Jaunumi, 19 decembris 2005

If aicina dāvināt pasakas

If aicina Latvijas iedzīvotājus, uzņēmumus, klientus un sadarbības partnerus dāvināt pasaku grāmatas visiem tiem Latvijas bērniem, kuri nonāks Bērnu slimnīcā.

Karlsons, kas dzīvo uz jumta, brāļi Lauvassirdis, Vinnijs Pūks, Makss & Morics – visi šie un neskaitāmi citi tēli ir darījuši vairāku Latvijas paaudžu bērnību krāsainu un fantāzijām piepildītu.

Bet vai šo pasaku un stāstu burvība ir pieejama arī šodienas mazajiem bērniem? If aicina Latvijas iedzīvotājus, uzņēmumus, klientus un sadarbības partnerus dāvināt pasaku grāmatas visiem tiem Latvijas bērniem, kuri nonāks Bērnu slimnīcā.

Šodien, 19. decembrī If biroji Latvijā ver durvis visiem tiem iedzīvotājiem, kuri vēlas dāvināt savā rīcībā esošās pasaku un stāstu grāmatas Latvijas bērniem. If apņemas šīs grāmatas sakopot, uzglabāt un nogādāt Bērnu Klīniskās slimnīcas topošajai bibliotēkai. Akcija notiks līdz februāra sākumam un If Latvia tās sākšanai iegādājas ap 200 dažādu pasaku grāmatu.

„Mūsuprāt, Bērnu Klīniskās slimnīcas nodoms izveidot mūsdienīgu un resursiem bagātu bibliotēku slimnīcas ietvaros, ir ne vien jauka ideja, bet nozīmīgs solis pretī izpratnei, kas tad ir veselība. Paši esam spēruši pirmo soli un ziedojuši šim mērķim 5000 latus un iegādājušies pasaku grāmatas. Tomēr gribas darīt vairāk. Lauzta roka, bronhīts, iekaisusi auss – tas sāp! Bet veselību veido ne vien ķermenis, bet arī emocijas. Esam pārliecināti, ka jebkurš bērniņš, kurš nonācis slimnīcā varēs izmantot bibliotēkas sniegtās iespējas, lasīt pasakas un stāstus, aizmirsīs par savām sāpēm un veseļosies ievērojami ātrāk,” par If nodomu stāsta valdes priekšsēdētājs Andris Morozovs.

Iedzīvotāji grāmatas ir aicināti nodot If klientu apkalpošanas centros Rīgā, Valmierā, Jelgavā un Liepājā. If filozofijas galvenā vērtība ir cilvēks, kura stabilitāte un drošības sajūta ir prioritāte ikvienā uzņēmuma darbības aspektā.