Iepazīsties! Zigmārs

 
Ieviesti procesi, kas pilda klientu vēlmes.
 

Pievienojies If komandai!

Vakances

Kā programmatūras kvalitātes procesu vadītājs Zigmārs par saviem darba pienākumiem mēdz stāstīt, tos salīdzinot ar restorāna apmeklējuma pieredzi. Uz restorānu mēs dodamies pēc gastronomiskas pieredzes, un mums nav jāzina, kas notiek virtuvē. Taču restorāna virtuve ir visa uzņēmums sirds. Tajā tiek piepildītas klienta vēlmes, un haosam tur nav vietas.  

Daudzskaitlīgajā un ļoti dažādām kompetencēm bagātavā If IT organizācijā programmatūras izstrādātāju komandas ir neredzamā virtuves daļa. Savukārt programmatūras kvalitātes nodrošināšanas procesi rūpējas, lai izstrādātāju darbs pie apdrošināšanai vajadzīgajām programmatūrām netiktu kavēts ar juceklīgiem iekšējiem procesiem un pārpratumiem. 

“Ja iekšējie procesi ir sakārtoti, tad mūsu klienti ātrāk saņem labāku produktu un mēs varam ātrāk pielāgoties viņu individuālajām vajadzībām. Mans ikdienas darbs ir saprast, kur rodas grūtības, un palīdzēt komandām atrast labāko risinājumu.”

Iemantot kolēģu uzticību 

Apdrošināšanas nozare ir uzticības bizness. Tāds ir arī kvalitātes procesu vadītāja darbs. Atšķirība ir tikai tā, ka kvalitātes procesu veiksmi lielā mērā nosaka nevis klientu, bet pašu kolēģu uzticība. Zigmārs atzīst, ka kolēģi ir jāiepazīst un viņu uzticība ir jāiegūst. Tikai tad lietas sāk notikt un mainās domāšanas paradumi. 

“Vienlaikus mēs strādājam ne tikai ar detaļām, bet arī skatāmies uz kopainu visā organizācijā, lai savestu kopā komandas un veidotu sadarbības, jo uz pastāvīgiem uzlabojumiem vērstas komandas ir mūsu mērķis,” stāsta Zigmārs.  

Ceļā uz spēcīgu kvalitātes nodrošināšanas komūnu 

Izcilas lietas notiek, ja ir labas tehnoloģijas un uz uzlabojumiem vērsta sistēma. Jau šobrīd If programmatūras izstrādātāju kompetence ir ļoti spēcīga. If tiek veidota jaudīga un uz sadarbību vērsta kopiena, jo vēlamies, lai dalīšanās ar zināšanām notiktu ne tikai komandās, bet arī dažādos IT organizācijas forumos, LinkedIn platformā, konferencēs, darbnīcās un citur. 

“Procesi, kas ir vienkārši un sakārtoti, ļauj atvieglot darba ikdienu. Kārtība šajā ziņā ļauj izstrādātājiem koncentrēties uz radošu darbu un klientiem noderīgu risinājumu veidošanu.

Tā mēs izvairāmies no liekiem pārdzīvojumiem par darbā pieļautām kļūdām un no strādāšanas brīvdienās. Mums ir svarīgs kolēģu sirdsmiers un dzīves–darba līdzsvars,” stāsta Zigmārs. 

Vēlies uzzināt vairāk? 

Lasi vairāk par If kā darba devēju un to, ko If šobrīd piedāvā. Iespējams, Tu atradīsi kaut ko, kas Tevi interesē un veidosi tālāko karjeru If.

Aktuālās vakances
Darba vide If

Vēlies strādāt If?

Sazinies ar mūsu personāla atlases darbiniekiem personals@if.lv