Galvenā izvēlne Pāriet uz saturu

Ziņas medijiem: 2017

 1. Ceļojuma atcelšana - katra ceļotāja ļaunākais bieds

  12 oktobris 2017
  Ceļojuma atcelšana, pārtraukšana vai aizkavēšanās lielākoties pārsteidz mūs nesagatavotus un brīdī, kad saprotam – ceļojums nenoritēs kā iecerēts, tas var sagādāt ne tikai pārdzīvojumus par ilgi plānota un gaidīta brauciena atlikšanu, bet arī neplānotus izdevumus.
 2. Aptauja: Nevakcinējas pret ērču encefalītu, jo nav naudas

  18 aprīlis 2017
  Pavasara mēnešos norit aktīva vakcinēšanās pret ērču encefalītu, tomēr liela daļa cilvēku izvēlas nevakcinēties, kā iemeslu visbiežāk minot līdzekļu trūkumu. Citos gadījumos kā nevakcinēšanas iemesls tiek minēts arī laika trūkums un neticība vakcinācijai, liecina If Apdrošināšana veiktā aptauja.
 3. Andris Morozovs kļuvis par apdrošināšanas sabiedrības If Baltijas biznesa segmenta vadītāju

  21 marts 2017
  Apdrošināšanas sabiedrības If P&C Insurance AS valdes priekšsēdētājs un uzņēmuma Latvijas filiāles vadītājs Andris Morozovs kļuvis arī par If Grupas Baltijas biznesa segmenta vadītāju.​
 4. If Palīdzības indekss. Palīdzot citiem, cilvēks kļūst laimīgāks

  23 februāris 2017
  Baltijas valstīs cilvēki citiem – gan svešiniekiem, gan tuviniekiem – palīdz vidēji 10 reižu mēnesī. Cilvēkiem lielāku psiholoģisko komfortu rada tieši palīdzēšana kādam citam, nevis palīdzības pieņemšana, kad tā vajadzīga sev pašam. Turklāt visās trīs valstīs pozitīvās emocijas ir 1,5 reizes spēcīgākas, kad ir palīdzēts otram, nevis saņemta palīdzība, liecina If Apdrošināšana veiktais pētījums.
 5. Gandrīz pusmiljona eiro atlīdzība par uguns nopostītu ražotni Saldus novadā

  09 janvāris 2017
  If Apdrošināšana veikusi vienu no pēdējā gada laikā lielākajām atlīdzību izmaksām 430 tūkstošu eiro apmērā. Apdrošināšanas atlīdzība izmaksāta Saldus novada uzņēmumiem, kuru ražotnē pagājušā gada novembrī izcēlās ugunsgrēks, pilnībā nopostot vienu no ražotnes ēkām.