Apdrošināšanas risinājumi birojiem

Neatkarīgi vai biroja telpa ir maza, piemērota vienai personai, vai tas ir plašs telpu komplekss - mēs palīdzēsim atrast piemērotāko apdrošināšanas risinājumu Jūsu uzņēmumam.

Pieteikties konsultācijai

Lai Jūs varētu koncentrēties uz savu pamatdarbību, mēs palīdzēsim izprast un novērtēt riskus, kuri visbiežāk ietekmē biroju darbību, kompensējot ugunsgrēka, šķidruma noplūdes un citu nelaimes gadījumu radītos zaudējumus. Pasargājiet uzņēmumu no negaidītām izmaksām!

Jūs pārzināt kā organizēt biroja darbu, mēs - apdrošināšanu!

Vai zinājāt, ka birojos visbiežāk:

  • Inženierkomunikāciju bojājumi vidēji izmaksā 2000€

    Biežāk sastopamie negadījumi birojos – ūdensvada plīsumi un elektriska rakstura bojājumi.

  • Ugunsgrēka dēļ vidējie zaudējumi 20000€

    Pat neliels ugunsgrēks var apturēt biroja darbu uz ilgāku laiku.

  • Bojājumi trešajām personām vidēji izmaksā 5000€.

    Visbiežāk ūdens radītie bojājumi ir ne vien pašam birojam, bet arī kaimiņu telpām un mantai tajās.

Cik izmaksā biroja apdrošināšana?

Sazināties ar apdrošinātāju

Ko var apdrošināt?

Dinamiskajā biroju ikdienā mēdz būt daudz pārsteigumu – pārplīsis ūdensvads nopludina biroja un apakšējo kaimiņu telpas, elektrības svārstību dēļ nodarīti bojājumi biroja tehnikai, kāds nodarījis zaudējumus jūsu auto kas novietots biroja stāvvietā, vai neveikls darbinieks netīšām nometis zemē datoru – šie visi ir zaudējumi, kurus iespējams apdrošināt pie If Apdrošināšanas.

Vēlaties saņemt atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar apdrošināšanu?

Mēs konsultēsim Jūs un izveidosim tieši Jūsu uzņēmuma personalizētu apdrošināšanas piedāvājumu, jo sarunas laikā izanalizēsim uzņēmuma pašreizējos riskus, kā arī pārrunāsim tos riskus, kas, uzņēmumam attīstoties, varētu rasties nākotnē.

No sirds priecāsimies atrast vispiemērotāko risinājumu Jūsu uzņēmumam, lai Jums būtu sirdsmiers un atliktu gan laiks, gan enerģija pašam svarīgākajam - Jūsu uzņēmuma attīstībai un vadībai!