Galvenā izvēlne Pāriet uz saturu

Ziņas medijiem: 2016

 1. Smagas auto avārijas, kurās iesaistīti meža dzīvnieki

  11 oktobris 2016
  If Apdrošināšanā par 43 procentiem palielinājies pieteikto atlīdzību apmērs pēc avārijām, kurās notikusi sadursme ar meža dzīvnieku. Septembrī šādos divos satiksmes negadījumos iesaistītās automašīnas vairs nebija iespējams atjaunot. Turklāt sadursmes notiek ne tikai ārpus pilsētām, bet arī Pierīgā.
 2. Pirmās izmaksas par ceļotāju zaudējumiem pēc incidenta ar airBaltic lidmašīnu

  19 septembris 2016
  If Apdrošināšanā pirmdien vērsās vairāki ceļojumu apdrošināšanas polišu īpašnieki, lai pieteiktu radušos zaudējumus pēc 17. septembrī notikušā ārkārtas incidenta ar airBaltic lidmašīnu. Kādai ģimenei tiks kompensēti auto īres izdevumi, lai atgrieztos Rīgā no Viļņas, bet vēl kādai ģimenei tiks kompensēti zaudējumi, kas tiks aprēķināti par atcelto ceļojumu.
 3. Bagāžniekā atstāta šampanieša pudele sprāgstot izsit vējstiklu

  28 jūlijs 2016
  If Apdrošināšana atlīdzinājusi zaudējumus par kādai automašīnai visai kuriozā veidā izsistu vējstiklu. Atlīdzības pieteikumā minēts, ka aizmugurējo vējstiklu sabojājusi auto bagāžniekā atstāta šampanieša pudele. Šovasar karstuma viļņi nomaina cits citu, un autovadītājiem jāpievērš uzmanība arī tam, lai sava auto salonā neatstātu iespējami bīstamus priekšmetus.
 4. Promiles un auto vadīšana Eiropā – dažādas prasības un sodi

  27 jūnijs 2016
  Pēc svētkiem sēšanās pie auto stūres reibumā šogad daudziem auto vadītājiem beigusies ar auto vadīšanas tiesību atņemšanu uz laiku, kā arī lieliem naudas sodiem. Vieglprātība var dārgi maksāt, arī izbraucot ārpus Latvijas, jo Eiropas valstīs valda visai liela prasību dažādība attiecībā uz pieļaujamo alkohola daudzumu šoferīša organismā. Ir valstīs, kurās atļauts braukt tikai skaidrā, citās neliels promiļu daudzums ir atļauts, taču sods par alkohola koncentrācijas pakāpju neievērošanu mēdz būt iespaidīgs – līdz pat vairākiem tūkstošiem eiro un cietumsodam, liecina If Apdrošināšana apkopotā informācija.
 5. Latvijas pilsoņiem nolaupītais auto Lietuvā pazudis bez pēdām

  13 jūnijs 2016
  Vairāk nekā mēnesi pēc notikušās bruņotās laupīšanas Lietuvā, kad Latvijas pilsoņiem noziedznieki nolaupīja jaunu Volkswagen Passat automašīnu, policijai nav izdevies atrast pavedienu minētajā lietā. Nozieguma izmeklēšana uzticēta likumsargiem, kas nodarbojas ar sevišķi smagu noziegumu izmeklēšanu, taču rezultātu joprojām nav – liecina If Apdrošināšanas rīcībā esošā informācija.​
 6. Rīga kļūst par If Grupas centru IT sistēmu izstrādei un uzturēšanai

  05 jūnijs 2016
  Apdrošināšanas sabiedrības If P&C Insurance AS Baltijas IT struktūrvienība ar centru Rīgā kļuvusi par If Grupas galveno izstrādātāju un uzturētāju IT sistēmām uz Microsoft tehnoloģiju bāzes. Uzņēmuma IT daļa patlaban veido 30 % no visiem If Grupā nodarbinātajiem IT speciālistiem.
 7. Jauns auto zādzību bums: jo lielāks komforts, jo vieglāk nozagt

  25 aprīlis 2016
  Pēdējo divu mēnešu laikā Rīgā un Pierīgas rajonos vērojams kārtējais auto zādzību skaita palielinājums. Turklāt iepriekšējos gados zagļi iekāroja dārgus auto, bet nu zog arī vidējās klases automašīnas. Zīmīgi, ka zagļus vairs neattur pat auto atrašanās privātmājas pagalmā aiz žoga un ir jādomā par papildus aizsardzību, īpaši, ja auto aprīkots ar ērto bezkontakta aizdedzes sitēmu, – tā liecina If Apdrošināšanas Atlīdzību nodaļas apkopotā informācija.
 8. Top 5 ceļojumu galamērķi Eiropā. Kas jāzina autovadītājiem

  19 aprīlis 2016
  Jau vairākus mēnešus likumsargi citās Eiropas valstīs drīkst noskaidrot un sodīt Latvijas autoīpašniekus par šajās valstīs izdarītiem satiksmes noteikumu pārkāpumiem, piemēram, braukšanas ātruma pārsniegšanu. Dodoties uz Eiropu ar savu auto vai to iznomājot, jārēķinās, ka katrā valstī ir savas nianses, kas autovadītājiem jāņem vērā, – tā liecina If Apdrošināšanas apkopotā informācija.
 9. Arī pēc sīkas avārijas ieteicams piezvanīt policijai

  05 aprīlis 2016
  Ciešot nelielā satiksmes negadījumā un pēc tā pametot notikuma vietu, no cietušā ļoti viegli var kļūt par vainīgo, tā ka galu galā nākas maksāt soda naudu un tikt pie vairākiem soda punktiem – liecina vairāku If Apdrošināšanas KASKO polišu klientu pieredze pēdējā laikā.
 10. Suns sagrauž BMW X5 virsbūvi

  14 janvāris 2016
  If Apdrošināšanas Atlīdzību nodaļa kādam Pierīgas iedzīvotājam kompensējusi vairāk nekā 1700 eiro par automašīnas BMW X5 virsbūves remontu pēc tam, kad tās īpašnieks atklāja, ka auto virsbūvi sagrauzis suns. If Apdrošināšanas praksē ir bijuši vairāki atlīdzību gadījumi, kad bojājumus automašīnām radījuši dzīvnieki – arī žurkas un govis.