Jūras un transporta uzņēmēju atbildības apdrošināšana

If Jūras un transporta uzņēmēju atbildības apdrošināšana atlīdzina zaudējumus kravas zuduma, bojājuma vai novēlotas piegādes gadījumā.

Saņemt piedāvājumu

Kāpēc pie If?

  • Mūsdienīga apdrošināšana
  • Profesionāls partneris
  • Ātrs, viegls atlīdzību process

Papildus standarta atbildības segumam apdrošināšana atlīdzina arī (1) nepareizi nosūtītas kravas pārsūtīšanas izmaksas, (2) saprātīgus izdevumus zaudējumu samazināšanai pēc negadījuma un (3) juridiskos izdevumus apdrošinājuma ņēmēja interešu aizstāvēšanai.

Uzņēmēju atbildības apdrošināšānas produkti:

(tiek apdrošināta autopārvadātāja civiltiesiskā atbildība par pārvadājumā esošās kravas pilnīgu vai daļēju zudumu, bojājumu vai piegādes nokavējumu atbilstoši CMR konvencijai, ieskaitot kravas transportēšanas izdevumus (fraktu) un kravas muitas nodevas. Papildus standarta atbildības segumam apdrošināšana atlīdzina arī (1) glābšanas izdevumus 20’000.00 EUR apmērā zaudējumu apmēra ierobežošanai un samazināšanai, ieskaitot izdevumus, kas ir saistīti ar pārvadājumā esošās kravas saglabāšanu pēc avārijas, šķirošanu, pārpakošanu, bojātās kravas realizāciju, kā arī (2) juridiskos izdevumus, tai skaitā pārstāvot tiesā, apdrošinājuma ņēmēja interešu aizstāvēšanai)

(tiek apdrošināta ekspeditora atbildība, sniedzot kravu ekspedīcijas pakalpojumus. Papildus standarta atbildības segumam apdrošināšana atlīdzina arī (1) nepareizi nosūtītas kravas pārsūtīšanas izmaksas, (2) sapratīgus izdevumus zaudējumu samazināšanai pēc negadījuma vai nenovēršami draudošu zaudējumu novēršanai vai ierobežošanai un (3) juridiskos izdevumus apdrošinājuma ņēmēja interešu aizstāvēšanai tiesā)

(tiek apdrošināta noliktavas operatora atbildība kravas zaudējuma vai bojājuma gadījumos, apstrādājot un uzglabājot kravas. Papildus standarta atbildības segumam apdrošināšana atlīdzina arī nepareizi nosūtītas kravas pārsūtīšanas izmaksas, sapratīgus izdevumus zaudējumu samazināšanai pēc negadījuma vai nenovēršami draudošu zaudējumu novēršanai vai ierobežošanai, kā arī juridiskos izdevumus apdrošinājuma ņēmēja interešu aizstāvēšanai tiesā)

(tiek apdrošināta kuģu un/vai līniju aģentūras atbildība kļūdas vai neuzmanības rezultātā, sniedzot kuģu vai līnijas aģentēšanas pakalpojumus. Papildus standarta atbildības segumam apdrošināšana atlīdzina arī juridiskos izdevumus apdrošinājuma ņēmēja interešu aizstāvēšanai tiesā)