Iepazīsties! Ivars

 
Saprast klientu un viņa situāciju.
 

Pievienojies If komandai!

Vakances

Kādā no savām iepriekšējām darbavietām Ivaru kolēģi reizēm sauca par komisāru. Tas tāpēc, ka viņš mācēja atšķetināt sarežģītas situācijas klientu apkalpošanā. Turklāt darīja to ar prieku. Arī kā If apdrošināšanas konsultants viņš ir viens no tiem kolēģiem, kurš izcili pārzina nozares “drēbi”. Nav divu vienādu cilvēku, nav arī divu vienādu dzīves situāciju un vajadzību – katram jāatrod īstais risinājums.

“Klients ir jāsajūt. Vairāk par akadēmiskām zināšanām šajā darbā ir vajadzīgs veselais saprāts – spēja salikt klienta puzli kopīgā bildē. Savā ziņā ir jāpārzina viss, un nekad nezini, vai nākamā saruna būs par KASKO vai lauku īpašumu ar zemi un zāles pļāvēju apdrošināšanu. Var gadīties, ka par veselības polisi interesēsies kundze gados un mēs runāsim par neirologa apmeklējumu vai acu operāciju.”

Uzticības bizness 

Ar piemērotiem risinājumiem katrā konkrētajā situācijā mēs klientiem piedāvājam sirdsmieru. Uz katru jautājumu par to “kā būtu, ja būtu” mums ir jāatbild. Cilvēkiem ir svarīga uzticība. Tāpēc sarunā ar klientu ir jāievēro pacietība un uzmanība. Ja klients uzticēsies, viņš būs atklāts un būs iespējams atrast labāko apdrošināšanas risinājumu. 

“Es jaunajiem kolēģiem bieži atgādinu, ka mēs vienlaicīgi esam gan konsultanti, gan risku izvērtētāji. Mums ir jāsaprot cilvēku vajadzības, tāpēc sarunās ar klientiem es mēdzu modelēt situācijas. Piemēram, vai attiecības ar tuviniekiem, draugiem ir tik labas, ka ugunsgrēka gadījumā būs, pie kā kādu laiku palikt, bet varbūt tomēr ir nepieciešams mājokļa aizvietošanas segums.”

Ticu apdrošināšanai un If 

Visa Ivara karjera ir bijusi saistīta ar klientu apkalpošanu – sarunām, risinājumu meklēšanu un palīdzību. “Šobrīd If ir mans ilgākais karjeras posms, tuvu pie 10 gadiem. Šeit strādāt ir viegli, jo es ticu apdrošināšanai. Tāpēc es nesēžu ar rūpēs savilktu pieri, daru to, kas man patīk un sanāk,” atzīst Ivars.  

“Mani vairāk interesē ikdienas sadarbība ar cilvēkiem. Es neesmu vadītāja tips un nekad neesmu domājis aiziet no pārdošanas. Tāpēc esmu pateicīgs, ka varu būt klātesošs saziņā ar mūsu klientiem un sniegt atbalstu kolēģiem,” stāsta Ivars. 

“Man patīk nākt uz darbu. Nekad neesmu lūkojies uz citām karjeras iespējām, taču neesmu klasisks telefonpārdošanas cilvēks. Nereti dienas laikā veicu tikai dažus zvanus, jo ar klientiem sazinos gan pa e-pastu, gan arī WhatsApp un citās lietotnēs. Nav svarīgi, kā palīdzēt cilvēkiem. Galvenais, ka klienti, un arī kolēģi man uzticas un tie, kam vajag, pateicoties ieteikumiem, mani atrod,” neslēpj Ivars. 

Vēlies uzzināt vairāk? 

Lasi vairāk par If kā darba devēju un to, ko If šobrīd piedāvā. Iespējams, Tu atradīsi kaut ko, kas Tevi interesē un veidosi tālāko karjeru If.

Aktuālās vakances
Darba vide If

Vēlies strādāt If?

Sazinies ar mūsu personāla atlases darbiniekiem personals@if.lv