Apdrošināšanas risinājumi  grāmatvedības pakalpojumu sniedzējiem

Neatkarīgi, vai grāmatvedības pakalpojumus sniedzat individuāli vai pārstāvat grāmatvedības uzņēmumu, mēs Jums palīdzēsim atrast piemērotāko apdrošināšanas risinājumu.

Pieteikties konsultācijai

Ja sniedzat grāmatvedības ārpakalpojumus, tad Jums saskaņā ar likumu "Par grāmatvedību" jābūt grāmatvežu profesionālās civiltiesiskās atbildības apdrošināšanai ar minimālo atbildības limitu vismaz 3000 EUR. Tā paredzēta, lai kompensētu zaudējumus, ko netīšām varat nodarīt saviem klientiem.

Realitātē zaudējumi var būt daudz lielāki. Tie atkarīgi gan no klientu skaita - jo vairāk klientu, jo lielāki zaudējumi - gan klientu darbības specifikas.

Nekļūdās tikai tie, kuri nedara. Mēs palīdzēsim Jums veiksmīgi turpināt darbu, kompensējot zaudējumus, ko radījušas Jūsu nejauši pieļautās kļūdas vai citi neparedzēti atgadījumi.

Jūs pārzināt grāmatvedību, mēs – apdrošināšanu

Grāmatvedības pakalpojumu sniedzēju biežākie apdrošināšanas gadījumi:

 • Grāmatvedības kļūdas un kļūdu radītie zaudējumi

  Lielas darba slodzes rezultātā var tikt pieļautas kļūdas. Piemēram, nepareizi aprēķināti, samaksāti vai pārmaksāti nodokļi, atskaišu neiesniegšana noteiktajā termiņā. Zaudējumi šādos gadījumos svārstās no 2000€ līdz 3000€.

 • Zaudējumi, kas radušies profesionālu pārkāpumu dēļ

  Atsevišķas profesionālas kļūdas var izraisīt arī lielus zaudējumus. Lielākā If izmaksātā profesionālās civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas kompensācija par klientam radītajiem zaudējumiem bija vairāk kā 50000€.

Cik izmaksā apdrošināšana uzņēmumam, kas sniedz grāmatvedības pakalpojumus?

Piemērs 1

Apdrošināta tikai profesionālā civiltiesiskā atbildība (atbilstoši likuma prasībām)

Grāmatvedības uzņēmuma apgrozījums ir 40 000 €, izvēlēts minimālais ārpakalpojuma grāmatveža profesionālās atbildības apdrošināšanas limits - 3 000 €.

Mūsu piedāvātais risinājums:

 • Ārpakalpojuma grāmatveža profesionālās atbildības apdrošināšana ar limitu 3000 €.

Polises cena: 55 € gadā

Grāmatvedības uzņēmuma apgrozījums ir 80 000 €, izvēlēts minimālais ārpakalpojuma grāmatveža profesionālās atbildības apdrošināšanas limits - 3 000 €.

Mūsu piedāvātais risinājums:

 • Ārpakalpojuma grāmatveža profesionālās atbildības apdrošināšana ar limitu 3000 €.

Polises cena: 75 € gadā

Piemērs 2

Apdrošināta uzņēmuma darbība, iekļaujot arī īpašuma un komercdarbības partraukumu

Grāmatvedības uzņēmums nomā telpas 70 m2, kurās veikts neliels remonts 3 000 € vērtībā. Telpās atrodas uzņēmumam piederošie pamatlīdzekļi (mēbeles, datortehnika u.c.) 10 000 € vērtībā.

Grāmatvedības uzņēmuma apgrozījums ir 80 000 € un tas izvēlas ārpakalpojuma grāmatveža profesionālās atbildības apdrošināšanu atbilsoši likuma parasībām ar minimālo limitu 30 000 € apmērā.

Mūsu piedāvātais risinājums:

 • Īpašuma apdrošināšana telpām, iekārtām - limits 13 000 €
 • Komercdarbības pārtraukuma apdrošināšana - limits 10 000 €
 • Nomnieka civiltiesiskās atbildības apdrošināšana - limits 10 000 €
 • Ārpakalpojuma grāmatveža profesionālās atbildības apdrošināšana - limits 30 000 €

Polises cena: 70 € gadā

Ko var apdrošināt?

Ikdienā mēdz būt daudz pārsteigumu – darbu gūzmas dēļ nokavēta dokumentu iesniegšana, kļūdaini veikts maksājums vai iesniegts neprecīzs nodokļu aprēķins, kā rezultātā klientam radīti zaudējumi un uzlikts sods. Iegūstiet mieru un pārliecību, un esiet droši dažādās situācijās!

Vēlaties saņemt atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar apdrošināšanu?

Mēs konsultēsim Jūs un izveidosim tieši Jūsu uzņēmuma personalizētu apdrošināšanas piedāvājumu, jo sarunas laikā izanalizēsim uzņēmuma pašreizējos riskus, kā arī pārrunāsim tos riskus, kas, uzņēmumam attīstoties, varētu rasties nākotnē.

No sirds priecāsimies atrast vispiemērotāko risinājumu Jūsu uzņēmumam, lai Jums būtu sirdsmiers un atliktu gan laiks, gan enerģija pašam svarīgākajam - Jūsu uzņēmuma attīstībai un vadībai!