saslimšanas un traumas

  12. aprīlis
  Pandēmijas gada laikā darbs norit attālināti, un šāda paradumu maiņa priecē arī četrkājainos draugus – saimnieki ar tiem kopā pavada vairāk laika. Taču šajā laikā arī gadās vairāk saslimšanas un traumu gadījumu, kas saimniekiem izmaksājuši vairākus simtus eiro.

  Lasīt vairāk
Ja Tev ir jautājumi, sazinies ar mani!

Laima Kristapsone 
Komunikācijas vadītāja
tālrunis: +371 29658133
e-pasts: Laima.Kristapsone@if.lv

Reklāmas, sadarbības un sponsorēšanas piedāvājumus sūtīt: e-pasts: marketings@if.lv