Telefonu un citu viedierīču apdrošināšana

Apdrošini savu jauno viedierīci 14 dienu laikā pēc iegādes brīža un neraizējies par negaidītām izmaksām. Iegādājies apdrošināšanu savam:

 • Mobilajam telefonam
 • Datoram vai planšetdatoram
 • Viedpulkstenim
Aprēķināt cenu Pieteikt atlīdzību

Kāpēc apdrošināt mobilo telefonu, portatīvo datoru, planšeti vai viedpulksteni?

 • Apdrošināts visā pasaulē

  Tava viedierīces apdrošināšana darbojas tur, kur esi Tu pats - gan Latvijā, gan ārvalstīs

 • Zādzības vai laupīšanas risks

  Atlīdzinām zaudējumus, ja Tava viedierīce tiek nozagta, ielaužoties mājās, apzogot auto vai uzbrūkot uz ielas

 • Pēkšņu bojājumu apdrošināšana

  Apdrošinām viedierīci pret bojājumiem vai pilnīgu bojāeju - piemēram, tai krītot, saplīst ekrāns vai tiek uzlieta kafija

Viena polise diviem gadiem

Vai esi kādreiz domājis, cik labi būtu, ja savu jauno telefonu būtu apdrošinājis pirms tas nokrita uz zemes un saplīsa? Zini - tagad to var! Piedāvājam Tavu mīļāko viedierīču - mobilo telefonu, datoru, planšetdatoru un arī viedpulksteņu - apdrošināšanu.

Ja vēlies savu viedierīci apdrošināt, dari to pirmo 14 dienu laikā pēc iegādes brīža. Tāpat saglabā iegādes dokumentus un visus piederumus, kas ir tās komplektācijā, piemēram, kasti, lādētāju un austiņas. 

Veic remontu uzticamos servisos

Ja ar Tavu viedierīci kas noticis, veic tās remontu ražotāja pilnvarotā servisa centrā. Piemēram, ja esi apdrošinājis Apple ierīci, dodies uz iDeal, Capital vai citiem Apple centriem.

Tāpat, ja, saskaņā ar ražotāja norādījumiem, Tava viedierīce jāmaina pret jaunu, arī maiņas izmaksas uzskatīsim par remonta izmaksām, kuras atlīdzināsim.

Saņem atlīdzību, ja remonts nav iespējams

Ja viedierīce nozagta vai to remontēt nav ekonomiski izdevīgi, atlīdzināsim jaunas tāda pašas ierīces iegādi, atskaitot apdrošināšanas polisē paredzētos ieturējumus, tostarp izvēlēto pašrisku.

Iegādājoties polisi, izvēlies pašrisku 30, 50 vai 100 € apmērā.

Vai šis ir apdrošināšanas gadījums?


Viedierīce nejauši tiek nomesta vai izkrīt no rokām

Ingår Ingår inte

Viedierīcei nejauši tiek uzliets ūdens, tēja, kafija

Ingår Ingår inte

Bērns viedierīci nejauši iemet vannā, podā u.tml.

Ingår Ingår inte

Viedierīce tiek nozagta, uzlaužot Tava auto salonu vai mājokli, vardarbīgi uzbrūkot uz ielas vai uzlaužot aizslēgtu skapīti sporta klubā, bibliotēkā u.c.

Ingår Ingår inte

Viedierīci sagrauzis mājdzīvnieks


Ingår

Viedierīce tiek izzagta Tev no kabatas, braucot sabiedriskajā transportā

Ingår inte Ingår

Viedierīce tiek pazaudēta bārā, festivālā u.tml. 

Ingår inte Ingår

Kādas viedierīces iespējams apdrošināt?

Mūsu mājaslapā ātri un ērti aprēķini cenu mobilo tālruņu, datoru, planšetdatoru un viedpulksteņu apdrošināšanai. Apdrošinām jaunas viedierīces, kuras iegādātas Eiropas Savienībā un kopš to atpakošanas brīža nav pagājušas vairāk par 14 dienām.

Ierīcei jābūt darba kārtībā, bez bojājumiem un neremontētam. Ierīces pirkuma dokumenti ir jāsaglabā, lai nepieciešamības gadījumā tos varētu uzrādīt apdrošinātājam.

Kā pasargāt savu ierīci?

Ekrāna aizsargstikls, ko vari iegādāties visos tālruņu veikalos vai noteikumos, ir visefektīvākais veids, kā pasargāt ekrānu no saplīšanas.

Viens no biežāk sastopamajiem ierīču bojājumiem ir samirkšana. Ja dodies izbraucienā ar laivu, liec savu tālruni hermētiski noslēgtā maisiņā vai īpašā maciņā.

Neatstāj ierīci bez uzraudzības. Neatstāj tālruni automašīnā redzamā vietā (piemēram, uz sēdekļa, instrumentu paneļa utt.). Nēsā tālruni kabatā vai somā, ja atrodies bārā, klubā vai koncertā.

Kas jāzina pirms polises iegādes?

Pirms iegādājies polisi, pārliecinies, ka Tava izvēlētā viedierīce atbilst visiem kritērijiem un vari to apdrošināt