Jaunumi, 25 maijs 2017

If Drošības fonda ziedojumi nonāks Dobelē, Alsviķos un Viļānos

Pateicoties popularitātes balsojumam, ir noskaidroti If Drošības fonda pavasara projektu konkursa uzvarētāji. Par Drošības fonda ziedojumiem šīs vasaras laikā tiks atjaunots dūmvads, iegādāti durvju profili un stūru sargi, kā arī saremontētas kāpnes. No desmit finālam izvirzītajiem projektiem trim projektiem bija iespēja iegūt finansējumu līdz 1000 eiro apmērā. Uzvarētāji tika noteikti demokrātiskā balsojumā sociālajos medijos un pavasara projektu konkursā uzvarēja trīs organizācijas – Alsviķu bērnudārzs “Saulīte”, Dobeles bērnu un jauniešu invalīdu biedrība “Laimiņa” un Viļānu pagasta bērnudārzs "Bitīte".

Kam paredzēts finansējums


Alsviķu bērnudārzā “Saulīte” bērni uzturas no pirmdienas agra rīta līdz piektdienas vakaram, tādēļ ēkā ļoti svarīgs ir mājīgs siltums un, protams, droša apkures sistēma. Nesenajā ugunsdzēsības pārbaudē bērnudārzs saņēma aizrādījumu par ugunsnedrošu dūmvadu un tāpēc tagad ar If Drošības fonda atbalstu dūmvads tiks atjaunots atbilstoši drošības prasībām un bērnudārzā būs daudz drošāk.

Dobeles bērnu un jauniešu invalīdu Biedrībai “Laimiņa”, pateicoties fonda finansējumam, būs iespēja radīt drošu un pielāgotu vidi bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām. Biedrības telpās remonts nav bijis 10 gadus un ar iegūtajiem līdzekļiem tiks veikts nodrupušo un nedrošo kāpņu remonts, lai bērni varētu izmantot robotu, kurš pa trepēm “kāpj ar ratiņkrēslu”. Savukārt Viļānu pagasta bērnudārzam "Bitīte" būs iespēja iegādāties durvju profilus pret pirkstu iespiešanu un stūru sargus. Krāsainie stūru sargi nodrošinās bērnudārza audzēkņiem vienlaikus drošu un arī estētisku vidi.

If Drošības fonds ar pārtraukumiem darbojas kopš 2007. gada un šo gadu laikā tas sniedzis atbalstu vairāk nekā 100 dažādiem ar drošību saistītiem projektiem.