If informācija

Publicēts 2015
5 novembris 2015
If peļņa Baltijā 2015. gada deviņos mēnešos – 13,8 miljoni eiro

​Apdrošināšanas sabiedrības If P&C Insurance AS Igaunijā un tās filiāļu Latvijā un Lietuvā peļņa 2015. gada deviņos mēnešos bija 13,8 miljoni eiro (2014. gada attiecīgajā periodā – 17,4 miljoni eiro).

27 oktobris 2015
Akmeņi un šķembas vējstiklā – ikdiena uz Latvijas ceļiem

​Automašīnu stikli tiek bojāti bieži, un ne vienmēr no tā iespējams izvairīties. Astotā daļa jeb 12 % no KASKO atlīdzībām ir saistītas ar saplīsušiem vai izsistiem vējstikliem un sānstikliem, liecina If Apdrošināšanas Atlīdzību daļas informācija. Autoeksperti gan uzskata, ka vismaz daļā gadījumu no autostiklojuma bojājuma var izvairīties.

19 oktobris 2015
If Drošības fonds izsludina pieteikšanos drošības projektu finansējuma saņemšanai 2015. gadā

If Apdrošināšana turpina iesākto iniciatīvu par drošas apkārtējās vides veidošanu un izsludina jaunu pieteikumu pieņemšanu atbalstam no If Drošības fonda. Fonda mērķis ir atbalstīt projektus, kas dod ieguldījumu drošības uzlabošanā, samazina negadījumu risku un līdz ar to rada drošāku apkārtējo vidi.

13 oktobris 2015
Apkures sezonas sākumā plīst radiatori

​Līdz ar apkures sezonas sākšanu pagājušajā nedēļā Latvijā uzradušās arī pirmās likstas ar apkures sistēmām. If Apdrošināšanā saņemti jau vairāki iesniegumi no daudzdzīvokļu mājokļu īpašniekiem, kuriem pašu vai kaimiņu dzīvoklī plīsuši radiatori un ir applūdinātas telpas.

5 oktobris 2015
Neliela sadursme stāvlaukumā vai pagalmā – biežs satiksmes negadījumu iemesls Kurzemē

​Braukšana atpakaļgaitā, distances neievērošana vai vienkārši neuzmanīga autovadīšana stāvlaukumos un māju pagalmos visai bieži beidzas ar nelielu sadursmi. If Apdrošināšanas dati liecina, ka pēdējo mēnešu laikā Kurzemē trešdaļa jeb 35 % reģistrēto negadījumu bijuši saistīti ar sadursmēm autostāvvietās, pagalmos, garāžās vai degvielas uzpildes stacijās.