Iepazīsties! Egils

 
Strādāt ar auto, rūpēties par cilvēkiem.
 

Pievienojies If komandai!

Vakances

Egils ir īsts auto entuziasts. Bērnībā viņš vēlējās kļūt par autobusa šoferi, bet jau 6 gadu vecumā bija ceļā uz Latvijas čempiona titulu kartingā. Arī šobrīd viņa dzīve ir par un ap auto. Auto tāmes un vērtības noteikšana, kā arī zaudējumu aprēķini ir galvenie Egila pienākumi. Taču labas tehniskās zināšanas noteikti nav viss – ikdienas darbā tikpat nozīmīga ir spēja saprasties ar cilvēkiem. 

“Svarīga mana darba sastāvdaļa ir profesionalitāte un miers sarunās ar klientiem, arī pārliecība saziņā ar partneriem. Tas īpaši noder, skaidrojot mūsu lēmumus un meklējot kompromisus. Ja nepieciešams, jāatbild ar humoru un savā ziņā jāspēj iekāpt klienta kurpēs.“

Klienti vienmēr ir atlīdzību galvenais fokuss. Taču tikpat svarīgas ir arī citas lietas, kas jāņem vērā, izskatot atlīdzības. Ilgtspējīga domāšana ir svarīga If sastāvdaļa, un mērķis ir visus remontdarbus veikt pēc iespējas ekoloģiskāk. If sadarbojas ar autoservisiem, kas arī domā par ilgtspēju. Mums ir svarīgi izstrādāt un piedāvāt arī no vides aizsardzības viedokļa viedus risinājumus. Piemēram, ir iespējams skrāpējumu apstrādāt, nekrāsojot visu automašīnu. Šāda domāšana nāk par labu gan pasaulei, gan mūsu klientiem. 

Pārzināt auto pasauli, mācīties un iesaistīties 

Egils un viņa kolēģi gādā par negadījumos cietušo auto iespējami ātru savešanu kārtībā. Tāpat atlīdzību kolēģi ar savu padomu un ekspertīzi ir blakus produktu izstrādes cilvēkiem, kā arī aktīvi līdzdarbojas institūcijās, kas eksaminē topošos auto ekspertus un izsniedz profesijas sertifikātus. 

“Skatoties uz bojātu auto, ekspertam faktiski ir jāspēj pateikt, kas ir bojāts, kādas detaļas varētu būt deformētas, kas jādara. Protams, ikvienam, kurš sevi vēlas saukt par ekspertu, ir jāspēj lietot dažādas tehnoloģijas.”

Egils ir pieredzējis, kā tehnoloģijas maina darba saturu. Papīra kalnus nomainījušas datorprogrammas, dramatiski mainījusies arī pati auto industrija. Mainās arī zaudējumu aprēķinu metodes, un auto tiek nepārtraukti tehnoloģiski uzlaboti. Egils atzīst: “Mēs faktiski esam nišas profesija. Taču ir jātur līdzi laikam un nepārtraukti jāmācās.” 

Ir uzņēmums, ir kolēģi, un viss ir kārtībā

Egilam ir visai unikāla pieredze. Viņa acu priekšā If no 20 cilvēku maza uzņēmuma 20 gadu laikā ir izaudzis līdz respektablam tirgus spēlētājam ar vairāk nekā 500 darbiniekiem. “Cilvēki, kas strādā atlīdzībās, šeit paliek ilgu laiku. Mums ir līdzīgs raksturs un humora izjūta. Protams, mēdz būt sarežģītas situācijas, taču kolēģi ir profesionāļi un, atbalstot vienam otru, tiekam galā un ejam tālāk,” atzīst Egils.  

“Man patīk labi padarīta darba sajūta, kad pēc smagiem un sarežģītiem negadījumiem izdodas tos atrisināt. Ir prieks, ja esam sapratušies un vienošanās cilvēkus atstājusi pateicīgus un priecīgus,” stāsta Egils.  

Vēlies uzzināt vairāk? 

Lasi vairāk par If kā darba devēju un to, ko If šobrīd piedāvā. Iespējams, Tu atradīsi kaut ko, kas Tevi interesē un veidosi tālāko karjeru If.

Aktuālās vakances
Darba vide If

Vēlies strādāt If?

Sazinies ar mūsu personāla atlases darbiniekiem personals@if.lv