Kāpēc pirkt KASKO polisi internetā?

Polises iegāde tāpat kā suši pasūtīšana vakariņām var būt ērta, ātra un bez liekiem sarežģījumiem, turklāt ikvienai polises iegādei internetā ir savas priekšrocības, kuras vēlamies parādīt arī Tev!

Šis ir laiks, kad varam izbaudīt tehnoloģiju sniegtās priekšrocības – iegādāties apģērbu, apavus un miljoniem dažādu mājsaimniecības preču, apmaksāt elektrības rēķinu, nopirkt televizoru, pasūtīt sev vakariņas uz mājām, pat iesniegt VID IIN deklarāciju, un to visu izdarīt, sēžot savā ērtajā dīvānā. Ar apdrošināšanas polisēm ir tieši tāpat! Vismaz mēs, If, tā uzskatām! 

Sāksim ar KASKO!

Transportlīdzekļa vērtība nav šķērslis

Pastāv uzskats, ka dārgiem auto KASKO polisi internetā nevar nopirkt. Mēs sakām – var! Aprēķini pats KASKO polises cenu līdz pat 75 000 eiro vērtam auto. Arī tad, ja Tava auto vērtība ir 76 000 eiro, ir vērts ielūkoties mans.if, jo vienmēr ir iespējamas nelielas atšķirības auto vērtībā.

Kurš pirmais – iegādāta polise vai tējkannā uzvārījies ūdens?

KASKO polises iegāde internetā ir ātra – tā aizņem vien trīs minūtes. Aptuveni tik pat daudz laika nepieciešams ūdens uzvārīšanai. Šodien, kad dosies kafijas pauzē, ienāc Mans If un pārliecinies pats! Aprēķini KASKO cenu, kamēr vārās ūdens Tavai tējai vai kafijai!

Polises iegāde bez starpnieka

KASKO polises iegādei nav nepieciešams starpnieks. Tu pats esi savas situācijas noteicējs!
Ja vēlies tikai noskaidrot sava auto KASKO polises cenu, Tev nav jāievada sava kontaktinformācija – tikai transportlīdzekļa reģistrācijas numurs, tehniskās pases numurs un personas kods.

Ja polises iegādes brīdī tomēr rodas kādi jautājumi, Tu droši vari uzsākt čatu ar mūsu konsultantiem.

Dalīti maksājumi

Ja neesi gatavs veikt pilnu KASKO polises apmaksu šodien, vari izvēlēties veikt dalītus maksājumus gada laikā, arī tad, ja pērc polisi internetā.

Uzzini, kādas drošības sistēmas nepieciešamas tieši Tavam auto

Lai nodrošinātos pret zādzībām, katram transportlīdzeklim nepieciešamas drošības sistēmas. Dažādu marku un modeļu automašīnām šīs sistēmas  var atšķirties.  Aprēķinot KASKO polises cenu internetā, vēl pirms polises iegādes Tu vari uzzināt, kāda veida drošības sistēmas nepieciešamas tieši Tavam auto.

Aprēķinātajai cenai nav nepieciešams apstiprinājums

Atceries, KASKO polises cena, ko aprēķini un redzi savā interneta pārlūkā, ir īstā. Nav nepieciešami apstiprinājuma e-pasti vai konsultanta zvans. Redzi – ņem ciet!

Pat, ja šobrīd Tev nav nepieciešams KASKO, ienāc mans.if un pārliecinies, cik ātri un ērti vari aprēķināt sava auto KASKO polises cenu!

Svarīgi zināt!

Ja vēlies iegādāties KASKO šodien, bet Tavam auto nav uzstādītas nepieciešamās drošības sistēmas, neuztraucies – Tev būs 14 dienas laika, lai to izdarītu. Tikmēr Tava internetā pirktā polise jau darbosies.

Tev būs 14 dienas drošības sistēmu uzstādīšanai.