medijiem

If mediju informācija par visu, kas saistīts ar uzņēmuma darbību - mūsu ekspertu viedokļi un skaidrojumi par atlīdzībām, darbības rezultātiem un citiem notikumiem.

Pētījums: cik daudz sociālo tīklu lietotāju informē zagļus par došanos ceļojumā

16.oktobris

If Apdrošināšana veiktajā aptaujā noskaidrots, ka 57% no visiem Latvijas sociālo tīklu lietotājiem publicē savu ceļojumu fotogrāfijas. 40% bildes sociālajos tīklos publicē vēl pirms atgriešanās mājās, tā par savu prombūtni, iespējams, informējot arī mājokļu zagļus. If Apdrošināšana aicina būt piesardzīgiem un neapdomīgi nepublicēt internetā arī informāciju par lieliem pirkumiem, mājokli un auto.

Netipisks zibens spēriens “Annas koku skolas” ēkas jumtā

11.septembris
Šīs vasaras negaisi daudziem uzņēmumiem radīja galvassāpēs. Stipras vēja brāzmas, lūstoši koki un zibens izlādes nodarīja zaudējumus vairāku desmitu tūkstošu eiro apmērā. Tieša zibens izlāde notika arī “Annas koku skolā”, aizdedzinot ēkas jumtu. Bojājumu novēršanai If Apdrošināšana atlīdzībā izmaksāja nepilnus 5 tūkstošus eiro.

Pētījums: kas ir normāls kolēģis – profesionālis vai draugs?

4. septembris
Latvieši vēlas, lai viņu kolēģi ir kompetenti profesionāļi, kuri dalās ar savām zināšanām, bet tai pašā laikā, lai kolēģi darba vietā būtu draudzīgi un jokotos. Igaunijā un Lietuvā viedokļi, kādam jābūt kolēģim, atšķīrās. Šie secinājumi gūti pētījumā par normālu darbu, ko Baltijas valstīs veikusi If Apdrošināšana.

Katra piektā mobilā ierīce tiek sabojāta jau pirmā gada laikā

22. augusts
If Apdrošināšanas dati Baltijas valstīs liecina, ka katra piektā viedierīce piedzīvo negadījumu jau pirmā gada laikā pēc tās iegādes. Diemžēl statistika rāda, ka 40% no telefoniem un planšetēm pēc šī negadījuma vairs nav lietojami. Ierīci nepieciešams labot vai arī pilnībā nomainīt.

Ja Tev ir jautājumi, sazinies ar mani!
Dace Vesterdāla

Dace Vesterdāla

Komunikācijas vadītāja
Tālrunis: +371 28 473 116
Rakstīt e-pastu