KASKO apdrošināšana

Kuru veidu izvēlēties?

Pērkot auto apdrošināšanu, ir svarīgi izvēlēties sev piemērotāko un nepārmaksāt. Mēs piedāvājam trīs veidu KASKO apdrošināšanu, atbilstoši dažādām klientu vajadzībām un auto vecumam. Salīdzini un izvēlies to, kas vislabāk atbilst Tev.

PAMATKASKO

Šī ir apdrošināšanas programma, kas iekļauj pašu nepieciešamāko Tavam sirdsmieram – atlīdzību zādzības, negadījuma vai sadursmes ar dzīvnieku gadījumos, kā arī atlīdzina stiklu bojājumus.

Atlīdzību saņemsi arī tad, ja auto būs piemeklējusi uguns nelaime. Sniegsim arī diennakts auto palīdzību uz ceļa, ja tāda būs nepieciešama. Turklāt šīs programmas risku segums pilnībā apmierinās ikviena līzinga devēja prasības.

Uzzini vairāk par  KASKO programmu riskiem un iepazīsties ar apdrošināšanas noteikumiem.

SUPERKASKO

Apdrošināšanas programma ar plašu risku segumu tiem, kas auto izmanto ikdienā un vēlas saņemt daudz lielāku drošības sajūtu kā ierasts.

Papildus jau ierastajiem KASKO riskiem iegūsti:

  • Vadītāja un pasažieru nelaimes gadījumu apdrošināšanu. Ja negadījuma rezultātā vadītājam vai pasažieriem būs nepieciešama medicīniskā palīdzība, mēs segsim ārstēšanās izmaksas līgumā noteiktās summas apmērā. Paliekošas invaliditātes vai nāves gadījumā mēs izmaksāsim kompensāciju, kā arī segsim izmaksas, kas radušās mājokļa pielāgošanai personai ar īpašām vajadzībām.
  • Jaunvērtību. Iestājoties apdrošināšanas gadījumam, apdrošinātājs izmaksā naudas summu, kas atbilst faktiskajai transportlīdzekļa iegādes summai.
  • Maiņas auto. Ja Tavs auto pēc negadījuma nav braucams, jau no pirmās remonta dienas saņemsi A klases bezmaksas maiņas auto uz visu remonta laiku.

Uzzini vairāk par  KASKO programmu riskiem un iepazīsties ar apdrošināšanas noteikumiem.

SUPERKASKO PLUSS

Šī ir apdrošināšanas programma ar visplašāko iespējamo risku segumu gan tiem, kas iegādājušies jaunu auto, gan tiem, kas savā auto regulāri pārvadā personīgas mantas, kā arī tiem, kas vēlas pilnīgu sirdsmieru un drošības garantiju.

Apdrošināšanas polisē tiks iekļauti pilnīgi visi iespējamie apdrošināšanas gadījumu riski, tostarp:

  • Maiņas auto. Ja Tavs auto pēc negadījuma nav braucams, jau no pirmās remonta dienas saņemsi B klases bezmaksas maiņas auto uz visu remonta laiku.
  • Atslēgu zādzība. Ja Tava auto atslēgas tiks nozagtas, mēs apmaksāsim izdevumus par jaunu aizdedzes atslēgu izgatavošanu, kā arī  par jauno un esošo aizdedzes atslēgu pārprogrammēšanu.
  • Degvielas sajaukšana. Mēs apmaksāsim izdevumus, kas radušies nepareizas degvielas iepildes gadījumā, t.i., degvielas izsūknēšanas, tvertnes skalošanas un degvielas padeves sistēmas remonta izmaksas, kā arī apmaksāsim Tev 10 litrus piemērotas degvielas.
  • Bagāžas apdrošināšana. Mēs atlīdzināsim zaudējumus, kas radušies Tavai bagāžai avārijas vai ugunsgrēka gadījumā. Mēs atlīdzināsim zaudējumus līdz pat 1000 eiro, ja no Tava auto salona vai bagāžas nodalījuma tiks nozagtas personīgas mantas.

Uzzini vairāk par  KASKO programmu riskiem un iepazīsties ar apdrošināšanas noteikumiem.