Jaunumi, 4 decembris 2007

If saņem Latvijas IKT balvu Platīna pele

Kategorijā Biznesa attīstība un eKomercija Latvijas IKT balvu Platīna pele 2007 saņēma projekts "Pirmā interneta apdrošināšanas sistēma If Online". Tās pasūtītājs ir If Latvia, bet izstrādātājs SIA Nexum Insurance Technologies.

If Latvia Baltijas un Krievijas IT Attīstības vadītājs Jānis Kesteris skaidro: "Lai arī tehnoloģiski bijām gatavi agrāk, likumdošanas ierobežojumu dēļ nevarējām kļūt par pirmajiem interneta apdrošināšanas sistēmas ieviesējiem Baltijā – Igaunijā likumdošana ir bijusi apdrošināšanas internetizācijai labvēlīgāka. Taču jāatzīst, mūsu klienti iespēju apdrošināšanas polisi iegādāties internetā novērtē aktīvāk kā Igaunijā. Prieks, ka Latvijā radītā If Online sistēma kļuvusi par tehnoloģisko un idejisko bāzi arī pirmajai interneta apdrošināšanas sistēmai Lietuvā.

Patiess prieks, ka iespēju tiešsaistē pieteikt, apmaksāt un saņemt e-pastā e-polisi novērtē gan mūsu klienti, gan IKT profesionāļi. Vienlaikus esam gandarīti būt par impulsu Latvijas apdrošināšanas tirgum radīt ar vien plašākai sabiedrības daļai pieejamākus un saprotamākus pakalpojumus."

Par balvu Platīna pele

  • Balvas iniciatore ir Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) un tās mērķis ir celt nozares prestižu, veicināt pozitīvo publicitāti, informēt sabiedrību par IKT iespējām, kā arī izcelt nozīmīgākos projektus, kas sniedz labumu plašai sabiedrībai.
  • Platīna pele 2007 pretendentus vērtēja neatkarīga un kompetenta žūrija.
  • 2007. gadā balva tika pasniegtas kategorijās: ePārvalde un pakalpojumi, Biznesa attīstība un eKomercija, kā arī izglītības, kultūras, veselības aprūpes un sporta projekti.