Ir lietas, ko nevar novērtēt naudā

Bet visu pārējo mēs apdrošināsim
 
Izvēlies If mājokļa apdrošināšanu, sākot no 7 eiro mēnesī

Aprēķināt cenu

Reti aizdomājamies par to, cik daudz mums pieder. Taču, kad mājoklis tiek apzagts, nopludināts vai tajā izceļas ugunsgrēks, izrādās, ka iedzīves kopējā vērtība ir liela

Ģitāra, kas vienmēr atgādina par tēti

Mūsu mantas nereti ir tik mīļas, jo saistām tās ar īpašiem mirkļiem vai tuviem cilvēkiem. Piemēram, tēta ģitāra, ar kuru siltos vasaras vakaros viņš pagalmā spēlēja skanīgākās melodijas.

Atmiņas apdrošināt nav iespējams, taču mājokli gan.

Kāzu plīvurs no 1982. gada 30. jūnija

Ar smalkām pērlītēm un mežģīnēm izšūts, vecmāmiņas plīvurs ir kā liels noslēpums, kuru izpakot un apskatīt ļauts vien īpašos mirkļos. Kad nocelts no skapja augstākā plaukta un izsaiņots, to ar smaidu piemēra it visi, klausoties stāstos par skaisto un laimīgo 30. jūnija dienu.

Plīvura stāstus apdrošināt nav iespējams, taču iedzīvi gan.

Pulkstenis, kas saskaitījis gadu desmitus

Ienākot mājā, šo tikšķēšanu atpazīst ikviens. Tā ir tik ritmiska un nomierinoša. Pulkstenis, kas neatlaidīgi skaitījis laiku jau desmitiem gadu vairākās paaudzēs, ir neatņemama daļa no mājas dvēseles.

Mājas dvēseli apdrošināt nav iespējams, taču pašu māju gan.

Velosipēds, ar kuru piedzīvoti neaizmirstami braucieni

Gar Baltijas jūras krastu, pa mazākajām mežu taciņām vai traucoties pa pilsētu ielām - kopā ar velosipēdu pievarēti tik daudzi ceļi un bezceļi.

Piedzīvojumus apdrošināt nav iespējams, taču iedzīvi gan. Izvēlies iedzīves apdrošināšanu un atlīdzināsim zaudējumus pat tad, ja velosipēdu nozog pie veikala.

Kādu nekustamā īpašuma polisi izvēlēties?

If Mājokļa apdrošināšana ļaus justies droši un pasargās no lieliem izdevumiem dažādās neparedzētās situācijās

Aprēķināt cenu