Galvenā izvēlne Pāriet uz saturu

Medijiem

If mediju informācija par visu, kas saistīts ar uzņēmuma darbību - mūsu ekspertu viedokļi un skaidrojumi par atlīdzībām, darbības rezultātiem un citiem notikumiem.

 • Pētījums: 55% šoferu Baltijā kļūst viegli aizkaitināmi stresa situācijās uz ceļa

  9. septembris

  Baltijas valstīs vairāk nekā puse jeb 55% autovadītāju īsteno neapdomīgus manevrus, tajā skaitā pārsniedz atļauto braukšanas ātrumu, izmanto skaņas signālu, kliedz un žestikulē ar rokām uz citiem šoferiem situācijās, kad viņi ir pakļauti stresam uz ceļa, secināts “If Apdrošināšana” veiktajā pētījumā par autovadītāju paradumiem.

  Lasīt vairāk
 • Steidzies lēnām! Akmentiņš auto vējstiklā var izraisīt vairāk nekā 1500 eiro zaudējumus

  3. augusts
  Šī gada vasaras mēnešos auto vējstiklu bojājumu gadījumi veido ievērojami lielāku īpatsvaru (30%) no KASKO atlīdzību pieteikumiem nekā ziemas vai rudens sezonā, vēsta If Apdrošināšana.


  Lasīt vairāk
 • Brīdina tos, kuri steidzas ar auto uz atpūtas vietām. Viens neatbildīgs solis var sabojāt visu dienu

  23. jūlijs
  Karstās dienās, īpaši nedēļas nogalēs, atpūtnieki plūst aumaļām uz jūru, ezeru un citām populārām ūdenstilpnēm. Daudzi izvēlas turp doties ar savu personīgo auto. Ievērojami palielinoties cilvēku skaitam, uz stāvvietām pie jūras un ezeriem pārceļas gada aukstajai sezonai tirdzniecības centru stāvvietām raksturīgā problēma – ceļu satiksmes negadījumi, kas rodas nekārtīgi novietotu auto dēļ.

  Lasīt vairāk
Ja Tev ir jautājumi, sazinies ar mani!

Laima Kristapsone 
Komunikācijas vadītāja
tālrunis: +371 29658133
e-pasts: Laima.Kristapsone@if.lv

Reklāmas, sadarbības un sponsorēšanas piedāvājumus sūtīt: e-pasts: marketings@if.lv