If Elektroniskā karte un WalletViss svarīgais tavam ceļojumam vienuviet!


Laiks, kad lidojuma biļetes vai apdrošināšanas polises bija izdrukātas jānēsā līdzi, ir pagājis. Tev vairāk nav jāsatraucas, vai visi ceļošanai nepieciešamie dokumenti ir izdrukāti un ielikti ceļasomā!

Kas ir Wallet?

Wallet – bezmaksas mobilās ierīces aplikācija, kas ļauj Tev saglabāt visus ceļojumam nepieciešamos datus vienuviet. Lejupielādējot aplikāciju viedtālrunī vai planšetē, tajā vari saglabāt aviobiļešu, viesnīcu rezervāciju, kā arī If ceļojumu apdrošināšanas polišu elektroniskās kartes.

Kas ir If elektroniskā karte?

Elektroniskā karte ir veids, kā ērti un ātri pārlūkot informāciju par Tavu ceļojuma apdrošināšanu mobilajā ierīcē. Kartē varēsi viegli atrast polises numuru un periodu, kā arī iegūsi papildinformāciju:

 • Kā rīkoties, ja noticis nelaimes gadījums
 • If diennakts palīdzības tālrunis
 • Kontaktinformāciju atlīdzības gadījumā
 • Apdrošinātās personas
 • Apdrošinātie riski
 • Teritorija, kurā darbojas ceļojuma apdrošināšanas polise.

Ja polisē esi iekļāvis arī citus ceļotājus, tad elektronisko karti vari viegli koplietot ar katru no viņiem.

Ar Wallet – Tava If Ceļojumu apdrošināšana vienmēr līdzi!

Kā tikt pie Wallet un apdrošināšanas polises elektroniskās kartes?

Wallet aplikācija pieejama gan iPhone (Apple Wallet), gan Android (PassWallet) platformās. Lai lejuplādētu aplikāciju, lūdzu, seko zemāk esošajām norādēm:

 • iPhone

  Ja neesi Apple Wallet lietotājs, vispirms vietnē Apple Store lejuplādē aplikāciju Apple Wallet. Aplikāciju iespējams lejuplādēt bez maksas (par atsevišķu samaksu ir iespēja iegādāties aplikācijas versiju bez reklāmām).

  Lai saglabātu If apdrošināšanas elektronisko karti Apple Wallet lietotnē, atver e-pastu, kurā ir If apdrošināšanas polise, klikšķini uz ikonas “Add to Apple Wallet” – If apdrošināšanas elektroniskā karte automātiski tiks pievienota aplikācijai.

 • Android

  Ja neesi PassWallet lietotājs, vispirms vietnē PlayStore lejuplādē aplikāciju PassWallet. Aplikāciju iespējams lejuplādēt bez maksas (par atsevišķu samaksu ir iespēja iegādāties aplikācijas versiju bez reklāmām).

  Lai saglabātu If elektronisko apdrošināšanas karti PassWallet lietotnē, atver e-pastu, kurā ir If apdrošināšanas polise, klikšķini uz ikonas "Add to PassWallet" – If apdrošināšanas elektroniskā karte automātiski tiks pievienota aplikācijai.