IF DROŠĪBAS FONDS

Veidosim drošāku vidi mums apkārt!

Tā ir tava iespēja! Pastāsti mums par savu ieceri un atsūti pieteikumu līdz 18. oktobrim. Mēs piešķiram finansējumu trīs projektu īstenošanai – katram pa 1000 eiro.

Kā notiek

PIETEIKUMU PIEŅEMŠANA

  1. Sūti pieteikumu If Drošības fondam no 2. līdz 18. oktobrim. (Norādi īsu projekta idejas aprakstu, fotoattēlus, kas ilustrē risināmo problēmu, nepieciešamā finansējuma aprēķinu un kontaktpersonu saziņai.)
  2. Finālistus publicēsim 20. oktobrī If sociālajos tīklos facebook.com un draugiem.lv​.
  3. Trīs finālisti, kas laika posmā no 20. oktobra līdz 3. novembrim If sociālajos tīklos būs ieguvuši vislielāko balsu skaitu, katrs savam projektam saņems If Drošības fonda līdzfinansējumu līdz pat 1000 EUR apmērā (ieskaitot PVN).

Gūsti iedvesmu

no jau realizētiem projektiem

Ja ir vēlme un laba ideja, ikvienam - skolai, bērnudārzam, nevalstiskajai organizācijai vai citai iestādei – ir iespēja iegūt finansējumu. Iepriekšējos gados saņēmām projektu idejas, kas vēlējās uzlabot ugunsdrošības sistēmas, iekārtot velonovietnes pie skolām, iegādāties videokameras, dūmu detektorus un sfēriskos spoguļus, salabot vai ierīkot žogus, kā arī izbūvēt kāpnes.

PII "Bitīte"

Viļānu pagasta PII "Bitīte" labiekārtoja vidi, izvietojot bērnu pirkstiem drošus durvju, mēbeļu un stūru sargus.

Biedrība "Laimiņa"

Dobeles novada bērnu un jauniešu invalīdu biedrība "Laimiņa" salaboja kāpņu margas, lai bērniem ar īpašajām vajadzībām būtu ērti pārvietoties.

Alsviķu PII "Saulīte"

Alsviķu PII "Saulīte" atjaunoja ēkas dūmvadu, nodrošinot bērniem ne tikai ugunsdrošu vidi, bet arī mājīgu siltumu.

Carnikavas biedrība "Nākotnes iela"

Ierīkoja papildu velosipēdu novietnes pie Carnikavas pamatskolas

Rīgas Mežciema pamatskola

Ierīkoja video novērošanas sistēmu, lai novērstu nepiederošu personu iekļūšanu skolas teritorijā

Ieskaties!

KO PAR DROŠĪBU SAKA BĒRNI

If Drošības fonda finansējuma ieguvēju - vairāku Latvijas skolu - bērni stāsta, ko viņi domā par selfiju uzņemšanu koncerta laikā, lēkšanu uz galvas ūdenī, kā atšķirt ēdamas un neēdamas sēnes un par daudz ko citu.

Apskatīt video

KAS IR IF DROŠĪBAS FONDS

​If Drošības fonda mērķis ir atbalstīt projektus, kas iegulda drošības vairošanā, samazina negadījumu risku un caur to rada drošāku apkārtējo vidi Latvijā.

Ja ir vēlme un laba ideja, ikvienam - skolai, bērnudārzam, nevalstiskajai organizācijai vai citai iestādei – ir iespēja iegūt finansējumu.

2016. gadā atbalstījām 6 projektus, kas vēlējās iegādāties modernus un ES standartiem atbilstošus ugunsdzēšamos aparātus, ierīkot signalizācijas iekārtu un dūmu detektorus, salabot trepju margas, ierīkot papildu velosipēdu novietnes, kā arī video novērošanas sistēmu, lai novērstu nepiederošu personu iekļūšanu skolas teritorijā.