Apdrošināšanas risinājumi metālapstrādes nozares uzņēmumiem

Metālapstrāde ir viena no lielākām nozarēm Latvijā. Mums ir ilggadēja pieredze metālapstrādes uzņēmumu apdrošināšanā Baltijā, tāpēc mēs palīdzēsim atrast atbilstošu apdrošināšanas risinājumu un pielāgosim apdrošināšanas segumu Jūsu vajadzībām.

Pieteikties konsultācijai

Lai Jūsu uzņēmums varētu koncentrēties uz savu pamatdarbību, mēs palīdzēsim identificēt un novērtēt riskus, kas raksturīgi metālapstrādes nozarei. Pasargājiet uzņēmumu no negaidītām izmaksām.

Jūs pārzināt metālapstrādi, mēs – apdrošināšanu

Vai zinājāt, ka metālapstrādes nozares uzņēmumos:

  • Elektrības bojājumu radītie zaudējumi vidēji ir 8000 €

    Metālapstrādes nozares uzņēmumiem biežāk notiek negadījumi ar CNC iekārtām. Tās tiek bojātas elektrības svārstību rezultātā (īssavienojums vai elektriskas pārslodzes)

  • Saražoto produktu radītie zaudējumi vidēji ir 25 000 €

    Jūsu produkts var sabojāt ierīci vai iekārtu, kuras sastāvā tas iekļauts. Šādās situācijās iestājas civiltiesiskā atbildība par produkta radīto kaitējumu

  • Ugunsgrēka radīto bojājumu zaudējumi vidēji ir 100 000 €

    Pat neliels ugunsgrēks ražotnē rada nopietnus zaudējumus ne vien telpām, bet arī iekārtām, gatavajai produkcijai un paralizē ražotni vidēji līdz pat 12 mēnešiem

Cik izmaksā metālapstrādes uzņēmuma apdrošināšana?

Sazināties ar apdrošinātāju

Ko var apdrošināt?

Metālapstrādes nozarē mēdz būt daudz pārsteigumu – cauruļvadu plīsuma izraisīto plūdu dēļ tiek bojātas izejvielas un gatavā produkcija, bojājums CNC iekārtā paralizē uzņēmuma darbību, darbinieki cieš nelaimes gadījumā.

Kā būtu, ja Jums būtu zināšana un pārliecība, ka esat tam visam gatavi un pasargāti?

Vēlaties saņemt atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar apdrošināšanu?

Mēs konsultēsim Jūs un izveidosim tieši Jūsu uzņēmuma personalizētu apdrošināšanas piedāvājumu, jo sarunas laikā izanalizēsim uzņēmuma pašreizējos riskus, kā arī pārrunāsim tos riskus, kas, uzņēmumam attīstoties, varētu rasties nākotnē.

No sirds priecāsimies atrast vispiemērotāko risinājumu Jūsu uzņēmumam, lai Jums būtu sirdsmiers un atliktu gan laiks, gan enerģija pašam svarīgākajam - Jūsu uzņēmuma attīstībai un vadībai!