Daži veidi, kā ar KASKO vari ietaupīt naudu

Pareiza KASKO izvēle nodrošinās draudzīgu ikmēneša rēķinu un palīdzēs ietaupīt naudu nākotnē.

Zināms, ka KASKO apdrošināšana transportlīdzeklim nav obligāta, bet, ja regulāri brauc ar automašīnu un bieži izmanto to kā pārvietošanās līdzekli, KASKO ir ļoti ieteicams. KASKO palīdzēs daudzās situācijās, sākot ar nelielu, bet nepatīkamu akmentiņu vējstiklā, beidzot ar auto vandālisma gadījumiem un automašīnas zādzību.

Lai gan KASKO polise no pirmā acu uzmetiena var šķist kā tikai papildu ikmēneša izdevumi, patiesībā ir daudz situāciju, kad KASKO apdrošināšana palīdzēs ietaupīt naudu. Svarīgi ir atrast piemērotu apdrošināšanu, kas atbilst tavām cerībām un vajadzībām.

#1 Izvēlies savai automašīnai vispiemērotāko aizsardzību

Sajūta, ka esi apdrošinājies pret pilnīgi visiem riskiem, ir ļoti patīkama, tomēr ir vērts padomāt un uzdot sev vienkāršu jautājumu - ko es sagaidu no sava KASKO?

Svarīgi saprast:

  • Vai ar auto pārvietojies vien dažas dienas nedēļā vai auto ir liels palīgs Tavās ikdienas gaitās.
  • Vai mēdz pārvadāt savas personīgās mantas? 
  • Vai Tev ir svarīgs maiņas auto? Varbūt Tev nemaz nav nepieciešams maiņas auto, jo ģimenē ir vairāki auto un Tavu ikdienu neietekmēs auto remonts?
  • Kā arī citi jautājumi, kurus Tu  vai Tava ģimene zināsiet vislabāk. Svarīgi apzināties, lai kāda būtu Tava If KASKO izvēle, mēs vienmēr būsim blakus!

Ņem vērā, ka KASKO apdrošināšanas cenu ļoti būtiski ietekmēs arī tas, ar kādu auto Tu brauc. Ir skaidrs, ka bagātīgākas komplektācijas un jaunākas automašīnas remonts būs dārgāks, tāpēc arī KASKO vajadzētu izvēlēties ar plašāku segumu. Vecākam auto būtu svarīgi iegādāties vismaz Pamata KASKO, kas palīdzēs standarta negadījumos. Saprotam, ka 10 gadus vecam Nissan nav nepieciešama tāda pati aizsardzība kā jaunam premium klases Volvo.
Galu galā - negadījumu un vandālisma seku novēršana izmaksā ļoti daudz. Pārliecinies, ka esi iepazinies ar noteikumiem un zini savas tiesības un apdrošināšanas piedāvātās iespējas.

Ir vērts noskaidrot, ko un cik daudz piedāvā katrs no KASKO veidiem.  Mēs esam izveidojuši četras KASKO programmas – Pamata KASKO, Super KASKO,  Super+ KASKO un Vislabākais If KASKO. Izvēlies sev nepieciešamo un nepārmaksā. 

Svarīgi! Izvēloties KASKO, vienmēr apskati dažādu apdrošināšanas pakalpojumu sniedzēju piedāvājumus – lētākais KASKO ne vienmēr nozīmēs labāko aizsardzību kritiskās situācijās. Atrodi piemērotu līdzsvaru starp cenu un pakalpojumu, lai justos droši visās situācijās. Ja ir kādi jautājumi, noteikti sazinies ar mums.

#2 Izvēlieties sev tīkamas summas KASKO pašrisku

Pašrisks ir naudas summa, kas jāmaksā pašam, kad iestājas apdrošināšanas gadījums. Labā ziņa ir tā, ka ar KASKO pašriska summu Tu faktiski vari mainīt savas apdrošināšanas cenu – jo lielāku pašrisku izvēlies, iegādājoties apdrošināšanu, jo mazāka ir Tava KASKO perioda apdrošinājuma summa.

Tu pats vari izlemt, cik lielu pašrisku vēlies maksāt. Visi 4 If KASKO apdrošināšanas veidi ļauj aprēķināt apdrošināšanas cenu ar pašrisku 200 €, 300 € un 500 € – Tu vari izvēlēties sev piemērotāko un tādējādi ietekmēt apdrošināšanas cenu.

#3 Situācijas, kad nav jāmaksā pašrisks

Salīdzinot KASKO veidus, noskaidro, kurās situācijās pašrisks netiks piemērots. Piemēram, Tev nebūs jāmaksā pašrisks gadījumos, ja notiks tieša sadursme ar dzīvniekiem (ņem vērā, ka tie var būt gan meža dzīvnieki, gan mājdzīvnieki) vai trāpīs akmens stiklā un dosies to saremontēt/mainīt pie mūsu sadarbības partneriem. Bez tam mēs neierobežojam stikla gadījumu skaitu - ja būs vairāki stiklu gadījumi, tad tie visi būs bez pašriska!

Ja nepieciešama speciālista palīdzība, droši zvani, raksti un jautā

Esi atbildīgs un rūpējies par drošību!
#4 Izvēlies sev ērtāko un labāko KASKO apmaksas veidu

Maksājumu vari sadalīt 2, 4, 6 un 12 daļās bez papildus maksas. Piemēram, ja Tava KASKO cena uz gadu ir 150 EUR, tad, sadalot maksājumu 6 daļās, katru reizi maksāsi tikai 25 EUR. Ja tev ērtāk ir maksāt katru mēnesi, vari maksājumu sadalīt 12 daļās, joprojām bez papildu maksas.

#5 Esi kārtīgs un mierīgs braucējs

Nav noslēpums, ka KASKO polises cenu ietekmēs arī Tevis izraisīto negadījumu skaits iepriekšējā apdrošināšanas periodā, tāpēc jo mierīgāks un kārtīgāks braucējs būsi uz ceļa, jo izdevīgāks būs KASKO piedāvājums.

Brauc mierīgi un kārtīgi

Nesaņēmi atbildi uz savu jautājumu vai pirms apdrošināšanas iegādes vēlies konsultēties ar mūsu apdrošināšanas speciālistu?

Zvani vai raksti mums!
Tālrunis:  67 338 333
E-pasts: info@if.lv