Iepazīsties! Inga

 
Ar risinājumu un mieru, kad jāpalīdz.
 

Pievienojies If komandai!

Vakances

Pateicoties fantastiskai pirmajai skolotājai, arī Inga bērnībā izlēma kļūt par skolotāju. Vēlāk, mācību laikā, lai piepelnītos, viņa sāka strādāt par sanitāri un “saslima” ar medicīnu. Sapņi piepildās, un arī šobrīd Ingas darbs lielā mērā ir saistīts ar palīdzības sniegšanu un zināšanām medicīnas jomā.  

Inga palīdz If klientiem, kurus pārsteigušas negaidītas situācijas pēc negadījuma vai notikuma ceļojuma laikā. Tāpat viņa risina atlīdzību jautājumus klientiem, kuri pavisam ikdienišķos apstākļos vērsušies pie mediķiem. Lai kāda būtu situācija, visvairāk viņai nepieciešama nosvērtība un pacietība. Inga ir tā, kas palīdz pārvarēt nedrošību un sniedz cilvēkiem strukturētus, soli pa solim saprotamus norādījumus, ar ko sākt un kā rīkoties situācijās, kad šķiet, ka zudis pamats zem kājām. 

“Es galvenokārt nodarbojos ar pieteikumu izskatīšanu, un man jāpanāk, lai cilvēki arī stresa un diskomforta situācijās vienkārši sadzirdētu manis teikto, saprastu, ko darīt un būtu iedrošināti rīkoties.”

Saprast klientu un piedāvāt labāko iespējamo risinājumu 

Gan Ingas, gan viņas kolēģu darbs personu risku atlīdzību nodaļā galvenokārt ir saistīts ar cilvēku veselības jautājumiem, un nozares zināšanas ir svarīgas. “Nodaļā vairāki kolēģi ir mediķi. Es esmu ieguvusi medicīnas māsas izglītību, un izglītošanās medicīnas jomā man bija ļoti apzināts lēmums. Medicīna man tiešām patīk, un es spēju saglabāt racionālu prātu sarežģītās situācijās, kas neizbēgami mēdz gadīties,” atzīst Inga.   

“Apdrošināšana ir ļoti interesanta un dažāda. Visas dzīves situācijas apdrošināšanas noteikumos nevar iekļaut, un lēmuma pamatā būs mūsu zināšanas un izpratne. Tāpēc komandā mēs savstarpēji pārrunājam ikdienas situācijas un risinājumus, kādus iesakām klientiem. Ticiet vai nē, bet dalīšanās ar pieredzēto ir ļoti svarīga, jo situācijas, kādās cilvēkiem ir jāpalīdz, reizēm mēdz būt pilnīgi neiedomājamas.”

Uzņēmums, kurā joprojām ir interesanti 

“Man ļoti patīk kolektīvs un tas, ka ir ļauts uzņemties atbildību un arī kļūdīties. Vēl viena lieliska lieta, strādājot If, ir tas, ka pie mums nav izteiktas varas vertikāles – vadītāji ir brīvi pieejami, un garāmejot varam brīvi parunāties ar jebkuru no kolēģiem, arī uzņēmuma vadītāju,” stāsta Inga. 

Ko tad, ja piezogas rutīna? Jā, ir bijis arī tā, atzīst Inga. Taču tad ir bijusi iespēja pamainīt darba saturu, iepazīt nišas produktus, kur nepieciešamas specifiskākas zināšanas. Un atkal ir interesanti. Reizēm arī dzīve piespēlē neaizmirstamus brīžus, piemēram, pandēmiju, kas faktiski apstādināja visu ceļojumu industriju. Inga atzīst, ka Covid-19 krīze savā ziņā bija visas viņas līdzšinējās pieredzes augstākais punkts. 

Vēlies uzzināt vairāk? 

Lasi vairāk par If kā darba devēju un to, ko If šobrīd piedāvā. Iespējams, Tu atradīsi kaut ko, kas Tevi interesē un veidosi tālāko karjeru If.

Aktuālās vakances
Darba vide If

Vēlies strādāt If?

Sazinies ar mūsu personāla atlases darbiniekiem personals@if.lv