Galvenā izvēlne

medijiem

If mediju informācija par visu, kas saistīts ar uzņēmuma darbību - mūsu ekspertu viedokļi un skaidrojumi par atlīdzībām, darbības rezultātiem un citiem notikumiem.

 • Esi piesardzīgs un ievēro drošību atpūtā uz ūdens!

  28. jūlijs
  Ik gadu Latvijas pludmales glābējiem vasara ir intensīva darba sezona vārda vistiešākajā nozīmē. Šogad notikušo nelaimes gadījumu statistika pret pagājušo gadu ir skarba, tāpēc Latvijas pludmales glābēju asociācija ar If Apdrošināšana atbalstu ir uzsākusi bezmaksas izglītojošu lekciju ciklu bērniem par to, kā piesardzīgi uzvesties atpūtā uz ūdens.

  Lasīt vairāk
 • Aptauja: 46 procenti latviešu šovasar plāno doties ceļojumā ārpus valsts robežām

  16. jūlijs
  Lai arī pirms kāda laika Latvijas iedzīvotājiem bija jāpielāgo savu ceļojumu plāni, ceļošanas paradums nav zudis. Daudzi šovasar par savu atvaļinājumu galamērķi izvēlas dzimteni vai kaimiņvalstis, taču desmitā daļa plāno doties uz Eiropu vai pat tālāk.

  Lasīt vairāk
 • Pētījums: Vairāk nekā divas trešdaļas Latvijas autovadītāju brauciena laikā izmanto mobilo tālruni

  2. jūlijs
  70 procenti Latvijas autovadītāju, braucot ar automašīnu, lieto mobilo tālruni. Teju puse jeb 48 procenti izmanto savu viedtālruni navigācijai, 35 procenti veic zvanus un sarunājas, izmantojot austiņas, un 14 procenti klausās iecienītu mūziku. Taču vairāk nekā desmitā daļa atzīst, ka veic sarunas pa telefonu, neizmantojot brīvroku sistēmu, kamēr 9 procenti sērfo internetā un raksta īsziņas.

   

  Lasīt vairāk
Ja Tev ir jautājumi, sazinies ar mani!

Laima Kristapsone 
Komunikācijas vadītāja
tālrunis: +371 29658133
e-pasts: Laima.Kristapsone@if.lv

Reklāmas, sadarbības un sponsorēšanas piedāvājumus sūtīt: e-pasts: marketings@if.lv