Galvenā izvēlne Pāriet uz saturu

Ziņas medijiem: 2018

 1. Bezvests.lv meklēšanas misijās turpmāk būs elektrība

  10 decembris 2018
  Biedrība Bezvests.lv, kas organizē pazudušo cilvēku meklēšanu Latvijā, svētkos kā ziedojumu saņēmuši elektrības ģeneratoru. Ģenerators nepieciešams meklēšanas operācijās, lai brīvprātīgie palīgi var uzlādēt elektroierīces, dalīties ar tik svarīgo jaunāko informāciju tiešsaistē un viens ar otru, kā arī vienkārši uzvārīt tēju, lai sasildītos.
 2. Dzīvokļus appludina vecas veļasmašīnu caurules un nekvalitatīvi ūdens filtri

  28 novembris 2018
  Noplūdes no veļas un trauku mazgājamajām mašīnām var sabojāt grīdas, mēbeles un radīt zaudējumus arī kaimiņiem. Bojājumu novēršana var izmaksāt no dažiem simtiem līdz pat vairāk nekā 5000 eiro. Lielu daļu no sadzīves tehnikas noplūdēm ir iespējams novērst.
 3. 6 tipiskas kļūdas, dedzinot sveces, kas var aizsākt ugunsgrēku

  09 novembris 2018
  Sācies aktīvais sveču dedzināšanas laiks - daudzi sveces mājās iedegs 11. novembrī, drīz pēc tam sāksies arī Adventes laiks. If Apdrošināšana speciālisti iepazīstina ar situācijām, kad neuzmanīga apiešanās ar svecēm var aizsākt ugunsgrēku.
 4. Vasaras mājas droša sagatavošana ziemai: lai pavasarī nav jānovērš postījumi

  31 oktobris 2018
  Pirms ziemas svarīgi parūpēties ne vien par dārziem, bet arī savām brīvdienu mājām, lai pavasaris nesākas ar postījumu novēršanu un negaidītiem izdevumiem. If Apdrošināšana eksperts stāsta, kā pārliecināties, vai jūsu īpašums ir droši sagatavots ziemai.
 5. Īrnieku nodarītie zaudējumi īpašumam var sasniegt vairākus tūkstošus eiro

  09 augusts 2018
  Ja ilgtermiņa īres dzīvokļu pieprasījums parasti aug, tuvojoties studiju gada sākumam, īstermiņa īre populārāka ir tieši vasarā, tūrisma sezonas laikā. Tiešsaistes platformās, kā Airbnb vai Booking.com, īpašumu var izīrēt ātri un vienkārši. Tomēr pirms mājokļa izīrēšanas jānovērtē risks, ka īrnieki īpašumam var radīt bojājumus. If Apdrošināšana pieredze liecina – īrnieku radītie zaudējumi mājoklim var sasniegt pat vairāk nekā 10 tūkstošus eiro.
 6. VIDEO: Automašīnu var apzagt 30 sekundēs - esiet uzmanīgi atvaļinājumā

  22 jūlijs 2018
  Vasaras festivāliem un atvaļinājumiem turpinoties, If Apdrošināšana aicina, dodoties prom no sava auto, neatstāt tajā savas personīgās mantas. Veiktais eksperiments parāda, ka ielaušanās automašīnā un mantu nozagšana var notikt sekunžu laikā.
 7. Latvijā cilvēkiem laimes sajūta rodas palīdzot

  18 jūnijs 2018
  Otro gadu pēc kārtas If Apdrošināšana visās Baltijas valstīs – Latvijā, Lietuvā un Igaunijā – veica palīdzības indeksa pētījumu. Kā liecina apkopotie dati, cilvēki ir laimīgāki palīdzot, nekā saņemot palīdzību. Visbiežāk palīdzīga roka tiek sniegta draugiem un tuviniekiem, retāk svešiniekiem.
 8. If Drošības fonds meklē labākos projektus, lai sniegtu finansiālu atbalstu!

  08 aprīlis 2018
  No 9. līdz 23. aprīlim ikvienai Latvijas skolai, pirmsskolas izglītības iestādei, nevalstiskajai organizācija vai citai iestādei, kurai ir nepieciešams veikt ieguldījumu drošības uzlabošanā, ir iespēja pieteikt savu projektu If Drošības fonda kampaņai! Uzvaras balvu fonds – 3000 eiro tiks piešķirts trim veiksmīgākajiem pieteikumiem – katram pa 1000 eiro.
 9. Daugavpilī noticis rets uzbrukums īpašumam

  05 marts 2018
  Šā gada Valentīna diena spilgti atmiņā paliks kādam Daugavpils iedzīvotājam, jo tovakar tika piedzīvots īpašuma vandālisms, ar kādu If Apdrošināšana nebija līdz šim saskārusies.
 10. Sals pieņemas spēkā – parūpējieties par savu suni!

  19 februāris 2018
  Šonedēļ Latvijā tiks sasniegta -20 grādu atzīme, un stipra sala laikā pastiprināta uzmanība ir jāpievērš ne tikai pašiem sev, bet arī mūsu četrkājainajiem draugiem – suņiem. Pastaigas pa slidenām ielām, kas kaisītas ar sāli – var būtiski apdraudēt dzīvnieka veselību. Vēršot ikviena suņa saimnieka uzmanību, If Apdrošināšana sniedz padomus, kā vislabāk rīkoties šādos laikapstākļos.
 11. If peļņa Baltijā 2017. gadā pieaug līdz 15,4 miljoniem eiro

  06 februāris 2018
  Apdrošināšanas sabiedrības If P&C Insurance AS Igaunijā un tās filiāļu Latvijā un Lietuvā peļņa 2017. gadā bija 15,4 miljoni eiro (2016. gadā – 13,6 miljoni eiro).
 12. Lai apkures sezona nekļūtu par ugunsgrēku sezonu

  10 janvāris 2018
  Gada aukstākajos mēnešos pieaug ugunsgrēku skaits mājokļos - tas var šķist likumsakarīgi, jo ir intensīvākais apkures laiks, bet kā pasargāt sevi un savu iedzīvi, lai tā nepazustu ugunsgrēka laikā?