Esi drošs, mēs palīdzēsim!

IF DROŠĪBAS FONDS

​If Drošības fonda mērķis ir atbalstīt projektus, kas iegulda drošības vairošanā, samazina negadījumu risku, tādejādi radot drošāku apkārtējo vidi Latvijā. Arī tu vari iesniegt savu pieteikumu un idejas aprakstu!

Finansējums tiek piešķirts jebkādu ar drošību saistītu jautājumu risināšanai. Piemēram, drošības (kameras, gaismas u.c.) inventāra, atstarojošo vestīšu, velosipēdistu ķiveru, dūmu detektoru un cita aprīkojuma iegādei, nožogojuma ierīkošanai vai labošanai, spēļu, mācību laukumu ierīkošanai vai atjaunošanai, kāpņu margu ierīkošanai un citiem idejiski atbilstošiem projektiem.

Pieteikumi If Drošības fondam tiek pieņemti divas reizes gadā - pavasarī un rudenī, katru reizi piešķirot finansējumu trīs projektu īstenošanai – katram pa 1000 eiro.

Finansējuma ieguvēji tiek noskaidroti publiskā balsojumā.

Kopīgi radīsim drošāku vidi mums apkārt!

2017. gada PAVASARA sezonas finansējuma ieguvēji

Viļānu pagasta bērnudārzs "Bitīte"

Viļānu pagasta bērnudārzs "Bitīte"

Pirkstu saspiešana ir viens no pieciem bieži sastopamajiem iemesliem, kāpēc mazi bērni nonāk slimnīcās. Lai gan Viļānu bērnudārzā „Bitīte” jauniegādātās mēbeles ir ar noapaļotiem stūriem, taču ir arī tādas, kuru stūrus bērnudārzs vēlētos noapaļot ar speciāliem drošības līdzekļiem. Bērnudārzs vēlas iegādāties durvju profilus pret pirkstu iespiešanu un stūru sargus. Krāsainie stūru sargi nodrošinās bērnudārza audzēkņiem vienlaikus drošu un arī estētisku vidi.

Dobeles novada bērnu un jauniešu invalīdu biedrība "Laimiņa"

Dobeles novada bērnu un jauniešu invalīdu biedrība "Laimiņa"

Biedrība "Laimiņa" vēlas radīt drošu un pielāgotu vidi bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām. Biedrības telpās katru dienu notiek dažādas aktivitātes, taču remonts tajās nav bijis 10 gadus. Lai izmantotu robotu, kurš pa trepēm “kāpj ar ratiņkrēslu”, ir nepieciešams veikt kāpņu remontu, jo tās ir nodrupušas un nedrošas. Turklāt drošākai kāpšanai pa kāpnēm ir nepieciešama marga pie otras sienas.

Alsviķu bērnudārzs "Saulīte"

Alsviķu bērnudārzs "Saulīte"

Bērnudārzs “Saulīte" vēlas atjaunot iestādes dūmvadu, kas nav darīts visus iestādes 50 pastāvēšanas gadus. Bērnudārzā bērni uzturas no pirmdienas agra rīta līdz piektdienas vakaram, tādēļ ēkā ļoti svarīgs ir mājīgs siltums un, protams, droša apkures sistēma. Nesenajā ugunsdzēsības pārbaudē bērnudārzs ir saņēmis aizrādījumu par ugunsnedrošu dūmvadu un tāpēc ar If Drošības fonda atbalstu tas vēlas dūmvadu atjaunot atbilstoši drošības prasībām un parūpēties par ugunsdrošu vidi.