1. Atklāj velo sezonu droši!

  25 maijs 2020
  Šonedēļ Latvijā pavasarīgi silts laiks, tas nozīmē, ka vairāk laika varam pavadīt svaigā gaisā un uz darbu vai atpūtā pie dabas doties ar dabai visdraudzīgāko transportlīdzekli – velosipēdu, ievērojot savstarpēju 2m distanci no citiem braucējiem. Lai sezona aizripotu priecīgi, If Apdrošināšana aicina ikvienu velosipēdistu parūpēties par sava velosipēda drošību, jo diemžēl jau ir konstatēti pirmie zādzības gadījumi.
 2. Nākotnes darbs – birojā vai mājās?

  25 maijs 2020
  Daudzu biroju darbinieki ar nepacietību gaida to brīdi, kad varēs atgriezties birojā. Šis laiks ir īpaši izaicinošs tiem, kuri dzīvo lielpilsētā kopā ar maziem bērniem. Situācija ar Covid-19 izplatības kontrolēšanu Eiropā sniedz zināmu cerību, ka mēs drīzumā varētu atgriezties pie ierastākas dzīves. Būsim optimistiski, taču ne naivi. Lai noskaidrotu savu darbinieku viedokli par darbu birojā vai mājās, If Apdrošināšana Baltijas valstīs veica iekšēju aptauju.
 3. Papildināts 27.03.2020. Koronavīruss un If ceļojumu apdrošināšana

  27 februāris 2020
  Covid-19 turpina ietekmēt Latvijas iedzīvotāju ceļojumu plānus, tāpēc skaidrojam kā vīruss ietekmē If ceļojumu apdrošināšanas nosacījumus.
 4. Aptauja: Par appludinātu kaimiņu dzīvokli 70% iedzīvotāju maksātu no savas kabatas

  31 janvāris 2020
  If Apdrošināšanas veiktajā aptaujā noskaidrots, ka lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju nav pasargāti no izdevumiem, ja viņu vainas dēļ tiktu nodarīti zaudējumi trešās personas veselībai vai mantai, piemēram, tiktu appludināts kaimiņu dzīvoklis.