Turpini kustību, kamēr Tavs auto ir remontā

Uzzini, kādus transporta izdevumus kompensē Tava KASKO polise.

Pēkšņa palikšana bez ikdienas sabiedrotā – automašīnas – var ne tikai radīt finansiālu diskomfortu, bet arī nevēlamus izaicinājumus ierastajā dienas ritmā. Jācenšas tikt skaidrībā, kā aizvest bērnus līdz bērnudārzam, nokļūt līdz darba vietai un kā no veikala nogādāt mājup ne visai parocīgos iepirkumu maisiņus. Taču zini, ka ar to visu var tikt galā bez liekām raizēm. Kā? Ļauj mums Tev par to pastāstīt.

Svarīgi izvēlēties atbilstošu KASKO apdrošināšanas polisi

Neatkarīgi no tā, cik pārliecināts esi par savām braukšanas prasmēm, negadījumi uz ceļa pārsteidz mūs pavisam nesagatavotus. Dažkārt izvairīties no sadursmes nav iespējams. Tāpēc, ja esi autobraucējs, ir ļoti svarīgi jau laikus sevi pasargāt no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, iekļūstot ceļu satiksmes negadījumā.

To vari izdarīt, iegādājoties sev vispiemērotāko If KASKO apdrošināšanu. Kāpēc uzsveram 'vispiemērotāko'? Tāpēc, ka apdrošināšanas polises un tajās ietvertie riski atšķiras. Piemēram, ja nevari iedomāties savu ikdienu bez auto, tad savā KASKO polisē obligāti iekļauj risku, kas paredz maiņas auto nodrošinājumu. Tāpēc pirms veic pirkumu, izvēlies savu polisi pārdomāti.

Ar atbilstošu KASKO apdrošināšanu "kabatā", būsi soli tuvāk tam, lai justos mierīgāk un finansiāli drošāk, esot satiksmē.

If KASKO polises, kurās iekļauts "Nomas auto un transporta izdevumu" risks:

  • Vislabākais If KASKO
  • Super+ KASKO
  • Super KASKO (kompensē tikai transporta, nevis nomas vai maiņas auto izmaksas)


Pirms iegādājies, rūpīgi izpēti katru KASKO polisi

Lūdzu, ņem vērā, ka maiņas vai nomas auto varēsi pieteikties gadījumā, ja Tavs auto pēc apdrošināšanas gadījuma iestāšanās vairs nebūs braukšanai paredzētā kārtībā. Kas ir apdrošināšanas gadījums? Piemēram, Tavs auto cieš ceļu satiksmes negadījumā vai sadursmē ar dzīvnieku; tiek nozagts u.c. Uzzini vairāk KASKO noteikumos.

Maiņas auto

Ja pēc negadījuma Tavs auto ir remontā, tad pagaidu maiņas auto var pasargāt no liekām raizēm. Tas nozīmē, ka, neskatoties uz nepatīkamo situāciju, vari atgriezties uz ceļa un netraucēti turpināt savas ikdienas gaitas. 

Tev ir If Super+ KASKO vai Vislabākais If KASKO polise? Tad zini, ka nodrošināsim Tavam auto līdzvērtīgu maiņas auto no mūsu nomas partneriem.  Piedāvājam dažādus kompaktās (piemēram, Opel Astra, VW Golf, Toyota Corolla) un vidējās (piem., VW Passat, Opel Insignia, Toyota Camry) klases nomas auto.

Atceries! Ja nomas auto pieejamība Tev ir svarīga – ieskaties savā If KASKO polisē un pārliecinies vai esi tajā iekļāvis arī "Nomas auto un transporta izdevumi" risku.

Taksometra un citu transportlīdzekļu izdevumi

Ja pēc ceļu satiksmes negadījuma Tavam auto nepieciešams remonts, taču saproti, ka maiņas auto remonta periodā nav nepieciešams, Tev noderēs kāds cits mobilitātes risinājums.

Piemēram, lai pārvietotos un ērti nokļūtu galamērķī vari izmantot sabiedrisko transportu, taksometru vai koplietošanas auto (Bolt drive, CityBee u.c.). 

Esi mikromobilitātes pārvietošanās līdzekļu piekritējs? Tad zini, ka kompensējam izdevumus arī par, piemēram, elektrisko skrejriteņu vai velosipēdu nomu.

Neatkarīgi no tā, kādu pārvietošanas līdzekli izvēlies – neaizmirsti saglabāt apmaksu apliecinošus dokumentus (rēķinus, čekus), lai vari pieteikt atlīdzību. 

Starp citu, mums ir cieša sadarbība ar Carguru. Ja izlemsi pārvietoties Carguru automašīnu, kamēr Tavējā būs remontā, nosūtīsim Tev iepriekš apmaksātu kodu, kuru varēsi ievadīt viņu mobilajā lietotnē un izmantot brauciena apmaksai. 

Vēršam uzmanību, ka transporta izdevumiem tiek noteikts limits, kuru precizēsim pēc tam, kad būsi iesniedzis pieteikumu.

Kā varu pieteikties maiņas auto?

  1. Piesaki KASKO atlīdzību To vari ērti izdarīt Mans If profilā vai If Mobile aplikācijā. Obligāti pievieno ar negadījumu saistītus dokumentus un foto.
  2. Sagaidi mūsu atbildi Mēs izskatīsim pieteikumu un nosūtīsim atlīdzības lietas numuru, lai vari pieteikties nomas auto vai citam maiņas transporta veidam.
  3. Izvēlies, kā pārvietosies Aizpildi maiņas auto pieteikumu, izvēloties nomas auto, taksometru vai citu maiņas auto veidu.
  4. Turpini ceļu Ar atbilstošu KASKO apdrošināšanas polisi netraucēti izbaudi ikdienu, kamēr Tavs auto ir remontā.

Piesakies nomas auto, taksometram vai citai pārvietošanās iespējai jau tagad!

Brauc ar pārliecību

Pēc negadījuma palikt bez auto pavisam noteikti nav patīkami. Taču ar atbilstošu apdrošināšanu raižu apjoms manāmi samazinās.

Izvēlies If KASKO polisi, kurā iekļauti nomas auto un transporta izdevumi. Un, notiekot negadījumam, Tev atliks vien izvēlēties, kā turpināt savas ikdienas gaitas – ar nomas auto, taksometru, koplietošanas auto vai, varbūt, skrejriteni?

Pirkt KASKO

Piesaki atlīdzību ātri un ērti

Ceļu satiksmes negadījumi visbiežāk ir neparedzami. Ja kādreiz gadās tādā iekļūt, zini – mēs palīdzēsim rast ātru un efektīvu risinājumu situācijas risināšanai un Tu varēsi turpināt savus plānus netraucēti.

Atceries, atlīdzību vari ērti pieteikt aplikācijā If Mobile Baltics un Mans If profilā.