If informācija

Publicēts 2014
19 decembris 2014
Adventes vainags nodedzina biroju Rīgas centrā

​If Apdrošināšanā saņemts pieteikums no kāda Rīgas centrā Tērbatas ielā esoša biroja, kurā adventes vainagā atstāta svecīte izraisījusi ugunsgrēku, nodarot zaudējumus aptuveni 20 000 eiro vērtībā.

27 novembris 2014
Tiesa atzīst Rīgas ūdens atbildību par auto iegāšanos asfaltā

​Noslēgusies tiesvedība If Apdrošināšana strīdā ar pašvaldības uzņēmumu SIA Rīgas ūdens par to, kuram jākompensē zaudējumi par 2010. gada vasarā notikušo negadījumu, kad plīsuša ūdensvada dēļ noslīka automašīna Honda Accord.

24 novembris 2014
Vandalisma pieaugums Pierīgas rajonos

​Oktobrī un novembra pirmajā pusē vērojams vandalisma gadījumu pieaugums Pierīgas ciematos, kā arī Rīgas lielajos dzīvojamajos rajonos - īpašumi sabojāti, mēģinot ielauzties mājokļos, vai arī tīšas ļaunprātības dēļ, liecina If Apdrošināšana Atlīdzību daļas apkopotie dati.

6 novembris 2014
If peļņa Baltijā 2014. gada 9 mēnešos 17,4 miljoni eiro

​​If P&C Insurance AS uzņēmuma Igaunijā un tā filiāļu Latvijā un Lietuvā peļņa laikā no 2014. gada janvāra līdz septembrim bija 17,4 miljoni eiro (iepriekš 10,8 miljoni eiro).

4 novembris 2014
Vācija - ceļojumu populārākais galamērķis

​Populārākie rudens braucienu galamērķi Eiropā bez Vācijas ceļotājiem ir arī Itālija, Lielbritānija, Spānija, Francija un Skandināvijas valstis. Dodoties ārpus valsts, Latvijas iedzīvotāji visbiežāk apdrošina neparedzētus ārstēšanās un atgriešanās Latvijā jeb repatriācijas izdevumus.