Apdrošināšanas risinājumi pārtikas un dzērienu ražošanas uzņēmumiem

Vai tā būtu liela izmēra konditoreja, vai neliela ģimenes dibināta alus darītava, katra nozares uzņēmuma specifika ir unikāla. Mēs palīdzēsim atrast Jūsu uzņēmumam piemērotāko apdrošināšanas risinājumu

Pieteikties konsultācijai

Lai Jūsu uzņēmums varētu koncentrēties uz savu pamatdarbību, mēs palīdzēsim identificēt un novērtēt riskus, kas raksturīgi pārtikas un dzērienu ražošanas nozarei. Pasargājiet uzņēmumu no negaidītām izmaksām

Jūs pārzināt ražošanu, mēs - apdrošināšanu

Vai zinājāt, ka viesmīlības biznesā visbiežāk:

  • Elektrības bojājumu radītie zaudējumi vidēji ir 3000 €

    Ražošanas uzņēmumiem biežāk notiek negadījumi ar iekārtām. Tās tiek bojātas elektrības svārstību rezultātā (īssavienojums vai elektriskas pārslodzes)

  • Produkcijas atsaukšana var radīt lielus zaudējumus

    Nekvalitatīvas produkcijas dēļ radušies zaudējumi veselībai var sasniegt vairākus tūkstošus eiro lielus zaudējumus

  • Ugunsgrēka radīto bojājumu zaudējumi vidēji ir 50000 €

    Vidēji ugunsgrēka gadījumā ražošanas uzņēmuma darbība tiek paralizēta uz līdz pat 12 mēnešiem

Cik izmaksā pārtikas ražošanas apdrošināšana?

Sazināties ar apdrošinātāju

Ko var apdrošināt?

Ražošanas nozarē mēdz būt daudz pārsteigumu - cauruļvadu plīsuma izraisīto plūdu dēļ tiek bojātas ražošanas iekārtas, kļūdas dēļ jāatsauc visa saražotā produkcija, piegādātāja kļūmes dēļ jūsu saražotais bioloģiskais produkts neatbilst ES noteiktajam produkta standartam, zagļi ielaužas noliktavā un nozog preces, darbinieki cieš nelaimes gadījumā.

Kā būtu, ja Jums būtu zināšana un pārliecība, ka esat tam visam gatavi un pasargāti?

Vēlaties saņemt atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar apdrošināšanu?

Mēs konsultēsim Jūs un izveidosim tieši Jūsu uzņēmuma personalizētu apdrošināšanas piedāvājumu, jo sarunas laikā izanalizēsim uzņēmuma pašreizējos riskus, kā arī pārrunāsim tos riskus, kas, uzņēmumam attīstoties, varētu rasties nākotnē.

No sirds priecāsimies atrast vispiemērotāko risinājumu Jūsu uzņēmumam, lai Jums būtu sirdsmiers un atliktu gan laiks, gan enerģija pašam svarīgākajam - Jūsu uzņēmuma attīstībai un vadībai!