Iepazīsties! Katrīna

 
Rūpēs par lielisku klienta pieredzi digitālajā vidē.
 

Pievienojies If komandai!

Vakances

“Mamma piedalās daudzās sapulcēs”, tā Katrīna atbildētu, ja vajadzētu savai mazajai meitai izstāstīt, kāds ir viņas darbs. Taču šis nav stāsts par garlaikošanos, bet gan aizraujošu ikdienu klientu pieredzes ceļa kartēšanā.  

Pāris pēdējo gadu laikā If ir aktīvi strādāts ar daudzu digitālo procesu izveidi, kas tagad kļuvuši par pastāvīgu mūsu ikdienas biznesa sastāvdaļu. Tāpēc Katrīna un viņas kolēģi digitālajā nodaļā gādā par to, lai visiem klientiem If produktu iegāde būtu iespējami ērta. 

Nav svarīgi, vai cilvēki ir tikai pamanījuši If piedāvājumu vai arī domā par polises atjaunošanu, viņu pieredzei ir jābūt ātrai un pašsaprotamai. Arī digitālajā saziņā pareizā laika un vēstījuma atrašana nebūt nav viegls uzdevums.

“Lielisku klienta pieredzi veido viss kopā – gan skaidra un saprotama valoda, gan ērtas pašapkalpošanās iespējas nopirkt polisi, apmaksāt rēķinu, pieteikt atlīdzību. Tā arī ir digitālās komandas darba ikdiena, gādājot par cilvēku sirdsmieru un pārliecību, ka viss būs kārtībā. Tas ir pats galvenais.”

Zinātkārs prāts kā daļa no dienaskārtības 

Katrīna savu karjeru If veidojusi pēc principa darīt to, kas pašai ir interesanti un ļauj pilnveidoties. Vairākkārt uz brīdi ir “noliekot malā” jau apgūto un zināmo, viņa apguvusi citas jomas, centusies uzzināt vairāk par klientiem un lietotāju grupām. Tieši tāpēc Katrīnas zināšanu arsenāls ir plašs un daudzpusīgs – viņa pārzina gan interneta pārdošanas aspektus, gan IT sistēmu izstrādi un analīzi. Arī produktu pārdošanas procesi, lietotāju testi un pētījumi viņai nav sveša tēma. 

“Esmu vairākkārt mainījusi savu darba profilu gan tāpēc, ka vēlējos izmēģināt ko jaunu, gan tāpēc, ka bija vēlme darīt kaut ko radošāku vai izaicināt sevi jaunos projektos.”

Laikā, kad Katrīna audzināja savu meitiņu, viņas ieraksti LinkedIn platformā liecināja, ka viņa turpina mācīties. Viņa tiešsaistē intensīvi apguva produktu vadību, iesaistījās arī Riga Tech Girls mācību programmā. Visvairāk Katrīna sevi izglītojusi lietotāju pieredzē, jo tā apvieno zināšanas par vizuālo dizainu, arī psiholoģiju un satura pasniegšanu. Savukārt šobrīd aktuāla ir pārmaiņu vadības apgūšana. “Tagad es apzinos, cik būtiski ir domāt par cilvēkiem un savlaicīgi ar viņiem runāt. Galu galā pārmaiņas būs tik veiksmīgas, cik cilvēki būs tām gatavi,” atzīst Katrīna. 

Labākā darba vieta, kas man ir bijusi

Iemesli, kāpēc mēs paliekam strādāt vienā un tai pašā uzņēmumā, ir daudzi un katram savi. Darba saturs un kolēģi ir tas, kas Katrīnu joprojām notur If.

Viņa atzīst: “Man ir bijusi iespēja šeit augt, un tas ir svarīgi. Manai motivācijai vajag darba saturu, kas pieprasa mācīties un pilnveidoties. Arī kolēģi ir svarīgi – viņi ir izaugsmi veicinoši un ļoti dažādi. Tādi, no kuriem var mācīties vai kuriem var palūgt palīdzību, tādi, kas palīdz saņemties.” 

Vēlies uzzināt vairāk? 

Lasi vairāk par If kā darba devēju un to, ko If šobrīd piedāvā. Iespējams, Tu atradīsi kaut ko, kas Tevi interesē un veidosi tālāko karjeru If.

Aktuālās vakances
Darba vide If

Vēlies strādāt If?

Sazinies ar mūsu personāla atlases darbiniekiem personals@if.lv