Iepazīsties! Monta

 
Piedāvājam klientiem labāko apkalpošanas versiju.
 

Pievienojies If komandai!

Vakances

Izaugot tēta uzņēmumā un redzot tā rosīgo ikdienu, Montas bērnības sapnis bija kļūt par sekretāri – būt notikumu centrā, ietekmēt lietas. Savukārt If darba pārrunas Montai noslēdzās visai negaidīti. Sekretāres vietā viņa kļuva par If atlīdzību administratori un iemācījās visu, lai labi orientētos gan auto rezerves daļu cenās un remonta procesos, gan īpašumu un mājlopu apdrošināšanas atlīdzību jautājumos.  

Jau vairāk nekā 15 gadus vēlāk Monta joprojām strādā If un ir viens no tiem cilvēkiem, kam uzticētas rūpes par privātpersonu servisa un atbalsta nodrošināšanu. Viņas galvenais darbs šobrīd ir rūpēties par to, lai klienti savas vajadzības, jautājumus un problēmas pie mums atrisinātu ātri un paliktu apmierināti ar sadarbību. 

“Klientu apkalpošana ir nebeidzami meklējumi, jo kvalitāti vienmēr var uzlabot. Daudz domājam par to, lai cilvēkus apkalpotu ātrāk un viņi saņemtu labāko. Tas nozīmē, ka ir jābūt drosmei eksperimentēt un ir pastāvīgi jāmācās, piemēram, lai ikviens komandas ietvaros spētu aizvietot un atbalstīt kolēģus.”

Mācīties līderību sadarbībā 

Mēdz teikt, ka, ja tu neaudz un neattīsties, tu mirsti. Skan dramatiski, taču patiesi. Bez pastāvīgas karjeras un arī personīgās izaugsmes varam sajust dzīves stagnāciju. Montas karjera If ir bijusi pastāvīga mācīšanās. Viņa atzīst: “Vienmēr esmu mācījusies, jo gribu darīt vairāk. Tā vietā, lai kādam jautātu, man vienmēr patika pašai mācīties un izzināt lietas.” 

Līderība ir prasme, ko var apgūt un pilnveidot, tāpēc If veido mācību programmas un atbalsta komandu vadītājus. Monta atzīst, ka papildus intensīvām mācībām pati daudz strādājusi ar sevi – mācījusies pacietību un sadarbību, spēju pateikt nē un palūgt palīdzību. 

Viņa atzīst: “Manā izpratnē vadītāja veiksmes atslēga nav komandēt, bet rādīt piemēru, iet kopā ar cilvēkiem. Kļūstot no speciālista par vadītāju, iespējams, visgrūtākais ir iemācīties deleģēt. Tas ir liels klupšanas akmens, un man to nācās saprast. Cilvēkiem ir jāļauj pašiem kļūdīties, mācīties un kļūt labākiem.”

Monta ir pārliecināta, ka ar foršu komandu var atrisināt jebkuru problēmu. Protams, jebkuras sistēmas un procesi var būt efektīvāki, arī krīzēm nekad nav iespējams sagatavoties. Taču komandas pleca sajūta ļauj to pārdzīvot.

Komandā ir svarīgi, lai būtu “klikšķis” – to nevar noformulēt, bet noteikti var sajust. Tāpat ir būtiski domāt kontekstā par visiem, nevis egoistiski tikai par sevi. 

“Mūsu darbiniekiem ir raksturīga vēlme palīdzēt cilvēkiem, un viņiem patīk sadarboties. Mēs iedrošinām kolēģus runāt atklāti, pašiem pieņemt lēmumus un būt nozīmīgai uzņēmuma sastāvdaļai. Viņi ir ambiciozi, kad strādā, taču viņi zina, ka darbs nav visa viņu dzīve,” atzīst Monta.  

Vēlies uzzināt vairāk? 

Lasi vairāk par If kā darba devēju un to, ko If šobrīd piedāvā. Iespējams, Tu atradīsi kaut ko, kas Tevi interesē un veidosi tālāko karjeru If.

Aktuālās vakances
Darba vide If

Vēlies strādāt If?

Sazinies ar mūsu personāla atlases darbiniekiem personals@if.lv