if mobile

Veselības apdrošināšana Tavā viedtālrunī

Ar If Mobile viss būs vēl ātrāk, ērtāk un drošāk!

Jaunums! Lejuplādē un izmēģini!

If Mobile ir jauna aplikācija, kas Tev palīdzēs atrast nepieciešamo informāciju par savu veselības apdrošināšanas programmu, ātri iesniegt čekus atlīdzības saņemšanai un sekot līdzi atlīdzību izmaksas gaitai turpat viedtālrunī.
Ja Tev telefonā būs If Mobile aplikācija, plastikāta apdrošināšanas karte līdzi vairs nebūs jānēsā.

Kā sākt lietot If Mobile?

If Mobile aplikācija ir izveidota tā, lai visu datu apmaiņa būtu droša. Tādēļ, sākot lietot aplikāciju, ir jāautorizējas, veicot 5 vienkāršus soļus. Autorizēšanās jāveic tikai vienreiz, turpmāk aplikāciju varēsi atvērt un lietot uzreiz.

 1. Bez maksas lejupielādē aplikāciju savam viedtālrunim.
 2. Pārliecinies, ka telefonā ir iestatīts passcode (iOS) vai tālruņa parole (Android). Tas nepieciešams, lai nodrošinātu tavu datu drošību.
 3. Lai autorizētos, izmanto savu internetbankas paroli.
 4. Iepazīsties un piekrīti If Veselības apdrošināšanas noteikumiem un savu datu apstrādei.
 5. Izveido If Mobile četrciparu drošības kodu. To turpmāk izmantosi, lai aplikācijā apstiprinātu dažādas darbības. 

Kādos viedtālruņos If Mobile darbojas?

Lai nodrošinātu augstu datu aizsardzības līmeni, kas atbilst Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām, If Mobile izstrādē izmantotas jaunākās tehnoloģijas. Tādēļ aplikācija šobrīd ir pieejama Android viedtālruņos ar operētājsistēmas versiju 6 un jaunāku, kā arī iPhone viedtālruņos ar iOS operētājsistēmas versiju 11 un jaunāku (sākot no iPhone SE, iPhone 6).

Ja tavam tālrunim nav atbilstošās operētājsistēmas, vari turpināt lietot plastikāta karti. Piesaki atlīdzības mans.if.lv un izmanto visas portāla priekšrocības.

Kā sākt lietot If Mobile?

 1. Bez maksas lejupielādē If Mobile savam viedtālrunim: Apple tālruņiem un Android tālruņiem
 2. Pārliecinies, ka tavā telefonā ir iestatīts passcode vai tālruņa parole.
 3. Lai autorizētos, izmanto savu internetbankas paroli.
 4. Iepazīsties ar If veselības apdrošināšanas noteikumiem, piekrīti savu personas datu apstrādei.
 5. Izveido savu If Mobile drošības kodu.

Kādēļ telefonā jābūt uzstādītam passcode / tālruņa parolei?

Tālruņa passcode (iOS) vai tālruņa parole (Android) aizsargā piekļuvi lietotāja datiem – gan privātiem, gan sensitīviem datiem par tavu veselību. If Mobile lietošana bez passcode / tālruņa paroles ļautu piekļuvi datiem tālrunī jebkuram cilvēkam vai aplikācijai. Tas nebūtu droši, tādēļ šāds If Mobile lietošanas veids nav paredzēts.

Kā notiek autorizēšanās?

Pirmajā lietošanas reizē aplikācijā nepieciešams autorizēties ar internetbankas paroli. Tādā veidā apliecināsi savu identitāti un personīgi sniegsi piekrišanu If Mobile noteikumiem un Veselības apdrošināšanas polises lietošanai. Pēc tam autorizēšanās nebūs nepieciešama – pietiks tikai ar aplikācijas atvēršanu.

Kādēļ nepieciešams izveidot drošības kodu?

Uzsākot lietot If Mobile, lūgsim tev izveidot četrciparu drošības kodu. To turpmāk lietosi, lai apstiprinātu darbības aplikācijā, piemēram, iesniegtu veselības pakalpojuma čekus. Tādā veidā nodrošināsim, ka aplikācijā netiek veiktas nejaušas darbības.

Kā pievienot čekus par saņemtajiem pakalpojumiem?

Lai pieteiktu čekus If Mobile, izvēlies sadaļu “Iesniegt čeku”. Norādi, kādu dokumentu iesniegsi:

 • izvēlies “Čeks”, ja tas ir maksājumu apliecinošs dokuments;
 • izvēlies “Papilddokuments”, ja tas ir cits dokuments, piemēram, ārsta nosūtījums vai recepte.

Kā pareizi fotografēt čekus?

Lai fotografētu čekus, nepieciešams atļaut If Mobile piekļūt tālruņa kamerai. Pretējā gadījumā čeku fotografēšana nav iespējama. Ja sanācis piekļuvi fotokamerai noraidīt, dodies uz tālruņa iestatījumiem un pie aplikācijas If Mobile sadaļas izlabo nosacījumus.

Iesniedzot čekus aplikācijā, tos nepieciešams fotografēt pa vienam vertikālā virzienā. Ja vēlies pieteikt vairākus čekus, pēc pirmās bildes pievienošanas izvēlies pogu “Pievienot vēl dokumentu” un pievieno nākamo attēlu.

Kas ir jāuzrāda veselības iestādē plastikāta kartes vietā?

Ja pakalpojumu saņemsi If līgumiestādē, uzrādi Veselības karti Mobile aplikācijā. Tā ir aplikācijas galvenā lapa, kas parādās, kad atver If Mobile. If Mobile veselības kartē ir pieejama tā pati informācija, kas atrodas uz plastikāta kartes. Kopā ar If Mobile tev būs jāuzrāda arī ID karte vai pase.

Ko nozīmē dažādie simboli veselības kartē?

Šie simboli ir apdrošināšanas polisē iekļauto segumu saīsinājums, ko medicīnas vai sporta iestādē no ekrāna var izlasīt tās darbinieks, apkalpojot klientu. Detalizēts un klientam saprotamāks polises seguma apraksts ir pieejams, uzspiežot uz saites “Mana programma”.

If Mobile aplikācija

Kā tas strādā?