If informācija

Publicēts 2016
1 novembris 2016
Informācijas tehnoloģijas ļauj ātri atklāt apdrošinātajam iesniegto čeku viltojumus

IT sistēmu programmatūru uzlabojumi ļauj ātri atklāt apdrošināšanas krāpšanas gadījumus, kad atlīdzības pieteikumam cilvēki ir pievienojuši viltotus čekus par medicīnas pakalpojumiem. Apdrošināšanas sabiedrība If Apdrošināšana pēdējo mēnešu laikā ir atklājusi vairākus šādus krāpšanas gadījumus.​

12 oktobris 2016
Smagas auto avārijas, kurās iesaistīti meža dzīvnieki

If Apdrošināšanā par 43 procentiem palielinājies pieteikto atlīdzību apmērs pēc avārijām, kurās notikusi sadursme ar meža dzīvnieku. Septembrī šādos divos satiksmes negadījumos iesaistītās automašīnas vairs nebija iespējams atjaunot. Turklāt sadursmes notiek ne tikai ārpus pilsētām, bet arī Pierīgā.​

20 septembris 2016
Pirmās izmaksas par ceļotāju zaudējumiem pēc incidenta ar airBaltic lidmašīnu

If Apdrošināšanā pirmdien vērsās vairāki ceļojumu apdrošināšanas polišu īpašnieki, lai pieteiktu radušos zaudējumus pēc 17. septembrī notikušā ārkārtas incidenta ar airBaltic lidmašīnu. Kādai ģimenei tiks kompensēti auto īres izdevumi, lai atgrieztos Rīgā no Viļņas, bet vēl kādai ģimenei tiks kompensēti zaudējumi, kas tiks aprēķināti par atcelto ceļojumu.

12 augusts 2016
If izmaksā kompensāciju atceltā avioreisa pasažieriem

If Apdrošināšana izmaksājusi ceļojuma apdrošināšanas atlīdzību kādai ģimenei par trešdien, 10. augustā lidostā “Rīga” atcelto avioreisu, kura dēļ nācās atteikties no iecerētā mūzikas festivāla apmeklējuma.

10 augusts 2016
If peļņa Baltijā 2016. gada sešos mēnešos – 6,7 miljoni eiro

Apdrošināšanas sabiedrības If P&C Insurance AS Igaunijā un tās filiāļu Latvijā un Lietuvā peļņa 2016. gadā sešos mēnešos bija 6,7 miljoni eiro (2015. gada atbilstošajā periodā – 9,3 miljoni eiro).