Jaunumi, 3 decembris 2003

If aicina ziedot labdarībai Ziemassvētku dāvanām paredzēto naudu

If kolektīvs šogad ir nolēmis ziedot Ziemassvetku kartiņām un dāvanām paredzēto naudu Valsts Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas vajadzībām. Necenšoties noniecināt svētku apsveikumu nozīmi un burvību, aicinām visus mūsu sadarbības partnerus, draugus un klientus rīkoties līdzīgi.
Līdz brīdim, kad mūsu mājās un visās darba vietās valdīs pārticība un labklājība, ir vēl kāds ceļš ejams, tomēr, vai ir vērts gaidīt, kad beidzot pašiem viss "būs lieliski" un tad atminēties par tiem, kuriem nepieciešama palīdzība.

Gadu no gada, gatavojot Ziemassvētku apsveikumus un dāvanas klientiem, esam pieredzējuši, ka naudas summas, kas tiek tērētas kartiņu un dāvanu sarūpēšanai divkāršojas un pat trīskāršojas.

Mēs augsti vērtējam savu klientu un sadarbības partneru dāvāto uzticību un labprāt katru jo sirsnīgi personīgi apsveiktu, taču šogad, sadarbības partneru rīcības pagājušogad iedvesmoti, nolēmām, ka naudiņu izlietosim savādāk – pievienosimies laikraksta "Diena" organizētajai akcijai un palīdzēsim izremontēt un apbūvēt Bērnu slimnīcas 16. nodaļu.

Svētīgus svētkus! Visiem!