Galvenā izvēlne Pāriet uz saturu

Ziņas medijiem: 2020

 1. Visbiežākais cēlonis sadursmēs ar meža dzīvniekiem – stirna

  26 novembris 2020
 2. E.Gulbja Laboratorijas analīžu pārskats turpmāk arī aplikācijā

  24 novembris 2020
 3. Pētījums: Latvijas iedzīvotāji pārsvarā maina automašīnu apnicīgā remonta dēļ

  29 septembris 2020
 4. Aptauja: Piektdaļa Latvijas iedzīvotāju izmanto videoreģistratorus

  19 augusts 2020
 5. Esi piesardzīgs un ievēro drošību atpūtā uz ūdens!

  28 jūlijs 2020
 6. Aptauja: 46 procenti latviešu šovasar plāno doties ceļojumā ārpus valsts robežām

  16 jūlijs 2020
  Lai arī pirms kāda laika Latvijas iedzīvotājiem bija jāpielāgo savu ceļojumu plāni, ceļošanas paradums nav zudis. Daudzi šovasar par savu atvaļinājumu galamērķi izvēlas dzimteni vai kaimiņvalstis, taču desmitā daļa plāno doties uz Eiropu vai pat tālāk.
 7. Pētījums: Vairāk nekā divas trešdaļas Latvijas autovadītāju brauciena laikā izmanto mobilo tālruni

  02 jūlijs 2020
  70 procenti Latvijas autovadītāju, braucot ar automašīnu, lieto mobilo tālruni. Teju puse jeb 48 procenti izmanto savu viedtālruni navigācijai, 35 procenti veic zvanus un sarunājas, izmantojot austiņas, un 14 procenti klausās iecienītu mūziku. Taču vairāk nekā desmitā daļa atzīst, ka veic sarunas pa telefonu, neizmantojot brīvroku sistēmu, kamēr 9 procenti sērfo internetā un raksta īsziņas.
 8. If saņēmis starptautisku balvu par klientu pieredzes pārvaldības risinājumiem

  02 jūnijs 2020
  If Apdrošināšana Baltijas valstīs uzvarējusi starptautiskā “Klientu pieredzes” konkursā kategorijā “Klienta balss”, ko organizē pasaules līderis risinājumu izstrādes jomā – Confirmit ACE (ang.val. Achievement in Customer Excellence).
 9. Pasargā suni no ērces koduma

  02 jūnijs 2020
  Ērces ir aktīvas viscaur gadu, bet jo īpaši – siltākā laikā. Un no tām piesardzīgiem jābūt ne tikai cilvēkiem, bet arī mājdzīvniekiem, kuriem ērču pārnēsātās slimības var izraisīt veselību, pat dzīvību apdraudošas sekas. Lai samazinātu iespēju saskarties ar neparedzētām situācijām, If Apdrošināšana un Dino zoo veterinārklīnika dalās ar ieteikumiem, kā pasargāt suni no ērces koduma un kā rīkoties, ja tomēr sunim ir piesūkusies ērce.
 10. Atklāj velo sezonu droši!

  25 maijs 2020
  Šonedēļ Latvijā pavasarīgi silts laiks, tas nozīmē, ka vairāk laika varam pavadīt svaigā gaisā un uz darbu vai atpūtā pie dabas doties ar dabai visdraudzīgāko transportlīdzekli – velosipēdu, ievērojot savstarpēju 2m distanci no citiem braucējiem. Lai sezona aizripotu priecīgi, If Apdrošināšana aicina ikvienu velosipēdistu parūpēties par sava velosipēda drošību, jo diemžēl jau ir konstatēti pirmie zādzības gadījumi.
 11. Nākotnes darbs – birojā vai mājās?

  25 maijs 2020
  Daudzu biroju darbinieki ar nepacietību gaida to brīdi, kad varēs atgriezties birojā. Šis laiks ir īpaši izaicinošs tiem, kuri dzīvo lielpilsētā kopā ar maziem bērniem. Situācija ar Covid-19 izplatības kontrolēšanu Eiropā sniedz zināmu cerību, ka mēs drīzumā varētu atgriezties pie ierastākas dzīves. Būsim optimistiski, taču ne naivi. Lai noskaidrotu savu darbinieku viedokli par darbu birojā vai mājās, If Apdrošināšana Baltijas valstīs veica iekšēju aptauju.
 12. Papildināts 27.03.2020. Koronavīruss un If ceļojumu apdrošināšana

  27 februāris 2020
  Covid-19 turpina ietekmēt Latvijas iedzīvotāju ceļojumu plānus, tāpēc skaidrojam kā vīruss ietekmē If ceļojumu apdrošināšanas nosacījumus.
 13. Aptauja: Par appludinātu kaimiņu dzīvokli 70% iedzīvotāju maksātu no savas kabatas

  31 janvāris 2020
  If Apdrošināšanas veiktajā aptaujā noskaidrots, ka lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju nav pasargāti no izdevumiem, ja viņu vainas dēļ tiktu nodarīti zaudējumi trešās personas veselībai vai mantai, piemēram, tiktu appludināts kaimiņu dzīvoklis.