Galvenā izvēlne

medijiem

If mediju informācija par visu, kas saistīts ar uzņēmuma darbību - mūsu ekspertu viedokļi un skaidrojumi par atlīdzībām, darbības rezultātiem un citiem notikumiem.

 • Pētījums: Latvijas iedzīvotāji pārsvarā maina automašīnu apnicīgā remonta dēļ

  29. septembris
  Lielākā daļa Latvijas autoīpašnieku veic automašīnu maiņu ik pēc 4 līdz 6 gadiem. Galvenais iemesls personīgā transporta maiņai ir apnicīgais auto remonts, tā liecina If Apdrošināšana veiktais pētījums Baltijas valstīs.

  Lasīt vairāk
 • Aptauja: Piektdaļa Latvijas iedzīvotāju izmanto videoreģistratorus

  19. augusts
  Pēdējos gados videoreģistratoru izmantošana ir vairākkārt bijusi noderīga gan satiksmes negadījumu cēloņu noskaidrošanā, gan izpratnes vairošanā par satiksmes kultūru kopumā. Piektdaļa Latvijas iedzīvotāju izmanto videoreģistratorus, no kuriem 50 procenti atzīst, ka ir patiešām guvuši labumu no to izmantošanas, atklāj If Apdrošināšana veiktā aptauja Baltijas valstīs.

  Lasīt vairāk
 • Esi piesardzīgs un ievēro drošību atpūtā uz ūdens!

  28. jūlijs
  Ik gadu Latvijas pludmales glābējiem vasara ir intensīva darba sezona vārda vistiešākajā nozīmē. Šogad notikušo nelaimes gadījumu statistika pret pagājušo gadu ir skarba, tāpēc Latvijas pludmales glābēju asociācija ar If Apdrošināšana atbalstu ir uzsākusi bezmaksas izglītojošu lekciju ciklu bērniem par to, kā piesardzīgi uzvesties atpūtā uz ūdens.

  Lasīt vairāk
Ja Tev ir jautājumi, sazinies ar mani!

Laima Kristapsone 
Komunikācijas vadītāja
tālrunis: +371 29658133
e-pasts: Laima.Kristapsone@if.lv

Reklāmas, sadarbības un sponsorēšanas piedāvājumus sūtīt: e-pasts: marketings@if.lv