Darba vide

Darbiniekiem radām iespējas veidot savu karjeru un esam daudz vairāk nekā profesionāli apdrošināšanas speciālisti, datu analītiķi, atlīdzību regulētāji un IT eksperti
 

Vakances

Mūsu spēks ir komandā

Mums ir lieliska komandas kultūra. Mūsu cilvēki, strādājot kopā, palīdz cits citam augt gan personiski, gan profesionāli. Godīgums vienam pret otru ļauj mums runāt par sarežģītām lietām un palīdzēt viens otram grūtos brīžos. Tikpat svarīgi mums ir saglabāt dzīvesprieku ikdienā. Mums patīk svinēt svētkus, jo nekas tā nesaliedē komandu kā kopīgs prieks.

Vadītāji, kas rūpējas un iedvesmo

Pasaule, skatīta If acīm, ir tāda, kurā cilvēki sadarbojas un palīdzam viens otram. Mūsu vadītājiem rūp cilvēki. Viņi virza, iedrošina, veicina sadarbību un rada perspektīvu. Darbinieki ir vadītāju uzmanības centrā, un viņi zina, ka tiek novērtēti.

Mācies un realizē savu potenciālu

Pasaulē, kas pastāvīgi mainās, mēs mudinām savus darbiniekus mācīties. Mēs atzinīgi vērtējam un atbalstām viņu vēlmi apgūt jaunas prasmes, kompetences un jaunas jomas. Ikvienam tiek dota iespēja uzņemties atbildību par savu profesionālo izaugsmi un mēs piedāvājam iespējas dažādiem talantiem. Esam pārliecināti, ka skaidri attīstības mērķi palīdz mainīt lietas uz labu.

Mainām dzīves uz labu

Darbs, ko darām katru dienu, būtiski ietekmē cilvēku dzīvi. Mēs esam blakus gan izšķirošos brīžos, gan ikdienas lietās. Mēs spējam sniegt cilvēkiem drošības sajūtu, lai viņi varētu dzīvot savu dzīvi tā, kā vēlas. Mūsu darbs dod jēgu un iespējas arī mūsu darbiniekiem. Mēs ļaujam cilvēkiem justies pārliecinātiem, ka mēs būsim viņiem līdzās brīžos, ja gadījumā kas notiks.

Darbinieki ir mūsu uzmanības centrā

Mēs, If, jau sen esam sapratuši: darbs, kas sola lielus izaicinājumus un mazu atbalstu, augstas prasības un nekādas atpūtas, nav normāls. Mēs saprotam, ka pieredzēt dzīvi ārpus darba, zināt, kā būt līdzsvarā, ir tikpat svarīgi kā piepildīt savus karjeras sapņus.

Mēs mudinām darbiniekus būt atklātiem uzklausām, vienlaikus dodot viņiem iespēju pašiem rast problēmu risinājumus. Mūsu darbinieki ir aicināti iesaistīties lēmumu pieņemšanas procesā, jo tā ir iespēja dalīties ar idejām, mācīties vienam no otra un strādāt pie kopīgu mērķu īstenošanas.