Kāpēc man vajadzētu iegādāties Mājdzīvnieka apdrošināšanu?

Vēlies uzzināt, cik izmaksātu apdrošināšana Tavam mīlulim?

Aprēķināt cenu

Vai zini, ka vienas slimības ārstēšanas izmaksas vidēji ir 200 eiro?

Slimība var skart ikvienu - arī mūsu mājdzīvnieku. Izmaksas, ar kurām nākas saskarties, apmeklējot veterinārārstu, var sasniegt vairākus simtus eiro. If mājdzīvnieku apdrošināšanu atlīdzina Tava mīluļa ārstēšanās izdevumus, kā arī medikamentu iegādi līdz pat 1000 eiro pēkšņas un neparedzētas slimības gadījumā.

Vai Tu mēdz ceļot, atstājot savu mīluli mājās?

Ja Tu mēdz doties atpūtas braucienos vai darba komandējumos, atstājot savu mīluli mājās, ir būtiski, ja esi nodrošinājies gadījumiem, kad ceļojums jāatceļ mājdzīvnieka pēkšņas slimības vai nelaimes gadījuma dēļ, kas apdraud tā dzīvību.

Vai esi pārliecināts par sava mājdzīvnieka uzvedību ikvienā situācijā?

Diemžēl mēdz būt situācijas, kad sava mīluļa uzvedību nevaram paredzēt un tiek nodarīts kaitējums trešajai personai. Izmaksas, ar kādām nākas saskarties, ir atkarīgas no kaitējuma apmēra, bet tās var sasniegt vairākus tūkstošus eiro, tāpēc ir būtiski, ja esi apdrošinājis savu kā īpašnieka civiltiesisko atbildību.

Vai Tavs suns ir apmācīts medību vai dienesta suns?

Ja esi ieguldījis sava suņa apmācībā – medībām, dienesta vajadzībām vai neredzīgo pavadīšanai, tad gadījumā, ja slimības vai nelaimes dēļ suns zaudē savu spēju pildīt pienākumus, tad ar If mājdzīvnieku apdrošināšanu atlīdzināsim Tev  50% no pilnas apdrošināšanas summas.

Atlīdzība nāves vai zādzības gadījumā?

Ja ar mājdzīvnieku būs notikusi nelaime – tas būs nozagts, pazudis vai arī miris slimības vai nelaimes gadījuma rezultātā, apdrošināšana atlīdzinās Tev izdevumus jauna mīluļa iegādei.

Cik vērtīgs ir Tavs mājdzīvnieks?

Mūsu mīluļa vērtība nav izsakāma skaitliski, bet ir izdevumi, ar kuriem mēs esam saskārušies, lai iegādātos dzīvnieku, viņu apmācītu un veiktu nepieciešamās medicīniskās manipulācijas (potes, čipi, u.c.), tāpēc, izvēloties If mājdzīvnieka apdrošināšanu, sava mīluļa vērtību nosaki Tu pats.