6 gudri veidi kā

nepārmaksāt par KASKO polisi

Vai esi dzirdējis kādu sakām, ka KASKO maksā dārgi? Mēs sakām – dārgi ir pārmaksāt!

Lai, pērkot KASKO, Tu nepārmaksātu, esam sagatavojuši pāris ieteikumus, kas varētu noderēt pirms KASKO iegādes. Iespējams, ka daži no ieteikumiem būs sen aizmirstas patiesības, bet daži – jaunatklājums, kas palīdzēs Tev ietaupīt.

  1. Pārskati savu KASKO polisi

  Sajūta, ka esi apdrošinājies pret pilnīgi visiem riskiem, ir ļoti patīkama, bet iespējams, ka ar auto pārvietojies vien dažas dienas nedēļā vai mēnesī, arī savas personīgās mantas nemēdz īpaši pārvadāt. Iespējams, ka automašīnas remonta laikā Tev nemaz nav nepieciešams maiņas auto, jo jūsu ģimenē ir vairāki auto?

  Šīs un citas KASKO piedāvātas priekšrocības un ieguvumi  ir jāizskata pirms polises iegādes, lai pārliecinātos, ka visi polisē iekļautie riski patiešām ir nepieciešami.  Arī katru gadu atjaunojot savu KASKO polisi, caurskati polisē iekļautos riskus, lai pārliecinātos, ka tie visi ir nepieciešami.

  Tavām ērtībām un vajadzībām mēs esam izveidojuši trīs KASKO programmas – PAMATKASKO, SUPERKASKO un SUPERKASKO PLUSS.  Izvēlies sev nepieciešamo un nepārmaksā par lieko!

  Ja vēlies uzzināt vairāk par KASKO veidiem, ieskaties “Ar ko atšķiras katrs no KASKO piedāvājumiem”.

  2. Ilggadēja uzticība atmaksājas

  Vai zināji, ka apdrošinātājus nevajag “mainīt kā zeķes”? Jo ilgāk esi viena apdrošinātāja klients, jo lielākas ir Tavas iespējas saņemt izdevīgāku KASKO piedāvājumu.

  3. Apdrošini vairāk – iegūsti vairāk

  Ja Tev ir vairākas apdrošināšanas polises, piemēram, KASKO, mājokļa un nelaimes gadījumu apdrošināšana, tad zini, ka, iegādājoties polises pie viena apdrošinātāja, ir iespējams saņemt labāku apdrošināšanas piedāvājumu.

  4. Pārliecinies, ka nepērc “kaķi maisā”

  Ja šaubies par piedāvātās polises izdevīgumu, atceries - Tu vari jautāt apdrošinātājam apdrošināšanas produkta informācijas dokumentu. Tā ir vienota produkta apraksta forma, kas palīdzēs Tev ērti pārskatīt piedāvājuma priekšrocības un trūkumus, kā arī salīdzināt dažādu apdrošinātāju piedāvājumus.

  Esi atbildīgs un rūpējies par drošību!

  5. Esi akurāts braucējs

  Nav noslēpums, ka KASKO polises cenu ietekmē arī Tevis izraisīto negadījumu skaits iepriekšējā apdrošināšanas periodā, tāpēc, jo akurātāks un kārtīgāks braucējs būsi, jo izdevīgāks būs KASKO piedāvājums.

  6. Aprīko savu auto ar drošības sistēmām

  Pērkot jaunu auto, tas visbiežāk jau ir aprīkots ar dažādām transportlīdzekļa drošības sistēmām, bet, apdrošinot gados vecāku auto, drošības sistēmas vari ievietot pats, tādējādi iegūstot labāku KASKO piedāvājumu.

  Ieskaties, kādas ir If KASKO programmu priekšrocības un ieguvumi, un aprēķini Tev nepieciešamās programmas polises cenu.

  Nezini, kuru If KASKO izvēlēties?

  Ja nevari izlemt, kāda KASKO programma būtu Tev vispiemērotākā, velti 3 minūtes laika šim testam, ar kura palīdzību varēsi noskaidrot iespējami labāko apdrošināšanas risinājumu.

  Ieguvumi, pērkot KASKO internetā

  KASKO polises iegāde internetā ir tik pat ātra un ērta kā jebkura cita pirkuma veikšana. Ieskaties un uzzini, kādas ir galvenās priekšrocības KASKO iegādei internetā.