Galvenā izvēlne Pāriet uz saturu

Medijiem

If mediju informācija par visu, kas saistīts ar uzņēmuma darbību - mūsu ekspertu viedokļi un skaidrojumi par atlīdzībām, darbības rezultātiem un citiem notikumiem.

 • Pandēmijas gads nesaudzē mājdzīvniekus – rada dārgas saslimšanas un traumas

  12. aprīlis
  Pandēmijas gada laikā darbs norit attālināti, un šāda paradumu maiņa priecē arī četrkājainos draugus – saimnieki ar tiem kopā pavada vairāk laika. Taču šajā laikā arī gadās vairāk saslimšanas un traumu gadījumu, kas saimniekiem izmaksājuši vairākus simtus eiro.

  Lasīt vairāk
 • Parādījusies jauna tendence – zagļi papildu lukturiem un spoguļiem iekāro BMW automašīnu stūres

  11. marts
  Šī gada pirmajos divos mēnešos automašīnu detaļu zādzību pieteikumu skaits ir pieaudzis par 25% salīdzinājumā ar pagājušo gadu, tā liecina If Apdrošināšanas dati. Pēdējā pusgada laikā novērota arī  jauna tendence: straujš BMW automašīnu marku stūru zādzību skaita pieaugums

  Lasīt vairāk
 • Pirmo reizi apdrošināšanas tirgū ir realizēta ātra un ērta iespēja arī internetā iegādāties OCTA polisi dažādiem nestandarta gadījumiem un termiņiem!

  16.februārī
  Pirmo reizi apdrošināšanas tirgū ir realizēta ātra un ērta iespēja arī internetā iegādāties OCTA polisi dažādiem nestandarta gadījumiem un termiņiem, kas īpaši aktuāla Covid-19 pandēmijas apstākļos.

  Lasīt vairāk
Ja Tev ir jautājumi, sazinies ar mani!

Laima Kristapsone 
Komunikācijas vadītāja
tālrunis: +371 29658133
e-pasts: Laima.Kristapsone@if.lv

Reklāmas, sadarbības un sponsorēšanas piedāvājumus sūtīt: e-pasts: marketings@if.lv