Aktuālā informācija

If Biznesa klientiem

Saistībā ar Covid-19 pandēmiju un valsts institūciju izsludināto ārkārtas stāvokli, daudzi uzņēmumi ir bijuši spiesti pārcelt darba vietas no biroju telpām uz darbinieku dzīvesvietām. Izprotot situāciju, kādā atrodas daudzi uzņēmēji, If P&C Insurance AS kā sociāli atbildīgs uzņēmums ir nolēmis paplašināt klientu apdrošināto biroja aprīkojuma (klēpjdatoru, datoru, monitoru, printeru, skeneru un līdzīgu uzņēmumam piederošu biroja aprīkojumu) apdrošināšanas teritoriju.

 

Apdrošināšanas teritorija šobrīd tiek paplašināta un apdrošināšanas segums attiecas arī uz pastāvīgi apdzīvotām uzņēmumu darbinieku dzīvesvietām un citām konstruktīvi slēgtām vietām, kur biroja aprīkojums tiek izmantots attālinātā darba vajadzībām.

 

Noteikums par paplašināto apdrošināšanas teritoriju ir spēkā If P&C Insurance AS korporatīvā īpašuma apdrošināšanas līgumiem esošajiem un jaunajiem klientiem līdz brīdim, kamēr valsts iestādes oficiāli paziņos par ārkārtas stāvokļa beigām. Jāpiebilst, k ar šo paziņojumu tiek paplašināta tikai apdrošināšanas teritorija, pārējie apdrošināšanas līgumu noteikumi paliek nemainīgi.