Uzņēmumi par If veselības apdrošināšanu

Ieskaties, ko par mūsu pakalpojumiem saka mūsu klienti, un uzzini vairāk par Veselības apdrošināšanu.

Saņemt piedāvājumu Pieteikt atlīdzību

OC Liepāja
SIA “OC Liepāja” ir gandarīta par veiksmīgo sadarbību ar vienu no profesionālākajiem sadarbības partneriem apdrošināšanas jomā – IF P&C Insurance AS Latvijas filiāli. Tās darbinieki ir profesionāli, komunikabli un radoši, jo spēj piedāvāt dažādus risinājumus nestandarta situācijām. Atbildīgi attiecībā pret klientiem, kas dod drošības sajūtu!

ChessX Executive and Operations Assistant
Drošība, ātrums, profesionalitāte - trīs galvenie faktori, uz kuriem balstās mūsu sadarbība ar ‘If’. Ērta & viegli saprotama aplikācija; profesionāli darbinieki, kas atbild uz visiem mums interesējošiem jautājumiem un vienkārši lielisks serviss - nevarētu vēlēties ko vairāk! Apdrošinātājs, ko iesakām kā maziem, tā lieliem uzņēmumiem - If noteikti var piedāvāt Jūsu vajadzībām nepieciešamo.

Brand Ette Tete Snores Ltd
If izmantojam jau otro gadu. Ļoti ērta un ātra pieteikšana priekš atlīdzībām, kā arī naudas atgriešana notiek 2 dienu laikā. Aplikācija ir pārskatāma un saprotama, patīk, ka ir piemēri priekš čekiem, jo tie mēdz atšķirties. Kā arī komunikācija ar If apdrošinātājiem ir ļoti ērta, brīva un ātra.

Silkeborg Spaantagning Baltic
Mūsu sadarbība ar If P&C Insurance ir bijusi ļoti viegla un ērta no dažādiem rakursiem – sākot ar piemērotākās programmas izvēli un beidzot ar atlīdzības saņemšanu. If Līgumiestāžu saraksts ir gana garš, bet ja tomēr gadās, ka kāda iestāde tanī nav atrodama, steidzīgajā ikdienā If aplikācija ir ļoti ērts, viegli saprotams un ātrs palīgs atlīdzību pieteikšanai. Tomēr visaugstāk mūsu sadarbībā mēs novērtējam profesionālo, tanī pat laikā draudzīgo un cilvēcīgo attieksmi.

SIA EVOPIPES
Ar uzņēmumu IF P&C Insurance AS jau sadarbojamies ilgāku laiku. Uzņēmuma darbinieki ir atsaucīgi, laipni un vienmēr laicīgi reaģē uz kāda no jautājuma risināšanu. Varam apliecināt, ka uzņēmums ir pierādījis sevi kā profesionālu, uzticamu un stabilu sadarbības partneri.

SIA Ogres Prestižs
Esam priecīgi par sadarbību ar IF P&C Insurance AS Latvijas filiāli savu darbinieku veselības apdrošināšanā. Ir plašs līgumiestāžu saraksts, vienkārša atlīdzību pieteikumu iesniegšana, ātra kompensāciju izmaksa, kā arī vienmēr laipna un saprotama komunikācija.

EVOLUTION LATVIA
Profesionāla attieksme, veidojot sadarbību, “If” iedziļinās detaļās un klientu vēlmēs, piedāvājot individuālu risinājumu apdrošināšanas programmām. Plašs līgumiestāžu saraksts un ērts mobilās apikācijas risinājums.

Promenade Hotel
Esam ļoti apmierināti par ieteikumiem un piemērotāko pakalpojumu piedāvājumu, balstoties uz mūsu vēlmēm un vajadzībām. Sadarbība ar jums ir vienkārša un ērti vadāma ikvienam darbiniekam. Piedāvātā aplikācija visus procesus padara ērtus un ātrus. Nestandarta situācijas tiek ātri un kvalitatīvi atrisinātas. Vienmēr esat viegli sasniedzami.

Akciju sabiedrība "CATA"
Uzticams partneris ar plašu apmaksāto pakalpojumu klāstu un līgumiestāžu sarakstu, kas nodrošina tūlītējus norēķinus ar If veselības karti; vienkārša atlīdzību pieteikumu iesniegšana; ērts mobilās aplikācijas If Mobile risinājums ar augstu funkcionalitāti un datu drošību, kas nepārtraukti tiek uzlabota un papildināta; kvalitatīvs klientu serviss saziņai un sasniedzamībai neskaidrību gadījumos - zvanot, rakstot e-pastā vai sazinoties čatā.