Iepazīsties! Līga

 
Būvējot tiltu starp cilvēkiem un tehnoloģijām.
 

Pievienojies If komandai!

Vakances

If Baltijas dizaineru kopiena veidojas par spēcīgu ekspertīzes centru visā If Grupā, kas palīdz dizaineriem mācīties vienam no otra un stiprina viņu kompetenci. Pēc bijušās kolēģes pamudinājuma, piesakoties If vakancei, Līga ieguva to, pēc kā jau kādu laiku lūkojās savā karjerā – līdzīgi domājošu profesionāļu kopienu, kas palīdz ar padomu, atbalsta un dalās pieredzē un zināšanās.  

Kā lietotāja saskarnes (UI) dizainere Līga rūpējas par vizuāli pievilcīgu un intuitīvu If vietņu un sistēmu izveidi. Viņas šī brīža ikdienas uzmanības centrā ir iekšējo sistēmu dizains ar uz lietotāju orientētu pieeju. Tas prasa ne tikai labu izpratni par vizuālā dizaina principiem, bet dod arī izaicinājumu, jo vienlaikus nākas saprast gan If klientu, gan kolēģu – iekšējo sistēmu lietotāju – vajadzības. 

“Mans uzdevums ir ar citām acīm paskatīties uz mūsu produktiem, tāpēc dizainera darbā viena no galvenajām prasmēm ir spēja saprast klientu un kolēģu skatupunktu un vajadzības. Lietotnēm un produktiem, ko izstrādājam, ir jābūt intuitīviem, saprotamiem un tādiem, kas atvieglo cilvēku ikdienu.”

Inovatīva domāšana loģiskam rezultātam 

Šobrīd UX/UI dizaina kapacitāte uzņēmumā arvien tiek attīstīta un stiprināta, jo konsekventa un visaptveroša lietotāju pieredze ir uzņēmuma digitālās attīstības fokuss. Baltijas dizaineru kopiena šobrīd savu darbu koncentrē uz Baltijas un Skandināvijas apdrošināšanas produktu digitālajām saskarnēm, un viņu atbildība ir par visu, ko mūsu klienti redz ekrānos, kā arī viņu pieredzi mijiedarbības laikā.  

Līga stāsta, ka gan lietotāju saskarnes, gan lietotāju pieredzes jomā dizaineri meklē radošus risinājumus ikvienai vajadzībai. “Lai loģiski un intuitīvi sakārtotu un izvietotu lietotnes elementus, mēs liekam lietā radošumu, komunikāciju un struktūru. Mēs gādājam par vizuālā dizaina konsekvenci un lietojamību, lai visas If lietojumprogrammas izskatītos un radītu sajūtu par vienotu stilu un pieeju.” 

Pieņemoša iekšējā kultūra 

Pieņemoša un atbalstoša iekšējā kultūra veicina vidi, kurā darbinieki jūtas novērtēti un cienīti par viņu unikālo skatījumu un ieguldījumu. Līga atzīst, ka, nonākot If, viņa ieguvusi “ļoti, ļoti draudzīgu kolēģu attieksmi, kā arī pieņemošu un uzklausošu vidi”.  

Vēl viens aspekts, ko Līga augstu novērtē If, ir uz rezultātiem balstīta darba vide. Proti, galvenā uzmanība tiek pievērsta rezultātu sasniegšanai, ļaujot darbiniekiem pašiem izlemt, kā strukturēt savu darba dienu, uzņemties atbildību par darba rezultātiem un elastīgi plānot savu darba laiku.  

Vēlies uzzināt vairāk? 

Lasi vairāk par If kā darba devēju un to, ko If šobrīd piedāvā. Iespējams, Tu atradīsi kaut ko, kas Tevi interesē un veidosi tālāko karjeru If.

Aktuālās vakances
Darba vide If

Vēlies strādāt If?

Sazinies ar mūsu personāla atlases darbiniekiem personals@if.lv